De unde va cumparati toale mai de birou?

  •  
    • 5144 mesaje
    14 Mai 2011, 10:55
    0 0
    evaa2010 said:
    am intrat intr-un magazin al lor, dar nu am gasit ce spuneti voi O sa mai incerc, daca vedeti cumva pe net, sa-mi dati un link

     in ultimul catalog, pe calapodul care zic eu, exista o pereche de pantofi din piele lacuita albastra, cu niste detalii portocalii (sau rosu coral), niste catarame. in magazine am gasit mai multe variante (dar nu in bucuresti ).


    Acest mesaj a fost editat de către basilio: 14 Mai 2011, 10:56
  •  
    • 458 mesaje
    16 Mai 2011, 15:25
    0 0
    In maxim o saptamana vreau sa merg la APACA sa vad ce mai au. Voi ati mai fost in ultimul timp?
  •  
    • 1148 mesaje
    16 Mai 2011, 15:48
    0 0
    basilio said:
    evaa2010 said:
    am intrat intr-un magazin al lor, dar nu am gasit ce spuneti voi O sa mai incerc, daca vedeti cumva pe net, sa-mi dati un link

     in ultimul catalog, pe calapodul care zic eu, exista o pereche de pantofi din piele lacuita albastra, cu niste detalii portocalii (sau rosu coral), niste catarame. in magazine am gasit mai multe variante (dar nu in bucuresti ).

     Merci. Eu caut pe negru si nu prea ma dau in vant dupa lacuit...

  •  
    • 1148 mesaje
    16 Mai 2011, 15:51
    0 0
    september said:
    In maxim o saptamana vreau sa merg la APACA sa vad ce mai au. Voi ati mai fost in ultimul timp?

     

    N-am mai fost, dar am inteles ca sunt ok, ca sunt care isi iau de acolo costume ok, poti gasi cica si din alea care fac concurenta celor de firma. Sa ne spui si noua ce ai vazut.

  •  
    • 3 mesaje
    18 Nov 2012, 21:20
    0 0
    Haine de birou se gasesc pe:shop.cybele.ro
  •  
    • 12625 mesaje
    19 Nov 2012, 20:09
    0 0
    De unde va cumparati toale mai de birou?
    strict pe intrebarea ta....

    mochetele le iau din bazar 
    carpetele din magazinele de specialitate  
  •  
    • 2 mesaje
    26 Dec 2012, 21:55
    0 0
    www.madette.ro
  •  
    • 2 mesaje
    26 Dec 2012, 22:01
    0 0

    Corectez: preturi corecte gasiti pe www.madette.ro

  •  
    • 32 mesaje
    15 Sep 2013, 10:14
    0 0
    uite un blog cu tinute office. poate o sa te inspire ceva
    http://www.ancasdiary.com/ancas-fashion-diary/tinute-office-blog/  
  •  
    • 270 mesaje
    15 Sep 2013, 12:52
    0 0
    eu ma imbrac in rockerita la birou.
  •  
    • 270 mesaje
    15 Sep 2013, 12:54
    0 0
    dixy said:

    Corectez: preturi corecte gasiti pe www.madette.ro

     
    un puloveras cu 900 de mii?! Jesus!

     

  •  
    • 270 mesaje
    15 Sep 2013, 12:56
    0 0
    IDM. Orice magazin de firma are fitze in el si preturi pe masura.

  •  
    • 4 mesaje
    19 Sep 2013, 15:59
    0 0
    Hainele nu cred ca ar trebui sa fie exclusiv pentru birou/timp liber. Sunt de parere ca accesoriile sunt foarte importante si maniera in care sunt combinate hainele. O camasa poate fi calcata frumos, bagata in pantaloni, purtata cu o fusta mai classy si cu tocuri si un colier statement si e de birou, iar daca materialul acesteea iti permite, aceasta poate fi potrivita si unei plimbari in sandale.Mult succes si multa inspiratie iti doresc!


    -----------------
    [url=http://mfirma.ro]mfirma.ro - pagina de internet in 5 minute[/url]
  •  
    19 Oct 2013, 12:28
    0 1
    VA INVITAM SA VIZITATI http://nowandthenbazaar.blogspot.r/

    IMBRACAMINTE, INCALTAMINTE, ACCESORII, BIJUTERII SI DECORATIUNI VINTAGE SI SECOND-HAND!

    http://nowandthenbazaar.blogspot.ro/
  •  
    • 57 mesaje
    8 Nov 2013, 17:15
    0 1

    Nu port de obicei haine office, prefer mai mult hainele casual, dar cand am avut nevoie de o rochie eleganta pentru o petrecere de burlacite, am facut cea mai buna alegere. Am cumparat-o de la magazinul Only For You. Toata seara am avut parte de valuri de complimente pentru tinuta mea.

  •  
    • 5144 mesaje
    8 Nov 2013, 17:31
    2 0
    andreea, draga, mai lasa vrajeala. cat de tare trebuie sa te fi entuziasmat magazinul asta ca sa-i faci atata reclama pe toate topicurile?... e o intrebare retorica. nu te obosi sa-mi raspunzi.
    e o intreaga stiinta si cu reclama asta. cand faci prea multa, inseamna ca ceva e putred
  •  
    • 47 mesaje
    4 Dec 2013, 10:50
    0 1
    Hey! Eu mi-am cumparat o pereche de pantofi de la magazinul Only For You din Unirea Shopping Center in urma cu doi ani si pot spune ca i-am purtat daca nu zilnic, de cel putin doua ori pe saptamana, iar pana in ziua de astazi nu se observa niciun semn de uzura pe ei. Sunt foarte incantata de calitatea produselor din acest magazin! Recomand tuturor!
  •  
    • 85 mesaje
    12 Iun 2016, 21:40
    0 0
    Eu prefer de la magazin.Mai comand si Online Starshiner si Bon prix dar de multe ori calitatea produselor comandate online lasa de dorit iar marimile nu se potrivesc intotdeauna
  •  
    • 7 mesaje
    29 Aug 2016, 23:23
    0 0
    http://santyshopsecondhand.websales.ro/
  •  
    • 2 mesaje
    4 Sep 2016, 19:31
    0 0
    Arunca-ti o privire aici si este foarte posibil sa gasesti ceva pe gustul tau la pret foarte convenabil www.tinutedindulap.wordpress.com