1 martie

  •  
    • 1 mesaje
    17 Feb 2011, 16:49
    0 0

    BUna, am ami pus intrebarea asta pe un alt site dar nu am primit ce raspunsuri vroiam eu .Dupa cum stiti se apropie 1 martie si eu si colegele mele vrem sa le cumparam baietilor din clasa ceva mai deosebit din partea tuturor doar ca nu avem ideii astept sugesti , si va rog sa nu imi mai ziceti ca baieti trebuie sa puna martisoare sau fetele pun numai decat martisoare >

    Merci anticipat

  •  
    • 750 mesaje
    20 Feb 2011, 01:20
    0 0
    madalina31 said:

    BUna, am ami pus intrebarea asta pe un alt site dar nu am primit ce raspunsuri vroiam eu .Dupa cum stiti se apropie 1 martie si eu si colegele mele vrem sa le cumparam baietilor din clasa ceva mai deosebit din partea tuturor doar ca nu avem ideii astept sugesti , si va rog sa nu imi mai ziceti ca baieti trebuie sa puna martisoare sau fetele pun numai decat martisoare >

    Merci anticipat

     Hello ! eu din ce stiu de 1 si 8 martie adevaratii cavaleri si domni daruiesc domnisoarelor si doamnelor martisoare, nu si invers.

     Dar daca voi vreti neaparat sa le daruiti o mica atentie la schimb din ce am inteles eu ... puteti cumpara o singura minge de fotbal din piele care sa fie a clasei ( a baietilor), cu siguranta acestia s-ar bucura enorm ! succes ...

  •  
    • 5144 mesaje
    21 Feb 2011, 14:24
    0 0

    Rody, sunt zone ale tarii in care pe 1 martie baietii sunt cei care primesc martisoare.

    iar la subiect: da, o minge ar fi o idee buna - numai sa nu prindeti ata de martisor cu ac  

  •  
    • 750 mesaje
    21 Feb 2011, 19:58
    0 0
    basilio said:

    Rody, sunt zone ale tarii in care pe 1 martie baietii sunt cei care primesc martisoare.

    iar la subiect: da, o minge ar fi o idee buna - numai sa nu prindeti ata de martisor cu ac  

     

    haha la asta chiar nu m-am gandit ...deci da, ata fara ac sa fie prinsa

  •  
    • 65 mesaje
    22 Feb 2011, 15:19
    0 0
    minge suna bine
    prezervative umplute cu apa si legat cu snur )))
    sau un tor mare cu care sa ii lasati sa se bata
  •  
    • 750 mesaje
    23 Feb 2011, 01:14
    0 0
    frate ! cum sa fluture prezervativele prin curtea scolii ?!!!
    ptiu !
  •  
    • 65 mesaje
    23 Feb 2011, 16:22
    0 0
    crezi ca nu o fac deja ? )))) oh mama daca ai vedea ce e in scoli......