Europanels

  •  
    • 653 mesaje
    3 Mai 2010, 23:40
    1 0
    Pentru EUPANELS, opiniile dumneavoastra sunt cele care conteaza! Pentru a ne ajuta sa va facem auzita parerea, deveniti astazi membru EUPANELS!

    EUPANELS este pentru cei care cred ca au ceva de spus si vor ca opinia lor sa conteze!
    Pentru ca parerea dumneavoastra sa conteze cu adevarat, trebuie exprimata! EUPANELS va invita sa va inscrieti in unul din panelele noastre online, avand posibilitatea de a transmite companiilor opiniile dumneavoastra despre produsele si serviciile ce va sunt oferite.

    Deveniti membru EUPANELS! Doar 3 pasi usor de urmat si de astazi opinia dumneavoastra se va face auzita!

    Toti membrii EUPANELS se inscriu in mod voluntar. Pentru a deveni membru EUPANELS, va vom adresa un formular de inscriere. In acest mod, exprimarea repetata a acordului de a deveni membru EUPANELS este garantata.

    Imediat dupa validarea inscrierii, va vom adresa o scrisoare de confirmare in care va vom explica in detaliu cum se desfasoara participarea la un studiu de piata.
    Orice nou membru este apoi invitat sa raspunda unui scurt chestionar prin care ne dorim sa va cunoastem mai bine obiceiurile, preferintele sau parerile despre categorii generale de produse si servicii pentru ca studiile pe care urmeaza sa vi le adresam sa vina in intampinarea nevoilor dumneavoastra si sa va satisfaca interesele.
    Dorinta dumneavoastra de a va face opiniile cunoscute este pe deplin recompensata!
    De fiecare data cand participati la un studiu de piata, in calitate de membru EUPANELS sunteti recompensat. Fiecare raspuns, rasplatit prin puncte, va aduce mai aproape de achizitionarea celor mai noi si mai interesante produse.
    Ajutati-ne sa ajutam!

    EUPANELS sustine donatiile caritabile, astfel incat, de fiecare data cand un membru al unui panel participa la un studiu, EUPANELS sustine o cauza sociala. In urma acestui demers, participantii la studiu sunt incurajati sa renunte la recompensele financiare apreciate in puncte, in favoare unei donatii caritabile.
    Ajutati-ne sa ajutam! Mai multe studii completate, mai multe cauze sustinute!

    Daca doriti sa va inscrieti lasati-mi adresa de email ca sa va trimit invitatie!!!
  •  
    • 1 mesaje
    12 Feb 2011, 21:58
    0 0

    Buna. Vreau si eu una!
    bya_byanka0104@yahoo.com

    :*

  •  
    • 1 mesaje
    2 Ian 2016, 20:19
    0 0
    Salut! mai faceti sondaje de la eupanesl? ati primit tickete cadou? eu mi-am comadat unul acu vreo 5 luni si nu l-am primit, i-am contactat dar nu mi-ai raspuns....