Caut o vrajitoare buna!!!

  •  
    • 15 mesaje
    24 Feb 2021, 01:07
    0 0
    andrei7676 said:
    andrei7676 said:
    iar_igivansenior said:
    Anemia said:
    Noel3 said:ma poate ajuta cineva cu o vrajitoare.. am luat doua tepe pana acum.. va rog frumos

     

    Și eu caut o persoana care se pricepe sa ajute într-adevăr. Ceva sfaturi?

     

     

    Si dupa doua tepe, tot nu te-ai invatat minte?

     

     

     

  •  
    • 9 mesaje
    24 Feb 2021, 18:16
    0 0
    Cali72 said:
    IAlfred50 said:
    MCalinM said:Pentru cei care caută vrăjitoare care să lucreze , dați-mi mesaj să vă dau detalii despre aceea femeie , eu am fost de curând la ea și deja lucrurile încep să revină la normal , țin să precizez că femeia nu e vreo șarlatană care să vă ceară bani prin telefon lucrează doar dacă mergi la ea acasă să vezi cu ochii tăi ce poate ! Și nu mai cautați pe net ca astea mănâncă doar bani oamenilor chiar și eu am fost țepuit de 3 ori de diferite asa zise vrăjitoare

     

     

     

  •  
    26 Feb 2021, 15:27
    0 0

    Acest mesaj a fost editat de către AventurieroticeIasi: 14 Mar 2021, 21:18
  •  
    • 9 mesaje
    26 Feb 2021, 20:02
    0 0
    amensec said:Buna CARMEN sunt un tinar din JUDETU GALATI, in problemele tale cu sotu, sar putea sa fie, si farmece facute, de anumite persoane. am spus acest lucru, fiindca si mie mi sa intimplat ; mam trezit la usa cu niste urme , de ulei fermecat in apropierea usei mele era forma unui virf de sageata, cu picaturi de luminari inchise la culoare, se vedea clar ca vecina lea pus, in plus mia adus si un tricou mov, cit timp a fost in casa la mine imi era rau, mergeam la doctori, nimic nu imi gasea. cum am scapat de el mi-am mai revenit putin. banuiesc ca aceste vraji au fost facute pentru mine, fiindca nu am succes, in relatii cu fetele, aveam stari agitate. in acest moment starea sa schimbat putin. din intimplare am aflat ca pe acea doamna a duso alta vecina la vrajitoare,. am sunat si eu in gluma la o vrajitoare pe nume ATENA BUCURESTI, iam zis prenumele, dupa 5 minute , am aflat ca aceste persoane , cu ajutoru vrajitorei din oras, au apelat la doamnele din capitala, sa dat de gol, numele meu era scris in catastifele lor, mau facut mincinos, ca vreau sa fac rau, nui nimic la usa, eu mam prins ca ma duce in eroare. am zis sa merg la o manastire, sa imi citeasca preotu moliftele sfintului vasile, sunt foarte puternice pentru asa ceva. te sfatuiesc sa mergi si tu la preot, vrajitorele fac numai rau. stie cineva in GALATI, preoti care deschid cartea??????????????

     

  •  
    • 1 mesaje
    27 Feb 2021, 06:22
    0 0
    Maria891 said:
    Mihaela1249 said:
    Mihaela1249 said:
    Boss98 said:
    Boss98 said:
    Cali72 said:
    IAlfred50 said:
    MCalinM said:Pentru cei care caută vrăjitoare care să lucreze , dați-mi mesaj să vă dau detalii despre aceea femeie , eu am fost de curând la ea și deja lucrurile încep să revină la normal , țin să precizez că femeia nu e vreo șarlatană care să vă ceară bani prin telefon lucrează doar dacă mergi la ea acasă să vezi cu ochii tăi ce poate ! Și nu mai cautați pe net ca astea mănâncă doar bani oamenilor chiar și eu am fost țepuit de 3 ori de diferite asa zise vrăjitoare

     

     

     

     

     

    Vreau sa iau si eu legatura cu aceasta femeie

     

     

     

  •  
    27 Feb 2021, 15:41
    0 1

    Acest mesaj a fost editat de către AventurieroticeIasi: 1 Apr 2021, 23:27
  •  
    • 9 mesaje
    1 Mar 2021, 17:28
    0 0
    AventurieroticeIasi said:
    Marckiy said:
    Maria891 said:
    Mihaela1249 said:
    Mihaela1249 said:
    Boss98 said:
    Boss98 said:
    Cali72 said:
    IAlfred50 said:
    MCalinM said:Pentru cei care caută vrăjitoare care să lucreze , dați-mi mesaj să vă dau detalii despre aceea femeie , eu am fost de curând la ea și deja lucrurile încep să revină la normal , țin să precizez că femeia nu e vreo șarlatană care să vă ceară bani prin telefon lucrează doar dacă mergi la ea acasă să vezi cu ochii tăi ce poate ! Și nu mai cautați pe net ca astea mănâncă doar bani oamenilor chiar și eu am fost țepuit de 3 ori de diferite asa zise vrăjitoare

     

     

     

     

     

    Vreau sa iau si eu legatura cu aceasta femeie

     

     

     

     

    Doamna respectivă e din Timișoara, cel puțin asa mi s-a raspuns in urma cu ceva timp cand i-am trimis un email.

     

  •  
    • 76 mesaje
    7 Mar 2021, 15:28
    0 0
    amensec said:Buna CARMEN sunt un tinar din JUDETU GALATI, in problemele tale cu sotu, sar putea sa fie, si farmece facute, de anumite persoane. am spus acest lucru, fiindca si mie mi sa intimplat ; mam trezit la usa cu niste urme , de ulei fermecat in apropierea usei mele era forma unui virf de sageata, cu picaturi de luminari inchise la culoare, se vedea clar ca vecina lea pus, in plus mia adus si un tricou mov, cit timp a fost in casa la mine imi era rau, mergeam la doctori, nimic nu imi gasea. cum am scapat de el mi-am mai revenit putin. banuiesc ca aceste vraji au fost facute pentru mine, fiindca nu am succes, in relatii cu fetele, aveam stari agitate. in acest moment starea sa schimbat putin. din intimplare am aflat ca pe acea doamna a duso alta vecina la vrajitoare,. am sunat si eu in gluma la o vrajitoare pe nume ATENA BUCURESTI, iam zis prenumele, dupa 5 minute , am aflat ca aceste persoane , cu ajutoru vrajitorei din oras, au apelat la doamnele din capitala, sa dat de gol, numele meu era scris in catastifele lor, mau facut mincinos, ca vreau sa fac rau, nui nimic la usa, eu mam prins ca ma duce in eroare. am zis sa merg la o manastire, sa imi citeasca preotu moliftele sfintului vasile, sunt foarte puternice pentru asa ceva. te sfatuiesc sa mergi si tu la preot, vrajitorele fac numai rau. stie cineva in GALATI, preoti care deschid cartea??????????????

     

  •  
    • 100 mesaje
    13 Mar 2021, 21:31
    0 0
    Buna seara, eu sunt Viviana, ghicesc in Tarot, ședințele la mine durează o ora, pot avea loc și telefonic, și nu sunt întrerupte de nimeni. Fac cu foarte mare drag și cu implicare acest lucru, este pentru mine un dar pe care îl prețuisc cu adevarat, iar faptul ca pot călăuzi oameni este o binecuvântare pe care o am, o port, si pe care am iubit-o și am sa o iubesc mereu. Dacă veți apela la mine va voi îndruma sa nu mai credeți in farmece sau făcături, va voi ajuta sa va reamintiți cata forța aveți in voi insiva, și voi încerca sa va reamintesc cata fericire puteți avea in jurul vostru, in caz ca ați uitat. Ma puteți contacta oricând la numărul de telefon 0733832678.
  •  
    14 Mar 2021, 21:02
    0 0
    “Sa zicem ca tu esti una dintre clarvazatoare, una care crede ca poate ajuta un om la nevoie sau la disperare, asa cum iti place sa spui.  Te folosesti de putinele cunostinte din psihologie si inainte de a extrage informatii din bol, extragi de la disperata aducatoare de bani cele cateva informatii de care ai nevoie pentru a-i umple capul.

    Apoi  formezi un text in care bagi cateva din informatiile aflate, pentru ca disperata in disperarea ei  de a afla ce-i rezerva viitorul iti toarna pe tava tot ce a supt de cand era copil de tzatza, faci un rezumat al faptelor ce ar urma sa se intample, intotdeauna faptele sunt bune, frumoase, colorate si cu rezolvare si ii taxezi prostia de a crede in tine.

    Iar cand ceva nu merge cum trebuie, dai vina pe glob, ca-i crapat si se scurge din el  energia.

    Disperata iese de la tine cu gandul ca totul va fi roz iar cele cateva evenimente ce se vor intampla, le va gasii exact ca in descrierea ta a faptelor.

    99,99 % din informatii sunt de ordin general: cineva iti vrea raul, cineva blond se gandeste la tine, afacerea ta va merge ca pe roate, maine o sa ploua,cineva a pus un cacat pe clanta si din cauza asta nu ai prieten, un domn de stat o sa te viziteze sau o  sa-i faci o vizita si o sa-ti spuna ca ai castigat la loto.
    Dupa cum vezi repertoriul este intotdeauna prestabilit. Difera doar nuantele si excroaca.

    De ce nu am vazut nici o excroaca(clarvazatoare) sa castige la loto, nici o excroaca sa spuna altceva decat chestii generale?

    Toate astea pot sa le spun si eu, iar eu nu  le percep comision.

    Dintre noi doi, cel mai mare rau cred ca-l faci tu, ca le inoculezi ideea ca exista cineva care vede cacatul de pe clanta. Nici macar speranta nu vinde excroaca. Barem eu incerc sa le deschid ochii.

    Si sunt absolut sigur ca tu esti una dintre ele, asa zisele clarvazatoare si ca energia mea iti obtureaza canalele globului. Mai freaca-l putin, sa luceasca.”

     

    TEXT PRELUAT de la cineva de pe grupul Eva si da, are dreptate! Ce dracu’ poate sa ghicească in cărți de 200 de lei sau de o sută de euro cum mai cer unele??? Vorbe goale...La țară femeile in vârstă cer maxim 30-50 de lei pe ghicit si nu prostesc lumea cu baliverne!
    Acest mesaj a fost editat de către AventurieroticeIasi: 14 Mar 2021, 21:20
  •  
    • 12 mesaje
    17 Mar 2021, 11:07
    1 0
    IAlfred50 said:
    MCalinM said:Pentru cei care caută vrăjitoare care să lucreze , dați-mi mesaj să vă dau detalii despre aceea femeie , eu am fost de curând la ea și deja lucrurile încep să revină la normal , țin să precizez că femeia nu e vreo șarlatană care să vă ceară bani prin telefon lucrează doar dacă mergi la ea acasă să vezi cu ochii tăi ce poate ! Și nu mai cautați pe net ca astea mănâncă doar bani oamenilor chiar și eu am fost țepuit de 3 ori de diferite asa zise vrăjitoare

     

     

  •  
    • 12 mesaje
    17 Mar 2021, 11:14
    0 1
    Boss98 said:
    IAlfred50 said:
    MCalinM said:Pentru cei care caută vrăjitoare care să lucreze , dați-mi mesaj să vă dau detalii despre aceea femeie , eu am fost de curând la ea și deja lucrurile încep să revină la normal , țin să precizez că femeia nu e vreo șarlatană care să vă ceară bani prin telefon lucrează doar dacă mergi la ea acasă să vezi cu ochii tăi ce poate ! Și nu mai cautați pe net ca astea mănâncă doar bani oamenilor chiar și eu am fost țepuit de 3 ori de diferite asa zise vrăjitoare

     

     

     

  •  
    21 Mar 2021, 13:38
    0 0

    Acest mesaj a fost editat de către AventurieroticeIasi: 1 Apr 2021, 23:29
  •  
    • 1 mesaje
    29 Mar 2021, 09:20
    0 1
    Boss98 said:
    IAlfred50 said:
    MCalinM said:Pentru cei care caută vrăjitoare care să lucreze , dați-mi mesaj să vă dau detalii despre aceea femeie , eu am fost de curând la ea și deja lucrurile încep să revină la normal , țin să precizez că femeia nu e vreo șarlatană care să vă ceară bani prin telefon lucrează doar dacă mergi la ea acasă să vezi cu ochii tăi ce poate ! Și nu mai cautați pe net ca astea mănâncă doar bani oamenilor chiar și eu am fost țepuit de 3 ori de diferite asa zise vrăjitoare

     

     

     


    Acest mesaj a fost editat de către Dochia21: 29 Mar 2021, 21:38
  •  
    • 2 mesaje
    29 Mar 2021, 16:34
    0 1
    Maria891 said:
    Cali72 said:
    IAlfred50 said:
    MCalinM said:Pentru cei care caută vrăjitoare care să lucreze , dați-mi mesaj să vă dau detalii despre aceea femeie , eu am fost de curând la ea și deja lucrurile încep să revină la normal , țin să precizez că femeia nu e vreo șarlatană care să vă ceară bani prin telefon lucrează doar dacă mergi la ea acasă să vezi cu ochii tăi ce poate ! Și nu mai cautați pe net ca astea mănâncă doar bani oamenilor chiar și eu am fost țepuit de 3 ori de diferite asa zise vrăjitoare

     

     

     

     

  •  
    • 2 mesaje
    8 Apr 2021, 00:55
    1 1
    Maria891 said:
    Cali72 said:
    IAlfred50 said:
    MCalinM said:Pentru cei care caută vrăjitoare care să lucreze , dați-mi mesaj să vă dau detalii despre aceea femeie , eu am fost de curând la ea și deja lucrurile încep să revină la normal , țin să precizez că femeia nu e vreo șarlatană care să vă ceară bani prin telefon lucrează doar dacă mergi la ea acasă să vezi cu ochii tăi ce poate ! Și nu mai cautați pe net ca astea mănâncă doar bani oamenilor chiar și eu am fost țepuit de 3 ori de diferite asa zise vrăjitoare

     

     

     

     

  •  
    • 2 mesaje
    8 Apr 2021, 00:59
    0 0
    MCalinM....poți să-mi dai și mie te rog detaliile femeii ce te-a ajutat pe tine?...numarul ei de telefon și adresa ei??
  •  
    • 9 mesaje
    8 Apr 2021, 18:48
    0 0
    Bunica83 said:MCalinM....poți să-mi dai și mie te rog detaliile femeii ce te-a ajutat pe tine?...numarul ei de telefon și adresa ei??

     

    A raspuns cineva mai sus, e din Timișoara, iar domnul care are informații despre dânsa raspunde doar la mail-uri. Din moment ce tot se distribuie intens e ceva cusut cu ata albă. Când e prea multă reclamă, știți vorba aia: “ceva pute”
  •  
    • 76 mesaje
    9 Apr 2021, 21:50
    0 1
    Maria891 said:
    Ioana_you said:
    Michellaio said:Buna la toata lumea, vroiam sa va povestesc experienza mea, anul trecut sora mea a apelat la mai multe vrajitoare avand probleme in casa cu barbatul, el bea foarte mult si o bain prietenie in prietenie a gasit o romanca care este foarte reservata in acest domeniu i sa facut mila de sora mea si ia spus ca o ajuta, din cate imi amintesc dupa exact 9 zile, cumnatul meu parca era un inger, care si acum nu vrea sa mai auda de bautura, toate bune la locul lor, acum 3 luni eu mam desoartit de al meu dupa 6 ani, a plecat zicandu-mi ca nu mai simte nimic pentru mine si ca Nu are rost sa continuam... Imi adusesem aminte de doamna asta cu sora mea si I-am povestit tot pentru ca eram intro situatie foarte urata, doamna cu chiu cu vai dupa rugamintele mele sa decis sa ma ajute. 9 zile dupa inceputul ritualului facut impreuna cu dansa, omul meu sa intors sa imi ceara iertare iar acum sunt 3 luni in care nu ne lipseste absolut nimic!! Sunt foarte fericita! Doamna aceasta este foarte tacuta si rezervata cu aceste lucruri, din cate am inteles nu face la toata lumea. Dar in ritualuri va jur ca mi se faxea pielea gainii, se schimba complet la fata.. Tremura... O persoana serioasa si cum se cade!

     

    Bună! Îmi poți da și mie mai multe detalii despre acea doamna? Te rog mult de tot!

     

     

  •  
    • 100 mesaje
    25 Apr 2021, 23:38
    0 0
    Buna seara Va doresc sărbători fericite cu liniște in suflete și armonie in case. Pentru ședințe de Tarot sunt în continuare disponibilă la numărul de telefon 0733832678. Viviana ✅ Un Paște frumos!
    Acest mesaj a fost editat de către Viviana26: 25 Apr 2021, 23:49