obsedata de sanii mei mici......ce sa fac???

  •  
    • 2 mesaje
    2 Sep 2011, 20:57
    1 0
    te sfatui sa discuti cu o persoana care are sinul mare sa vezi acolo cite probleme sunt vei spune un mare merci sinilor tai mici
  •  
    • 1 mesaje
    5 Sep 2011, 21:09
    0 0
    date la viata.... si o sa creasca
  •  
    • 5575 mesaje
    6 Sep 2011, 00:33
    0 0
    xxxlll said:
    date la viata.... si o sa creasca

     

     

    ce conceptie de barbat dobitoc.... dude!!!!!

    ce tzaranisme!

    nu ma pot hotara daca sa-ti zic mai intai sa deschizi o carte de gramatica sau una de anatomie.

     

     

    on topic: incearca sa fii bine proportionata si nu va avea nimeni nimic de obiectat ca nu esti extra daruita de natura.

  •  
    • 43 mesaje
    27 Oct 2011, 08:20
    0 0
    Buna pt cele are doresc sani mai mari si aveti ppeste 18 ani totusi manca-ti ,marar ii cel mai bun pt asa ceva detalii pe internet eu am luat si sunt mandra,ar fi bine sa luati daca aveti deja copii
  •  
    23 Nov 2011, 06:47
    0 0
    Da cred ca nu e o mare obsesie are sa-ti creasca destul la prima sarcina .
  •  
    • 281 mesaje
    29 Nov 2011, 23:02
    0 0
    intelepciune pe cale materna: sanii mari ies in evidenta la un date, un party, sar in ochi, acapareaza privirea. Sanii mici sunt comozi, stau la locul lor, nu necesita sustinere permanenta, nu trag de spate. Ce pereche ai purta mai des?
  •  
    • 500 mesaje
    30 Nov 2011, 11:45
    0 0
    as zice sa consulti un psiholog ))
  •  
    • 3 mesaje
    22 Dec 2011, 23:08
    0 0
    Daca nu as fi fost complexata de acelasi lucru...te-as fi intrebat cum ti se par femeile care apar in picturile renascentiste
  •  
    • 615 mesaje
    14 Ian 2012, 08:55
    0 0
    megutz said:
    invata sa te iubesti asa cum esti ori pune-ti silicoane
    eu as merge pe prima varianta + subliniat ce mi se pare mai dragut la corpul meu

     

    corect...foarte frumos!Invatati sa va iubiti corpul...cautati sa scoateti in evidenta ce va place mai mult la el...fundul,poate,poate ochii sunt superbi...ceva trebuie sa existe frumos in fizicul vostru...trebuie numai putina incredere!

    Iubiti ce aveti...nu ce ati putea sa aveti!

  •  
    • 153 mesaje
    16 Feb 2012, 14:51
    0 0
    ce  iti place la tine?
  •  
    • 615 mesaje
    29 Feb 2012, 12:17
    0 0
    addicted_to_life said:ce  iti place la tine?

      Mie?Mie de ex imi plac ochii mei:sunt albastri(uneori,seara cu tenta verzuie),imi place fundul care si la 38 de ani ai mei inca se tine bombat si fara vergeturi(si culmea, nu prea am facut sport)si abdomenul plat(chiar dc am o nastere la activ,si iarasi,fara sport,asta nu inseamna ca as face lobby pt lipsa activitatilor fizice)Recunosc insa ca am o viata destul de activa as spune.Sanii imi sunt mici(cand alaptam erau maricei si destul de grei...acum nu mai sunt,dar macar nu sunt obligata sa port sutien si nu ma doare spatele din cauza lor.
    Sunt si aspecte ale corpului care nu pot spune ca-mi placar stiu ca le pot indrepta cu un mic efort si retus fara cheltuieli mari (inot,o pozitie corecta la birou,un fard si...cam atat).Un zambet matinal,te face mai luminoasa si-ti scoate in evidenta frumusetea naturala...Fii asa cum esti! 

  •  
    • 153 mesaje
    6 Mar 2012, 13:34
    1 0
    willya_g said:

    Fii asa cum esti! 

     
    total pro!

  •  
    • 13 mesaje
    6 Mar 2012, 13:47
    0 0
    Şi dac-ai sânii mici care-i problema? Dacă mărimile tale sunt adevărate ar fi cazul să te mândreşti.
  •  
    • 153 mesaje
    18 Mar 2012, 11:44
    0 0
    chestia cu sanii e doar o perioada prin care treci,deci va trece obsesia.