Ce obiecte "de firma " aveti in garderoba?

  •  
    • 1276 mesaje
    20 Apr 2011, 12:33
    0 0

    @Hauu : Rochia aia alba mi se pare dementiala. Cromatica hainelor de la Desigual efectiv imi face pofta de vacanta de nebunii si asa mai departe. Deh varsta.

    Si ref. la ce m-ai intrebat: femeie, tu esti doamna bine si respectabila, daca te-as vedea in asa ceva, ti-as da cu ceva peste ochi. Tu imi pari a fi mai mult genul clasic, conservator, cu un pic de ceva chic sa te scoata nitel in evidenta. Doar esti rac ce mama naibii. Si in cuget si in simtiri. :*

     

     

    Dikens, chiar te rog sa ne povestesti. Eu una sunt curioasa.


    Acest mesaj a fost editat de către London: 20 Apr 2011, 12:35
  •  
    20 Apr 2011, 13:19
    0 0

    Corect, daca-i ceva ce-mi place, de calitate si-mi pot permite -nu conteaza firma- si eu sar.
    Daca tot suntem pe Desigual acum, ce parere aveti despre haina asta?

     

    http://www.desigual.com/desigual/browse/productDetail.jsp?productId=11E2945&categoryId=cat760084&searchurl=&selCatId=cat760084&catId=cat760084&navAction=push&navCount=0&selectedPage=&categoryNavIds=1%3Acat760084&sortCriteria=


    Acest mesaj a fost editat de către nobody_fux_with_the_Jesus: 20 Apr 2011, 13:21
  •  
    • 3216 mesaje
    20 Apr 2011, 13:38
    0 0

    arata bine Lady blue  

    dar, iar zic, mi se par cam simpliste croielile lor; in schimb imprimeurile sunt super.

    aoleu, da' ce nervos e ala desenat pe spatele jachetei... s-o fi suparat ca a plecat duduita de pe "chiept"?  

  •  
    • 3741 mesaje
    20 Apr 2011, 13:40
    0 0
    Mie imi placu rochia de criza Daca ar fi fost cu mai multe culori combinate, merita s-o cumperi. Eu una as vrea o astfel de rochie, dar fermoarul sa nu se vada,ci doar niste dungulite.
  •  
    • 3216 mesaje
    20 Apr 2011, 13:42
    0 0

    Miru, nu stiu sa existe fermoare ascunse si detasabile in acelasi timp.

    eu ma gandesc ca daca e o croiala clasica la o jacheta si sa zicem ca in loc de cusaturi de imbinare folosesti fermoare, din 3 culori uni iti faci o multime de combinatii. de 3 luate cate 3, cate doua, s.a.m.d. 

    si mie mi-a placut ideea. 

  •  
    • 299 mesaje
    21 Apr 2011, 16:07
    0 0

    Hau, nu TOT ce e de la Desigual este misto. N-am sa port niciodata pantaloni cu turul lasat ca nu ma reprezinta
    Dar un blug normal cu un imprimeu finut, oricand. Am multe tricouri si fustite de vara, made in India dar ma simt f bine in ele


    Acest mesaj a fost editat de către succes1: 21 Apr 2011, 16:09
  •  
    • 1276 mesaje
    21 Apr 2011, 17:40
    0 0
    Dikens ai destule Concurezi lejer cu mine la numarul lor.

    Exact firmele mele preferate pt barbati sunt alea. mai putin Versace.
  •  
    • 299 mesaje
    5 Mai 2011, 17:58
    0 0
  •  
    • 4 mesaje
    16 Mai 2011, 12:46
    0 0

     

    de curand am inceput sa fiu fana al brand-ului de lenjerie intima chilirose, iar cel bun pret l-am gasit pe www.dinashop.ro ; corsetele sunt chiar foarte tari

  •  
    • 1148 mesaje
    16 Mai 2011, 15:04
    0 0

    eu mi-am luat un costum de la Belle-Dame, care merge si de ocazie si de o intalnire office la nivel inalt.

     

    si ochelari Giorgio Armani care fac furori


    Acest mesaj a fost editat de către evaa2010: 16 Mai 2011, 15:06
  •  
    • 1148 mesaje
    16 Mai 2011, 15:05
    0 0
    pemilia said:

     

    de curand am inceput sa fiu fana al brand-ului de lenjerie intima chilirose, iar cel bun pret l-am gasit pe www.dinashop.ro ; corsetele sunt chiar foarte tari

     

    Asta-mi suna a reclama, mai ales ca are numai 2 mesaje scrie...

  •  
    • 4034 mesaje
    17 Mai 2011, 20:54
    0 0
    ce e pe piata sunt de fapt niste toale branduite facute in china si thailanda.mergeti acolo sa vedeti fabricile.va luati genti de piele lv,channel de vi se scurg ochii.asta nu inseamna ca sunt originale.originale sunt cele facute la mama lor acolo la paris milano,care sunt scoase de pe podium pe piata intr un numar f mic,pt oameni adevarat cu bani.restul sunt doar fite.o haina de calitate se observa de la o posta,precum si omul care o poarta.
  •  
    • 476 mesaje
    17 Mai 2011, 22:04
    1 0

    ce atata inversunare mai fetelor? putem avea opinii diferite, dar se simte incrancenarea in anumite raspunsuri, chillax! iar ca sa fiu ontopic: H&m, bershka, lefties, stradivarius, little big, gap, benetton, dika, koton, c&a, cropp town, esprit, zara, xanaka, kenvelo ->(->putine, nu prea mi plac, sunt haine gata uzate de cand le cumperi), piazza italia, oviesse, jennyfer, terranova, rinascimento , motivi, nissa, pull&bear, primark, debenhams si cam atat imi amintesc pe moment...la care se adauga haine cumparate din second hand si de la magazinele de tip orice produs


    Acest mesaj a fost editat de către claraa: 17 Mai 2011, 22:31
  •  
    • 5575 mesaje
    23 Mai 2011, 02:24
    0 0

    Eu ma tem ca si daca m-as chinui sa strang serios bani sa dau 1000-2000 de euroi pe o geanta de firma de la mama ei, la ce industrie de fake-uri avem noi aici, nu m-ar crede nimeni

    Genti de firma imi iau rareori, cand gasesc ceva fain la reduceri pe la Benvenuti sau la TinaR. Astea sunt normale, nu cred ca se incadreaza la "de lux".

    Oricum, n-am tangente cu high life-ul, in viata de zi cu zi mai circul si cu tramvaiul, nu ca n-as avea bani de benzina, dar urasc sa stau 50 minute in trafic cand pot ajunge in 20 la destinatie. Deci cine m-ar crede ca posed un Hermes autentic cand eu circul cu RATB-ul (optiune personala)?La fel cum nici eu nu cred cand vad prin tramvai cate una cu ceas louis vuiton la mana

    Mi-ar fi jena si evit sa-mi iau chestii care imita marile firme (Lv,gucci, armani si care-or mai fi) pentru ca as parea penibila in ochii celor care ma cunosc.

    Cand voi fi eu mare scula de bascula, probabil never, ma voi imbraca cu tzoale si accesorii de mare fitza, pana atunci inca imi mai iau cate o geanta misto din IDM si o port cate un an-doi pana incepe sa se faca urata (alea luate cu bani multi de la Segue au cedat in 3 luni,de bune ce-au fost!)

  •  
    • 5 mesaje
    5 Ian 2018, 15:43
    0 0
    Eu ma orientez dupa sugestiile oferite pe site-ul tido.ro
    Exact cu asta se ocupa. TIDO inseamna Tinute Dama Office
    Gasesti acolo cele mai bune selectii de haine de firma romaneasca sau straina potrivite pentru tinute office. Recomand!
  •  
    • 170 mesaje
    10 Ian 2018, 11:55
    0 0
    Eu imi mai cumpar haine de firma de aici: https://www.imatrend.ro/, sunt originale, iar preturile nu sunt asa mari.
  •  
    • 366 mesaje
    10 Ian 2018, 13:28
    0 0
    pussycat_ said:

    Ma refer la genti splendide de la marile case de moda, pantofi , sau niste haine foarte scumpe care sa va faca sa va simtiti fantastic.

     cREZI  CA  TOATE  FEMEILE  SUNT  "LIPITORI|  SA  SI  PERMITA  CE  SPUI  TU???

    Mai  ai  si  nerusinarea  sa  vii  cu  stfel  de  intrebari  , cand  multe  femei  nu  stiu  cum  sa  duca  la  capat  intretinerea  familiei!

  •  
    • 41 mesaje
    11 Feb 2018, 22:29
    0 0
    Eu am un ceas Cartier si o bratara egipteana di aur de 24 k.