Doamna care ghiceste in cafea

•  
    • 7 mesaje
    23 Mai 2018, 22:14
    0 0
    Teocat said:Am fost  la o doamna "Maria" în zona piața Ambrozie și m a uimit!Mi a spus lucruri din trecutul meu și din prezent care toate au fost reale.Deci doamna nu avea de unde sa știe e clar ca se pricepe foarte bine! Din viitor la fel tot ce mi a spus pana n prezent s a adeverit! Am m ai trimis și doua prietene și ele au fost mulțumite. Eu am fost sceptica la datu n cărți și cafea dar aceasta doamna ghicește fff bine.E f calma și explica frumos chiar pune suflet .Recomand cu toată încrederea. Tel 0724103324

•  
    • 7 mesaje
    23 Mai 2018, 22:26
    0 0
    Teocat , mesajul tau ma uimeste.
    Am fost si eu la Maria de cateva ori dar din pacate nu am fost asa de norocoasa ca tine. este adevarat ca se pricepe , prima sedinta a durat 25 min .. Si a doua sedinta 15 minute.. urmatoarele sedinte au durat cam la fel... Niciodata mai mult de 30min
    Maria este o femeie desteapta, stie sa dea in carti/cafea dar nu va zice tot, ci creaza o forma de dependenta intre ea si client pentru a castiga bani frumosi.
    Acest mesaj a fost editat de către mouss: 23 Mai 2018, 22:26
  •  
    • 7 mesaje
    23 Mai 2018, 22:32
    0 0
    iulia3403 said:din experienta mea cele mai bune:
    Catalina Parvu - 0766758711 - tarot
    Lia (Rahova) - 0721989698 - cafea
    veti ramane uimite daca mergeti! ce zic femeile acestea se intampla! eu am mai fost si la altele (dar niste mincinoase)

Eu as zice (doamne care sunt profesioniste te duci la sedinta, platesti si iti ghiceste, nu se imprietenesc cu tine ca dupa sa iti ceara bani imprumut cum fac altele.. )
    Ana Colentina pe locul 2..
    Lia Rahova pe locul 3...

Dar pe locul 1 nu am gasit pe nimeni inca...

•  
    • 3705 mesaje
    24 Mai 2018, 13:11
    0 0
    Cred ca ai cheltuit o avere si tot nu ai rezolvat nimic.
  •  
    • 7 mesaje
    26 Mai 2018, 19:40
    0 0
    igivansenior said:Cred ca ai cheltuit o avere si tot nu ai rezolvat nimic.

da ai dreptate..  in final cam asa este : bani cheltuiti pe niste sperante spulberate in vant. ghicitoarele la care se face publicitate (pe acest forum) sunt atat de cautate , ca ce le intereseaza este doar sa ia banii la oamenii disperati in cautare se solutii/raspunsuri.

asa ca m-am lecuit, am incercat sa nu mor proasta  
    bafta in continuare 

Acest mesaj a fost editat de către mouss: 26 Mai 2018, 19:41
  •  
    • 1 mesaje
    14 Iun 2018, 00:20
    0 0
    Buna seara! Am apelat la Catalina Vericeanu si am fost fost dezamagita! Am dat 100E degeaba. Vorbeste foarte frumos, dar nu se pricepe.