Produse FM parfumuri, cosmetice...

  •  
    • 2 mesaje
    5 Aug 2010, 21:32
    0 0
    Buna! Vroiam sa va intreb ce parere aveti despre produsele FM . Banuiesc ca toata lumea, ma rog majoritatea, au auzit de aceasta firma. Au cel mai mult parfumuri, insa sunt si produse de cosmetica si de ingrijire/curatenie in casa. Eu am folosit acum ceva timp un parfum Giorgio Armani- Code....(mi-a placut la nebunie)...si ca sa il cumpar din magazin, pe criza asta nu imi permit. O prietena mi-a vorbit despre FM asa ca mi-am comandat un parfum tot G Armani(la 51, 00 lei...fata de 180 cat dadeadm in magazin) si pot sa va spun ca eu nu am simtit nici o diferenta. Este super. Am inceput sa folosesc atatea parfumuri incat tipa ma facut si pe mine reprezentant. Deci daca doriti cataloagele online si ulterior vreun produs puteti sa ma contactati la adresa fmcarmenfm@yahoo.com. Daca va hotarati o sa va las si un numar de telefon sau daca doriti monstre. Oricum eu doresc sa stiu parerea voastra despre produsele pe care eu le recomand, adica FM. Va multumesc
  •  
    • 2 mesaje
    6 Aug 2010, 00:25
    0 0
    eu una folosesc produse fm si eu zic k sunt ok. imi place parfumul Chanel no5 si tot de la chanel coco mademoiselle. ca cosmetice foloesc rimelul si creionul de ochi..si niste luciuri de buze...a da si fondul de ten k oricum sunt mai iedtine si mai bune decat cele de la alte fime...eu dragutza tias comanda dar momentan nu sunt in tara. poate cand o sa ajung
  •  
    • 2 mesaje
    6 Aug 2010, 00:27
    0 0
    si parfumul Lacoste-inspiration mai imi place cum miroase si versace-bright crystal
  •  
    • 12 mesaje
    15 Nov 2010, 16:16
    0 0

    Eu sunt inscrisa la fm group si scot bani frumusei din asta plus ca am deja o echipa de 33 de fete care scot si ele bani.Ei i-ti dau un procent de 40% din vanzarile tale,procent pe care ti-l opresti direct.Ex un poafum smecher care in sticluta originale costa 2-3 mil ei il vand in sticluta marca fm dar doar la 50-60 ron...deci avantaj tu,iar diferenta de la pretul pe care il ai in catalog si pretul pe care dai tu pe el la fm il bagi in buzunar.Iar varianta cu echipa..ai cateva fete descurcarete si el,vand produse de un anumit nr de puncte iar tu pt ca ai format o echipa,pe langa aia 40% mai iei intre 3% si 21% procent din punctele adunate de echipa...un punct =1 ron...Vreti detalii si ajutor ,sfaturi si materiale pe care le folosesc eu pt a ajuta noii membrii din echipa mea,modele de anunturi,modele de mail ,poze pentru anunturi personalizate cu nr si mail-ul fiecareia in parte...da-ti un tel la 0760028385 ,mail la luciabogorodea@yahoo.com sau id de mess luciabogorodea si va dau orice informatie fara nici un fel de obligatii.De preferat pe tel pt ca asa putem vb deschis ca fetele...Daca puteti face un ban frumos cu produse care oricum nu lipsesc nici unei femei...dc nu?Aproppo...sunt foarte multe marci de parfumuri cunoscute dar la care nu mai dai 2-3 mil pentru a le platii lor sticlutele personalizate.intrati pe site-ul pe care acum il construiesc si o sa gasiti detalii acolo www.eshop-rapid.ro/fm dar intrati si pe www.eshop-rapid.ro/parfumlux unde o sa am aceleasi parfumuri doar ca o sa vedeti diferenta de pret doar ca vreti sa platiti sticluta personalizata.Pt cine tine la fite ex un hugo boss original o sa il am intre 2-3 mil iar un hugo bos cu aceeasi aroma dar la sticluta fm o sa fie cam la 50-60 ron


    Acest mesaj a fost editat de către bogorodea_marian: 15 Nov 2010, 16:22
  •  
    • 50 mesaje
    15 Nov 2012, 15:38
    0 0
    este o afacere sa intri la ei in sistem mai ales pt ca au produse de calitate la preturi accesibile si poti sa avansezi intr-un ritm foarte rapid  Inscrie- te ca reprezentant FM GROUP si ai comision de40% pentru orice comanda plasata.- produse unice pe piata,(cosmetice, parfumuri, produse de curatenie)pentru mai multe detalii tel 0721151222,e-mail iianosi@yahoo.com
  •  
    • 1 mesaje
    28 Nov 2018, 14:55
    0 0
    Si eu folosesc produsele FM si se pot comanda din orice tara ma aflu
    Acest mesaj a fost editat de către Iuliasolomon: 28 Nov 2018, 14:57