Doamna care ghiceste in cafea

•  
    • 3 mesaje
    5 Sep 2019, 16:34
    0 0
    Buna ziua! Va rog sa imi spuneti care este costul unei sedinte la dl. Alexandru? Doresc sa ajung la el, dar as vrea sa stiu si care este costul estimativ. Multumesc!
  •  
    • 1 mesaje
    11 Sep 2019, 13:31
    0 0
    Buna dragele mele, vreau sa va spun ca desi plina de dubii si neincredere am apelat la acest domn Alexandru. Am fost uluita!!!! Tot ce mi-a spus este foarte real, a reperat la mine tot ce trebuia rezolvat si chiar astazi pot spune cu mana pe inima ca pot simti viata din nou. 
    Am apelat la diversi psihologi, diverse doamne care dau in carti...insa mai rau ma afundam.

Este incredibil Alexandru, de o calmitate si intelegere iesita din comun. Mi-a adus in fata o serie de probleme de care uitasem care de fapt erau cauzele problemelor. Simt ca sunt alt om! Va recomand din toata inima. Pe langa problemele trecutului incep toate previziunile facute de el sa se adevereasca. 

Multumesc cerului ca am reusit sa ajung la el !

Daca cititi aceste randuri vreau sa va multumesc din suflet domnule Alexandru!

Va las numarul lui de telefon : 0743101414

•  
    • 1 mesaje
    13 Sep 2019, 12:55
    0 0
    violetaionescu said:Buna dragele mele, vreau sa va spun ca desi plina de dubii si neincredere am apelat la acest domn Alexandru. Am fost uluita!!!! Tot ce mi-a spus este foarte real, a reperat la mine tot ce trebuia rezolvat si chiar astazi pot spune cu mana pe inima ca pot simti viata din nou. 
    Am apelat la diversi psihologi, diverse doamne care dau in carti...insa mai rau ma afundam.

Este incredibil Alexandru, de o calmitate si intelegere iesita din comun. Mi-a adus in fata o serie de probleme de care uitasem care de fapt erau cauzele problemelor. Simt ca sunt alt om! Va recomand din toata inima. Pe langa problemele trecutului incep toate previziunile facute de el sa se adevereasca. 

Multumesc cerului ca am reusit sa ajung la el !

Daca cititi aceste randuri vreau sa va multumesc din suflet domnule Alexandru!

Va las numarul lui de telefon : 0743101414

Buna ziua,

Vreau sa incep prin a va spune ca nu sunt genul de om care sa caute prin ghicitori raspunsuri, insa viata m-a adus intr-o situatie din care nu mai vedeam scapare in nici o directie. Am tot cautat raspunsuri la preoti, am fost si la doamne care dau in cafea etc. Gasind acest forum am citit despre Alexandru reviewurile si am zis ca este ultimul lucru pe care il mai incerc. Va jur ca am ramas impresioinata de tot ce mi-a zis, de calmul lui, de modul in care m-a inteles si de ajutorul pe care mi l-a dat. Nu inteleg nici pana azi exact ce si cum face exact insa stiu doar ca simt ca sunt o versiune imbunatatita a mea. Plus ca tot ce mi-a spus s-a intamplat . Ii multumesc din suflet si va recomand cu caldura sa mergeti la dansul macar odata in viata.  

•  
    • 3 mesaje
    16 Sep 2019, 03:39
    0 0
    Ghicesc in carti si la telefon. Ma puteti suna si primele 5 minute vor fi gratuite pentru a va convinge ca sunt corecta si stiu sa ghicesc bine. Apoi daca veti fi multumiti imi virati 50 ron intr un cont bancar. Nu ezitati sa ma contactati, doar asa puteti afla detalii despre trecutul prezentul si viitorul dumneavoastra. D na Adriana.0721 920 404