Sunt eu blonda?

  •  
    • 136 mesaje
    25 Aug 2004, 15:34
    0 0
    Ori sunt eu blonda, ori e ceva cu forumul asta, pentru ca uneori unele mesaje imi apar postate de 2 sau chiar de mai multe ori desi eu nu am dat "trimite" decit o singura data.
    Poate ma lumineaza si pe mine cineva...
  •  
    • 87 mesaje
    26 Aug 2004, 14:49
    0 0
    nu stiu! Esti? :lol
    Serios vorbind si eu am patit dar m-am gandit ca a fost vina mea ca s-au trimis mesajele de 2 ori dar se pare ca nu este asa....
  •  
    • 1151 mesaje
    27 Aug 2004, 01:51
    0 0
    poate sunteti amandoua blonde
    eu nu am patit asa ceva
  •  
    • 136 mesaje
    27 Aug 2004, 12:57
    0 0
    Hm, la naiba si cu tehnologia asta!
    P.S. Blonda nu mai sunt, dar am fost si intentionez sa ma fac din nou. Anyway, cind se intimpla sa mai dau dovada de mostre de "inteligenta" ma consolez si eu singura: culoarea s-a dus, dar Spiritul a ramas!
  •  
    • 9835 mesaje
    28 Aug 2004, 10:38
    0 0
    Sunteti blonde!

    Se vede treaba ca nu prea aveti rabdare sa se uploadeze mesajele. E adevarat, totul se misca foarte greu aici, pe eva (spre deosebire de mintea fetelor, care-i foarte harnica!).

    Mesajele apar de atatea ori de cate apasati butonul "trimite".

    Daca vi se mai intampla, dati imediat click pe butonul Edit al fiecarui mesaj care se repeta ; vedeti ca dedesubtul ferestruicii cu textul vostru (il puteti corecta sau modifica, daca doriti) exista un buton care poate fi bifat si langa care scrie "Mesajul tau va fi sters".
  •  
    • 87 mesaje
    1 Sep 2004, 15:17
    0 0
    se poate sa ma faceti blonda? Nu am fost si nu o sa fiu blonda NICIODATA! Ia sa va retrageti cuvintele caci altfel fac urat de tot!
  •  
    • 87 mesaje
    1 Sep 2004, 15:49
    1 1
    Ca tot m-ati facut blonda (nu-mi mai trece ) un banc cu blonde.....

    Trei blonde vor sa treaca Nilul dar niciuna nu stie sa innoate destul de repede ca nu cumva sa le manince crocodilii. Dintr-odata apare zina cea buna si le spune ca azi se simte foarte bine si de aceea fiecarei fete le va indeplini o dorinta.
    Prima:
    - Vreau sa inot de zece ori mai repede decat pot.
    Inoata cit inoata dar cand ajunge la jumatatea latimii riului hatzzzzz, o maninca crocodilii.
    A doua speriata:
    - Vreau sa inot de 20 de ori mai repede decat pot. Dar nici ea nu reuseste, ajungand pina la un metru de mal este sfisiata de crocodili.
    A treia nici nu mai stie ce sa faca si cere sa se transforme in barbat.
    Dupa ce se transforma se uita putin imprejur:
    - Aaah.... uite un pod!


  •  
    • 9835 mesaje
    1 Sep 2004, 21:34
    0 2
    ds, ho cu mama, nu face si tu urat, ca si-asa e plin forumul de "urate"

    Misto bancul, misogin, dar bun!
  •  
    • 87 mesaje
    2 Sep 2004, 10:45
    1 0
    Pai daca tot sunt atatea "urate" prin zona cum spui tu crezi ca mai conteaza una in plus sau in minus? Eu zic ca nu.