marire buze

  •  
    • 2 mesaje
    7 Nov 2018, 12:10
    0 1
    Buna, eu am gasit o oferta pe izzyreduceri si am fost foarte multumita de rezultat!! Efectul a fost foarte placut si cu bun gust
    Recomand https://www.izzyreduceri.ro/deal/infrumusetare/medicina-estetica/didenta-implantology-art-vrei-buze-pline-si-senzuale-ca-ale-angelinei-jolie-prinde-oferta-de-marire-buze-cu-acid-hialuronic
  •  
    • 2 mesaje
    4 Dec 2018, 19:32
    0 2
    DanaNa88 said:Il recomand pe Dr. Zegrea, si eu, si prietene de-ale mele am apelat la el pentru marirea buzelor si suntem incantate! Rezultatul este unul discret, pentru ca mi s-a injectat o cantitate mica, pentru ca rezultatul sa fie unul natural. Schimbarea m-a ajutat, sunt mai increzatoare si imi place foarte mult cum arata buzele mele acum!

     

  •  
    • 2 mesaje
    4 Dec 2018, 19:34
    0 0
    Buna...in legatura cu anestezia cum a fost ai simntit ceva?Vreau si eu sa imi augmentez buza de sus si imi e frica de durere
  •  
    • 84 mesaje
    4 Ian 2019, 12:37
    0 0
    Pe langa doctorul pe care il alegi, este extrem de important filler-ul care va fi injectat. Trebuie sa fie de o calitate foarte buna ca rezultatele sa fie pe masura asetptarilor tale. Eu mi-am injectat acid hialuronic in buze acum doua luni, iar rezultatul este extraordinar. Doctorul mi-a recomandat Regenyal Idea Lips avand cel mai pur acid hialuronic si intr-adevar buzele au un aspect foart frumos si natural. Poti intreba de acest filler la orice medic, sigur stie de el.