ovidiu dragos argesanu,impresii

  •  
    • 1 mesaje
    12 Dec 2021, 14:22
    0 0


    Acest mesaj a fost editat de către anaruss: 17 Feb 2022, 15:38
  •  
    • 2 mesaje
    15 Dec 2021, 00:31
    2 1
    anaruss said:Am picat si eu de 1 an in aceasta ... plasa , pot spune . Cert este ca am avut 2 momente in care am realizat ca este ceva bizar in acel loc , eu personal am fost cu cele mai bune intentii si am facut tot ce mi s-a spus , insa fara nici un rezultat!!! Si am citit , am vazut tot ce se putea vedea video .. Eu personal ma limitez a spune ceea ce simt dupa aceasta experineta cu Dnul Argesanu , insa dau doar un sfat !!! Nu meregeti !!! Veti intra intr-o ... masina de spalat creiere , veti intalni femei care se inchina la ei ca la icoane carora le-a disparut personalitatea , si nimic concret nu se va schimba in viata voastra ! Iar cu privire la bani... e trist ... Omul are niste tarife...  Pe mine trebuia sa ma puna pe ganduri faptul ca am fost la o sedinta pe 8 martie de ziua mea de nastere. Nu mi-a spus decat un La multi ani din coltul gurii si nici macar multumesc ptr ca am dus prajituri si suc . Si mai trist este ca mi-a luat tariful complet al unei sedinte .. Mda , nu mai comentez , e vina mea ! Insa daca pot da un sfat din experienta mea , ganditi-va de 2 ori inainte sa mergeti la el . Si faceti o analiza a paginii lui de Fb . Nu de Dr , aia e administrata de altcineva , se vede de la o posta .. Pagina lui personala.. spune multe despre el...

     AVETI DREPTATE! NUVA DESCHIDETI CHAKRELE ESTE PRIMUL LUCRU! NU FACETI YOGA, NU FACETI REIKI, NU FACETI RADIESTEZEI! SE LUCREAZA CU DEMONI! SE BAGA IN VOI DEMONI, SI GHICITI CE APOI AJUNGETI LA NENEA ARGESANU SA VA CURETE! PARE CA SUNT O GASCA CU TOTII, CICA UNII SUNT PE INTUNERIC SI ALTII PE LUMINA - DA UNII FAC RAU SI APOI AJUNGI LA ARGESANICA ASTA SA TE CURETE, DESI CRED CA PE UNII DE PE INTUNERIC TOT EL IAR FI PREGATIT! SAU SUNT PREGATITI TO PRIN CURSURI D-ASTEA DE REIKI SAU RADIESTEZIE! MARE GRIJA! ORICUM TOT LA BISERICA, MANASTIRI, SI RUGACIUNE SI POST NEGRU AJUNGETI! DAR MAI COTIZATI SI PE LA ARGESANICA!


    Acest mesaj a fost editat de către andana123: 15 Dec 2021, 00:36
  •  
    • 2 mesaje
    15 Dec 2021, 00:46
    0 0
    anaruss said:Am picat si eu de 1 an in aceasta ... plasa , pot spune . Cert este ca am avut 2 momente in care am realizat ca este ceva bizar in acel loc , eu personal am fost cu cele mai bune intentii si am facut tot ce mi s-a spus , insa fara nici un rezultat!!! Si am citit , am vazut tot ce se putea vedea video .. Eu personal ma limitez a spune ceea ce simt dupa aceasta experineta cu Dnul Argesanu , insa dau doar un sfat !!! Nu meregeti !!! Veti intra intr-o ... masina de spalat creiere , veti intalni femei care se inchina la ei ca la icoane carora le-a disparut personalitatea , si nimic concret nu se va schimba in viata voastra ! Iar cu privire la bani... e trist ... Omul are niste tarife...  Pe mine trebuia sa ma puna pe ganduri faptul ca am fost la o sedinta pe 8 martie de ziua mea de nastere. Nu mi-a spus decat un La multi ani din coltul gurii si nici macar multumesc ptr ca am dus prajituri si suc . Si mai trist este ca mi-a luat tariful complet al unei sedinte .. Mda , nu mai comentez , e vina mea ! Insa daca pot da un sfat din experienta mea , ganditi-va de 2 ori inainte sa mergeti la el . Si faceti o analiza a paginii lui de Fb . Nu de Dr , aia e administrata de altcineva , se vede de la o posta .. Pagina lui personala.. spune multe despre el...

    AVETI DREPTATE! NUVA DESCHIDETI CHAKRELE ESTE PRIMUL LUCRU! NU FACETI YOGA, NU FACETI REIKI, NU FACETI RADIESTEZEI! SE LUCREAZA CU DEMONI! SE BAGA IN VOI DEMONI, SI GHICITI CE.. APOI AJUNGETI LA NENEA ARGESANU SA VA CURETE! PARE CA SUNT O GASCA CU TOTII, CICA UNII SUNT PE INTUNERIC SI ALTII PE LUMINA - DA UNII FAC RAU SI APOI AJUNGI LA ARGESANICA ASTA SA TE CURETE, DESI CRED, CA PE UNII DE PE INTUNERIC TOT EL I-AR FI PREGATIT! SAU SUNT PREGATITI TO PRIN CURSURI D-ASTEA DE REIKI SAU RADIESTEZIE! MARE GRIJA! ORICUM TOT LA BISERICA, MANASTIRI, SI RUGACIUNE SI POST NEGRU AJUNGETI! DAR MAI COTIZATI SI PE LA ARGESANICA!

     


    Acest mesaj a fost editat de către andana123: 15 Dec 2021, 00:48