Cu si despre barbati :)

  •  
    • 3 mesaje
    18 Mar 2010, 15:56
    0 0
    Un tip iese de la serviciu intr-o vineri dupa amiaza. Dar era zi de salariu si, in loc sa se duca direct acasa, merge la o petrecere unde sta toata noaptea cu baietii, cheltuind toti banii. Cand ajunge acasa, sambata dimineata, sotia sa ii tine o morala de zile mari. Dupa ore intregi de monologuri agitate, sotia ii spune: - Ti-ar placea daca nu m-ai mai vedea doua sau trei zile? La care el raspunde: - N-as avea nimic impotriva... Si toata duminica nu si-a mai vazut sotia. Trece si ziua de luni si nu isi vede sotia. Marti si miercuri la fel. Abia joi umflatura s-a mai micsorat, atata cat sa o vada cu coltul ochiului stang...

    Sotul vine acasa din delegatie si sotia are trei barbati in casa. Nu stie unde sa-i ascunda asa ca ii baga repede in trei saci si ii pune pe balcon. Sotul vrea sa-si aprinda o tigara, vede sacii si intreaba:
    - Ce e cu sacii astia?
    - A fost mama ta in vizita si ne-a adus cate ceva...
    Sotul da un picior la primul sac si dinauntru se aude:
    - Guitz, guitz, guitz!
    Sotul zice:
    - A, un purcelus... e bine!
    Da un picior la al doilea sac si aude:
    - Muu, muuuuuu!
    - A, un vitelus...
    Da un picior la al treilea sac si nimic. Mai da inca un picior, mai tare si nimic. Ia o lopata si incepe sa dea in sac cu ea.
    Deodata sacul se deschide si iese tipul revoltat rau:
    - Tampitule, daca tac inseamna ca ti-a adus ma-ta cartofi!

    Un barbat merge la psihiatru:
    - Doctore, sotia mea e infidela. In fiecare seara merge la barul pescarilor si agata barbati. Chiar mai rau, se culca cu oricine ii iese in cale! Innebunesc! Ce crezi ca ar trebui sa fac?
    - Relaxeaza-te, respira adanc si incearca sa te calmezi. Acum spune-mi, unde e mai precis barul acesta? raspunde doctorul.
  •  
    • 98 mesaje
    19 Mar 2010, 12:05
    0 0
    cu tot respectul dar prin bancurile astea nu inteleg decat prostia barbatilor si usurimea femeilor, sigur nu stau asa lucrurile nu?
  •  
    • 1 mesaje
    20 Mar 2010, 12:11
    0 0
    In noaptea nuntii, mireasa ii spune mirelui ei:
    - Dragul meu, stii k eu sunt virgina si nu stiu mare lucru despre sex.
    Ai putea sa-mi explici inainte sa trecem la fapte?
    - Bine, draga mea. Uite, sa ne inchipuim k partea mea intima este un prizonier, iar a ta o inchisoare. E simplu de tot: luam prizonierul si il bagam la inchisoare.
    Zis si facut. Dupa ce se consuma evenimentul, mirele se tolaneste in pat multumit de sine. Mireasa, zambind de fericire si multumita tare de prima ei experienta intima, il anunta suav:
    - Iubitule, se pare k prizonierul a evadat de la inchisoare.
    - Atunci trebuie sa-l arestam din nou. Se conformeaza omul si, la final, da sa se odihneasca. Mireasa, zambind de satisfactie ii zice iar:
    - Dragule, iar a scapat prizonierul!
    Adunandu-si ultimele puteri, barbatul se ridica si trece iar la fapte.
    Dupa ce termina, nu-si mai doreste decat sa aiba parte de un somn bun. Mireasa, il bate incetisor pe umar si ii spune:
    - Iubituleee… iar a scapat…
    - Draga mea, stii ceva?! Asta nu e o sentinta pe viata!!!!
  •  
    • 3 mesaje
    21 Mar 2010, 22:36
    0 0
    cu tot respectul....lucrurile stau exact asa..
    "ca de nu ar fi ..nu s'ar mai povesti "...desigur...mai sunt si exceptii