Cum am slabit 30 de Kg in 9 luni SANATAOS si FRUMOS?

  •  
    • 19 mesaje
    27 Feb 2011, 21:04
    0 0
    sorell, mesajul meu din data 24 feb ti s-a parut un mesaj jignitor? apoi citeste mesajul urmator al mariei din 25 feb si ai sa vezi ca ea s-a luat de mine fara motiv. eu nu am facut referire la ea in mod special ca bea ceaiuri sau s-o jignesc cumva. citeste mesajele si apoi tragi concluziile te pup
  •  
    • 19 mesaje
    27 Feb 2011, 21:08
    0 0
    sorell, mesajul meu din data 24 feb ti s-a parut un mesaj jignitor? apoi citeste mesajul urmator al mariei din 25 feb si ai sa vezi ca ea s-a luat de mine fara motiv. eu nu am facut referire la ea in mod special ca bea ceaiuri sau s-o jignesc cumva. citeste mesajele si apoi tragi concluziile te pup
  •  
    • 19 mesaje
    27 Feb 2011, 21:14
    0 0
    sorell, mesajul meu din data 24 feb ti s-a parut un mesaj jignitor? apoi citeste mesajul urmator al mariei din 25 feb si ai sa vezi ca ea s-a luat de mine fara motiv. eu nu am facut referire la ea in mod special ca bea ceaiuri sau s-o jignesc cumva. citeste mesajele si apoi tragi concluziile te pup
  •  
    • 19 mesaje
    27 Feb 2011, 21:16
    0 0
    sorell, mesajul meu din data 24 feb ti s-a parut un mesaj jignitor? apoi citeste mesajul urmator al mariei din 25 feb si ai sa vezi ca ea s-a luat de mine fara motiv. eu nu am facut referire la ea in mod special ca bea ceaiuri sau s-o jignesc cumva. citeste mesajele si apoi tragi concluziile te pup
  •  
    • 19 mesaje
    27 Feb 2011, 21:50
    0 0
    sorell, ai pm.
  •  
    • 19 mesaje
    27 Feb 2011, 21:51
    0 0
    sorell said:
    nydya, daca folosesti, ca argument pentru mersul la sala, jignirea, cu siguranta ai convins multe fete

    sorell, ai pm

  •  
    • 19 mesaje
    27 Feb 2011, 21:53
    0 0
    sorell said:
    nydya, daca folosesti, ca argument pentru mersul la sala, jignirea, cu siguranta ai convins multe fete
  •  
    • 19 mesaje
    27 Feb 2011, 21:54
    0 0
    nydya said:
    bre maria, stai sa ma corectez bre, apoi zici ca sunt inculta ca tine! "taranca"
  •  
    svf
    • 5173 mesaje
    9 Apr 2011, 17:43
    0 1
    nidia, da' tampita esti. n-ai leac.
  •  
    • 111 mesaje
    1 Mai 2011, 10:18
    0 0

    30 kg in 9 luni??

  •  
    • 1 mesaje
    28 Apr 2012, 13:33
    0 0
    buna tuturor.. eu consider ca fiecare are un ritm propriu de ardere a grasimilor asa ca fiecare tre sa consume un nr anume de calorii pe zi pentru pierderea in greutate.. eu aveam acum 4 ani 94 de kg si am reusit sa slabesc in 5 luni 36  de kg ajungand la greutatea de 58 de kg.. mentionez ca pe vremea aceea aveam 16 ani si eram foarte complexata de geutatea mea.. 1.65 nu prea se potriveste cu 94 de kg.. cum am ajuns la greutatea aceea?? simplu.. parintii mei ma credeau anemica asa ca m-au indopat cu vitamine car imi dadeau pofta de mancare iar mancarea pe care o consumam era in mare parte compusa din grasimi.. carbohidr.. etc.  acum sa trecem la partea cea mai importanta: cum am reusit eu sa slabesc? Am renuntat total la paine, dulciuri, prajeli... mancam doar verzituri, fructe, lactate, supe, beam ceai verde.. care imi regla tranzitul intestinal si faceam sport insa nu la sala ci acasa.. abdomene, alergat, genoflexiuni... nu foarte mult doar 30 de minute pe zi ptr ca nu s o fana a sportului.. in prezent am mai pus un pik pe mine ... din cauza ca am reluat obiceiurile alimentare nesanatose.. mai mult cola si dulciuri .. acum am 68 de kg si vreau sa revin la greutatea de 58 de kg adika -10.. asa ca am inceput din nou dieta de acum 4 zile.. dieta pe care o tin acum este cea disociata de 90 de zile insa modificata putin pentru a se plia metabolismului meu. o sa va tin la curent cu rezultatele!


    pana atunci.. la cat mai multe kg in minus!!
    Acest mesaj a fost editat de către Ammallia: 28 Apr 2012, 13:33