Ghicitoare in cafea

  •  
    • 11561 mesaje
    2 Iul 2013, 13:47
    10 0
    Care i mi ghiciti si mie in cafea ?:0
  •  
    • 73 mesaje
    10 Aug 2013, 19:39
    0 0
    Buna ziua
  •  
    • 73 mesaje
    14 Mar 2014, 15:43
    0 0
    pitipoanca69 said:Care i mi ghiciti si mie in cafea ?:0

    Cum,  Pitipoanca, esti barbat?
    Stiam ca barbatii nu merg la ghicitoare, tu...? 
  •  
    • 47 mesaje
    9 Iul 2014, 13:35
    1 5

    Sfatul meu este sa nu apelati prea des la aceeasi persoana. Chiar daca nu va imprieteniti, si sunteti numai clienta fidela, exista riscul foarte mare sa afle mai multe lucruri, sa ajunga clientele sa se cunoasca intre ele ( ca, uneori, o recomanzi pe respectiva altor amice) si ghicitoarea sa stie de fapt foarte multe, fara a ghici propriu-zis.
    Acest mesaj a fost editat de către Liaciocarlia: 24 Iul 2014, 01:13
  •  
    • 73 mesaje
    15 Dec 2014, 12:17
    0 0
    mahabharata said:Mie imi ghiceste in cafea o doamna, in Bucuresti.  Merg la ea acasa, singura sau cu prietenele. Are vocabular frumos, se exprima clar, e corecta si sincera. Cunoaste semnele, le interpreteaza si le coreleaza cu intuitie... mie-mi place. Ghiceste cate o ora intreaga si nu cere mult. Dar te lasa masca de ce vede in ceasca aia.
    Mi-a zis femeia ca, daca sunt multumita de cum mi-a ghicit, sa spun si altora.
    Asta si fac acuma, va las numarul ei: 0721 989 698.

     

  •  
    • 3765 mesaje
    15 Dec 2014, 16:09
    1 0
    augusta23 said:
    mahabharata said:Mie imi ghiceste in cafea o doamna, in Bucuresti.  Merg la ea acasa, singura sau cu prietenele. Are vocabular frumos, se exprima clar, e corecta si sincera. Cunoaste semnele, le interpreteaza si le coreleaza cu intuitie... mie-mi place. Ghiceste cate o ora intreaga si nu cere mult. Dar te lasa masca de ce vede in ceasca aia.
    Mi-a zis femeia ca, daca sunt multumita de cum mi-a ghicit, sa spun si altora.
    Asta si fac acuma, va las numarul ei: 0721 989 698.

     

     

     

    augusta voastra forumista, cat iti ia pentru o sedinta de minciuni frumoase?? scuze, de ghicit in zat de ness?

  •  
    • 73 mesaje
    27 Dec 2014, 13:29
    0 0
    Ig,decide-te, ori spui augusta voastra si in continuare spui dumneavoastra, ori spui cat iti ia si in continuarie spui tu, ca sa nu derutezi
  •  
    • 3765 mesaje
    28 Dec 2014, 13:29
    0 0
    augusta23 said:Ig,decide-te, ori spui augusta voastra si in continuare spui dumneavoastra, ori spui cat iti ia si in continuarie spui tu, ca sa nu derutezi

     

     

    "augusta", este o expresie folosita pentru cei preamariti. nu ca te-as fi preamarit, da' ma jucam un pic cu cuvintele. un hobby.

    deci, car iti ia la o convorbire cu zatul? de curiozitate intreb

  •  
    • 87 mesaje
    26 Ian 2015, 14:59
    0 0
    Si eu pot ghici in cafea adică in zaț. Dar numai la prietene si nu pe bani. Am început din joaca dar acum vad f bine. Si trecut si prezent si viitor.Păcat ca mie nu pot sa- mi ghicesc.Multe prietene ma întreabă cum vad,pur si simplu când ma uit in zaț îmi vine in minte o imagine sau o expresie despre subiectul respectiv. Cred ca e ceva cu energiile.
  •  
    • 3765 mesaje
    26 Ian 2015, 21:53
    0 0
    gabrielamirela28 said:Si eu pot ghici in cafea adică in zaț. Dar numai la prietene si nu pe bani. Am început din joaca dar acum vad f bine. Si trecut si prezent si viitor.Păcat ca mie nu pot sa- mi ghicesc.Multe prietene ma întreabă cum vad,pur si simplu când ma uit in zaț îmi vine in minte o imagine sau o expresie despre subiectul respectiv. Cred ca e ceva cu energiile.

     

     

    sau cu imaginatia.

    o sa fac o poza la o cafea de la tonomat, sa vedem daca o poti deslusi.

  •  
    • 87 mesaje
    27 Ian 2015, 08:54
    0 0
    Tie tonomatul îți da cafea cu zaț?
  •  
    • 3765 mesaje
    27 Ian 2015, 12:17
    0 0
    gabrielamirela28 said:Tie tonomatul îți da cafea cu zaț?

     

    nomal ca imi da.  imi da orice, si zat si lapte si nuci de cocos. ca doar nu mi-e greu sa scriu. 

  •  
    • 11 mesaje
    8 Feb 2015, 11:32
    0 0
    Buna fetelor, si eu am fost la multe pers: ba ghicit in tarot, ba in cafea, bla bla. Pana cand un preiten m-a trimsi la o tipa care are si birou in Bucuresti, tine cursuri despre clarviziune, etc. Tipa a fost de 3 ori in moarte clinica, poate sa citeasca contractul sufletului corpului respectiv (mi-a explicat ea ce si cum), de ce ai anumite pb in viata asta, si ce ai facut prin alte vieti, si ce ar trebui sa faci acum ca sa indrepti, etc. Tipul care m-a trimis la ea avea niste pb sentimentale, eu aveam pv cu banii si cu serviciul. Mi-a spus sa incep sa fac pictura, ca o sa castig bani, ca asta trebuie sa fac, si n-am crezut-o. Pana la un mom dat cand am fost data afara si m-am apucat de ce zice ea. Si acum castig cam dublu ca inainte, fara batai de cap, etc. Iti dai seama ca tipa stie ce spune doar cand vb cu ea cateva minute la tel. Acum voi vedeti ce si cum, eu v-o recomand. Va pup! Tipa se numeste Mihaela, o gasiti la kmhaela@yahoo.com sau 0767481412. Are si un blog unde scrie articole: https://ghicitulcaarta.wordpress.com/
     
  •  
    • 3765 mesaje
    8 Feb 2015, 12:35
    0 0
    Alinaaline said:B. Tipa a fost de 3 ori in moarte clinica,
     

     

    si-a revenit de fiecare data???

  •  
    • 4346 mesaje
    8 Feb 2015, 15:26
    0 0
    Alinaaline said:Buna fetelor, si eu am fost la multe pers: ba ghicit in tarot, ba in cafea, bla bla. Pana cand un preiten m-a trimsi la o tipa care are si birou in Bucuresti, tine cursuri despre clarviziune, etc. Tipa a fost de 3 ori in moarte clinica, poate sa citeasca contractul sufletului corpului respectiv (mi-a explicat ea ce si cum), de ce ai anumite pb in viata asta, si ce ai facut prin alte vieti, si ce ar trebui sa faci acum ca sa indrepti, etc. Tipul care m-a trimis la ea avea niste pb sentimentale, eu aveam pv cu banii si cu serviciul. Mi-a spus sa incep sa fac pictura, ca o sa castig bani, ca asta trebuie sa fac, si n-am crezut-o. Pana la un mom dat cand am fost data afara si m-am apucat de ce zice ea. Si acum castig cam dublu ca inainte, fara batai de cap, etc. Iti dai seama ca tipa stie ce spune doar cand vb cu ea cateva minute la tel. Acum voi vedeti ce si cum, eu v-o recomand. Va pup! Tipa se numeste Mihaela, o gasiti la kmhaela@yahoo.com sau 0767481412. Are si un blog unde scrie articole: https://ghicitulcaarta.wordpress.com/
     

      
    nu exista vieti anterioare...omul traieste o singura data! poate data viitoare o nimereste mai bine 

  •  
    • 3765 mesaje
    9 Feb 2015, 09:24
    0 0
    anda22-7 said:

      
    nu exista vieti anterioare...omul traieste o singura data! poate data viitoare o nimereste mai bine 

     

     

    sunt curios, daca ai fi trait in alta viata, ce-ai fi fost!!!

  •  
    • 4 mesaje
    2 Sep 2015, 21:03
    0 0
    Mircea
  •  
    • 4 mesaje
    2 Sep 2015, 21:04
    0 0
    Mircea
  •  
    • 4 mesaje
    2 Sep 2015, 21:04
    0 0
    Mircea
  •  
    • 4 mesaje
    2 Sep 2015, 21:04
    0 0
    Mircea