tratament cancer: INTERFITRON

  •  
    • 1 mesaje
    10 Mai 2010, 11:11
    1 0
    Buna ziua, am citit pe acest forum un subiect pe care acum nu il gasesc, de aceea am creat un topic nou, cu scuzele de rigoare daca postez gresit aici.
    Daca ati achizitionat produsul/remediul INTERFITRON, produs de dr. Mihai Botez din Iasi, va rog sa imi comunicati si mie cateva detalii despre evolutia persoanelor care au utilizat acest produs. Am fost la o prezentare a acestui produs si nu stiu cat de util ii poate fi mamei mele, in tratamentul bolii pe care o are. Detaliile referitoare la dr. Botez pe care le-am gasit pe internet sunt destul de contradictorii, insa nu am gasit nimic despre remediul propus de acest medic. Va rog mult, daca puteti, sa ma ajutati cu informatii suplimentare. adresa mea de e-mail este: lucia_mona_georgescu@yahoo.com
    Multumesc,
    Mona
  •  
    • 5 mesaje
    19 Oct 2010, 11:45
    2 0
    Site-ul oficial este www.asicursurimedicale.ro, unde aflati mai multe informatii utile despre remediul naturist INTERFITRON.


    http://www.eva.ro/forum/viewtopic.php?topic=56179&forum=5 este adresa forumului pe care cred ca il cautati, unde apar date despre remediul naturist Interfitron.

    Din ce cunosc eu am inteles ca are rezultate foarte bune atat in fazele incipiente cat si in cele avansate.
  •  
    • 1 mesaje
    13 Dec 2011, 14:41
    1 2

    BUNA ZIUA ,SA STII CA E CEA MAI MARE TEAPA ,DAI 10 MIL SI NU ARE NICI UN EFECT,RASPUNSUL DE MAI JOS E DAT TOT DE SARLATANII ASTIA DE MIHAI BOTEZ SI ION PARVULESCU,ANUL TRECUT 2010 ,A FOST UN AN FOARTE GREU PT FAMILIUA MEA ,TATAL MEU A FOST DIAGNOSTICAT CU CANCER DE PANCREAS(NEOPLASM PANCREATIC CEFALIC)SI CA TOATA LUMEA AM INCERCAT MAI MULTE METODE SA SE VINDECE,PINTRE CARE SI INTERFITRON,DAR NU A DAT NICI UN REZULTAT PT CA E O VRAJEALA CAT CASA ,SI-AU FACUT RECALAMA PROPRIE EI SCRIU,TOT EI RASPUND PE NET,NU ARE ROST SA INCERCI,MI-A DAT O STICLUTA MICA CA O FIOLA SI NISTE DROPSURI CARE CICA SA PUNEM DE 3 ORI PE ZI CATE O PICATURA SUB LIMBA SI SA IA IA DE 2 ORO PE ZI ACELE DROPSURI MICI CA O PASTILA ,SI NE-A MAI TRIMIS SA MAI FACEM SI NU MAI STIU CE TEST CICA SA VADA DACA ARE REZULTATE,E O VRAJEALA CAT CASA ,DUPA CATEVA SAPTAMANI TATA SE SIMTEA DIN CE IN CE MAI RAU SI A TREBUIT SA SE OPEREZE LA SPITALUL SF SPIRIDON,DUPA CARE A MAI TRAIT 7 LUNI SI 2 SAPTAMANI,CEEA CE VREAM SAATI SPUN ESTE FAPTUL CA ESTE DUREROS SA STII CA EXISTA PE LUMEA ASTA SI ASTFEL DE OAMENI CARE PROFITA DE DUREREA SI SUFERINTA ALTOARA CHAIR SI IN ULTIMILE LOR ZILE DE VIATA ,PIRVULESCU SI MIHAI BOTEZ SUNT UNII DINTRE ACESTI OAMENI

  •  
    • 199 mesaje
    12 Dec 2016, 12:06
    0 0

    Buna ziua! Nu imi pot da cu parerea despre ceva ce nu am incercat. Va pot spune doar ca stadiul cancerului meu este din ce in ce mai bun datorita unei diete pe care mi-a oferit-o o cunostinta care sufera de cancer la san. Celulele canceroase reactioneaza in acelasi mod, indiferent de tipul de cancer, iar dieta este foarte importanta in orice stadiu ar fi boala. Sufar de cancer de colon, iar dieta ketogenica cu Keto-Drink ma ajuta foarte mult. Corpul meu reactioneaza mult mai bine la chimioterapie, ma simt mai bine fizic, iar analizele confirma ca sunt pe drumul spre vindecare datorita acestei diete. Trebuie sa renuntati la alimentele nesanatoase si sa introduceti acest supliment in toate mesele zilnice. Se recomanda o cura de 5-7 zile, 2 zile inainte de chimioterapie, in timpul ei si inca 2 zile dupa aceasta. Eu asa am facut si organismul a raspuns foarte bine la chimioterapie. Veti fi mult mai bine daca veti incerca aceasta dieta ketogenica. Eu am comandat produsul de pe farmaciaortomoleculara.

  •  
    • 19 mesaje
    21 Dec 2017, 10:26
    0 0

    Buna ziua! Am auzit si eu de acest tratament, dar nu am optat pentru el fiindca nu mi s-a parut eficient. In schimb am apelat la suplimentele alimentare ale celor de la Oncoforte. Am intrat pe site-ul lor si am avut o consultatie online cu medici care este gratuita, care m-au intrebat mai multe detalii despre statiul bolii mele, astfel incat acestia sa imi poate da o reteta cu privire la tratamentul pe care as fi putut sa il urmez. Am comandat produsele de pe site-ul lor si de cand le folosesc simt ca am un ajutor langa mine, un ajutor pe care nu l-am simtit inainte. Aceștia fac cercetări pe plante și încearcă continuu sa imbunatateasca starea pacientilor prin ceea ce ofera natura. Au certificate detinute de unitatile de productie. Mai mult decat atat, in compozitie au fost incluse ingrediente obtinute din acele parti ale plantelor cu rezultate stiintifice confirmate in ceea ce priveste actiunea anti-tumorala, conform studiilor prezentate la fiecare ingredient. Eu m-am simtit mult mai bine de la acest remediu. Va recomand sa apelati la Oncoforte cu incredere!

  •  
    • 199 mesaje
    8 Ian 2018, 14:53
    0 0

    Buna ziua! Am auzit si eu de acest tratament, dar nu am optat pentru el fiindca nu mi s-a parut eficient. In schimb am apelat la suplimentele alimentare ale celor de la Oncoforte. Am intrat pe site-ul lor si am avut o consultatie online cu medici care este gratuita, care m-au intrebat mai multe detalii despre statiul bolii mele, astfel incat acestia sa imi poate da o reteta cu privire la tratamentul pe care as fi putut sa il urmez. Am comandat produsele de pe site-ul lor si de cand le folosesc simt ca am un ajutor langa mine, un ajutor pe care nu l-am simtit inainte. Aceștia fac cercetări pe plante și încearcă continuu sa imbunatateasca starea pacientilor prin ceea ce ofera natura. Au certificate detinute de unitatile de productie. Mai mult decat atat, in compozitie au fost incluse ingrediente obtinute din acele parti ale plantelor cu rezultate stiintifice confirmate in ceea ce priveste actiunea anti-tumorala, conform studiilor prezentate la fiecare ingredient. Eu m-am simtit mult mai bine de la acest remediu. Va recomand sa apelati la Oncoforte cu incredere!