concurs eva

  •  
    • 6 mesaje
    3 Iun 2011, 08:34
    0 0

    buna ziua

     

    se pare ca am castigat o carte la concurs dar cand trimit e-mail pentru revendicare premiu mi se intoarce.

    Cred ca e o minciuna cu concursurile astea!

     

    O zi buna la toata lumea!!

     

    poate gresesc eu ,dar am trimis din alta adresa si tot nu merge!E-mailul se intoarce cu precizarea ca nu exista adresa!

    asa ca renunt

     

    multumesc de raspuns


    Acest mesaj a fost editat de către amandinne: 3 Iun 2011, 11:39
  •  
    • Moderator
    • 37 mesaje
    3 Iun 2011, 11:05
    0 0
    Adresa pentru revendicarea premiului este concurs@eva.ro. Era util sa spuneti cu ce mesaj se intoarce mailul. Este posibil ca adresa de pe care trimiteti sa fie listata intr-o lista de spam pe undeva, puteti incerca sa trimiteti mailul de la alta adresa.
  •  
    • 6 mesaje
    3 Iun 2011, 12:00
    0 0
    admin_forum said:
    Adresa pentru revendicarea premiului este concurs@eva.ro. Era util sa spuneti cu ce mesaj se intoarce mailul. Este posibil ca adresa de pe care trimiteti sa fie listata intr-o lista de spam pe undeva, puteti incerca sa trimiteti mailul de la alta adresa.

     

     

    Buna ziua,

     

    nu  aveti alta adresa unde pot trimite?am incercat si nu merge nici din alta adresa.

     

    multumesc

  •  
    • 7 mesaje
    15 Iun 2011, 10:29
    0 0
    buna...mi-ati putea spune pe cand ar trebui sa primesc mailul de confirmare cum ca am castigat?.....am castigat in 13.06. ceva si nu am primit mail...ms...o zi buna
  •  
    • 410 mesaje
    27 Iun 2011, 18:04
    1 0
    trimiti mail la concurs@eva.ro si spui data si la ce concurs ai castigat. am castigat de doua ori pana acum si premiile le-am primit. o zi frumoasa tuturor.