Caut o vrajitoare buna!!!

  •  
    • 6 mesaje
    19 Mar 2020, 08:19
    0 0
    AventurieroticeIasi said:
    Iness12 said:Camd îmi pierdusem speranța dupa ce am apelat la mai multe asa zise vrăjitoare, care sau dovedit inrersate numai sa ia banii și în rest nimic altceva, am reușit sa găsesc o doamna printr-o recomandare, o doamna care într-adevăr chiar ma ajutat prin descântecele ei și lucrurile au început sa își revină la normal. De aceea pentru cei care au nevoie de ajutor va las numărul dnei 0753792145, numai seara o puteți găsi!

     

    NU VA LASATI PACALITE! POVESTI!

     

    Am văzut ca și tu faceai reclamă la cineva aici pe forum, alea nu sunt povesti? Sau va scăzut clientela!
  •  
    19 Mar 2020, 16:17
    0 0
    Iness12 said:
    AventurieroticeIasi said:
    Iness12 said:Camd îmi pierdusem speranța dupa ce am apelat la mai multe asa zise vrăjitoare, care sau dovedit inrersate numai sa ia banii și în rest nimic altceva, am reușit sa găsesc o doamna printr-o recomandare, o doamna care într-adevăr chiar ma ajutat prin descântecele ei și lucrurile au început sa își revină la normal. De aceea pentru cei care au nevoie de ajutor va las numărul dnei 0753792145, numai seara o puteți găsi!

     

    NU VA LASATI PACALITE! POVESTI!

     

    Am văzut ca și tu faceai reclamă la cineva aici pe forum, alea nu sunt povesti? Sau va scăzut clientela!

     

    Tot ce e pe acest forum e o minciuna gogonata, dar vrajeala ta e ieftina rau! Ai venit si tu la ciolan? Sa stii ca femeile de pe acest grup au luat teapa la toate, eu ma feresc sa mai recomand pt ca o femeie nu a fost rezolvata cu cazul ei si eu am picat aiurea! Sau poate clienta cerea imposibilul, oricum NU mai credeti in penalele astea care isi fac reclama!
  •  
    • 84 mesaje
    19 Mar 2020, 20:23
    0 1
    Iness12 said:Camd îmi pierdusem speranța dupa ce am apelat la mai multe asa zise vrăjitoare, care sau dovedit inrersate numai sa ia banii și în rest nimic altceva, am reușit sa găsesc o doamna printr-o recomandare, o doamna care într-adevăr chiar ma ajutat prin descântecele ei și lucrurile au început sa își revină la normal. De aceea pentru cei care au nevoie de ajutor va las numărul dnei 0753792145, numai seara o puteți găsi!

     

     

    Si ce ti-a facut doamna aia?

  •  
    • 12 mesaje
    22 Mar 2020, 22:57
    0 0
    Claudita01 said:
    igivansenior said:Draga mea, tu ai avut nevoie de cineva care sa-ti spuna sa ai incredere in tine. Numai ca ti-a spus-o unul pentru 500 de euro. Ei ti-o spuneam gratis.

     
    Nu mi se pare corect sa facem unele afirmatii fara sa stim exact.Eu am umblat toata europa sa pot sa raman insarcinata si am cheltuit foarte multi bani.Aici nu a fost vorba doar de incredere...a fost cu totul si cu totul altceva.Crede-ma! 

     

  •  
    • 12 mesaje
    23 Mar 2020, 22:59
    0 0
    Claudita01 said:
    igivansenior said:Draga mea, tu ai avut nevoie de cineva care sa-ti spuna sa ai incredere in tine. Numai ca ti-a spus-o unul pentru 500 de euro. Ei ti-o spuneam gratis.

     
    Nu mi se pare corect sa facem unele afirmatii fara sa stim exact.Eu am umblat toata europa sa pot sa raman insarcinata si am cheltuit foarte multi bani.Aici nu a fost vorba doar de incredere...a fost cu totul si cu totul altceva.Crede-ma! 

     

  •  
    • 84 mesaje
    24 Mar 2020, 17:24
    0 0
    Veravera1925 said:
    Claudita01 said:
    igivansenior said:Draga mea, tu ai avut nevoie de cineva care sa-ti spuna sa ai incredere in tine. Numai ca ti-a spus-o unul pentru 500 de euro. Ei ti-o spuneam gratis.

     
    Nu mi se pare corect sa facem unele afirmatii fara sa stim exact.Eu am umblat toata europa 

     

     Ai fost si in Italia?

  •  
    • 76 mesaje
    24 Mar 2020, 19:01
    0 0
    amensec said:Buna CARMEN sunt un tinar din JUDETU GALATI, in problemele tale cu sotu, sar putea sa fie, si farmece facute, de anumite persoane. am spus acest lucru, fiindca si mie mi sa intimplat ; mam trezit la usa cu niste urme , de ulei fermecat in apropierea usei mele era forma unui virf de sageata, cu picaturi de luminari inchise la culoare, se vedea clar ca vecina lea pus, in plus mia adus si un tricou mov, cit timp a fost in casa la mine imi era rau, mergeam la doctori, nimic nu imi gasea. cum am scapat de el mi-am mai revenit putin. banuiesc ca aceste vraji au fost facute pentru mine, fiindca nu am succes, in relatii cu fetele, aveam stari agitate. in acest moment starea sa schimbat putin. din intimplare am aflat ca pe acea doamna a duso alta vecina la vrajitoare,. am sunat si eu in gluma la o vrajitoare pe nume ATENA BUCURESTI, iam zis prenumele, dupa 5 minute , am aflat ca aceste persoane , cu ajutoru vrajitorei din oras, au apelat la doamnele din capitala, sa dat de gol, numele meu era scris in catastifele lor, mau facut mincinos, ca vreau sa fac rau, nui nimic la usa, eu mam prins ca ma duce in eroare. am zis sa merg la o manastire, sa imi citeasca preotu moliftele sfintului vasile, sunt foarte puternice pentru asa ceva. te sfatuiesc sa mergi si tu la preot, vrajitorele fac numai rau. stie cineva in GALATI, preoti care deschid cartea??????????????

     

  •  
    • 9 mesaje
    27 Mar 2020, 13:28
    0 1
    evaclub09 said:Buna ziua, tuturor celor de pe acest grup!
    Acest mesaj a fost editat de către evaclub09: 29 Apr 2020, 12:16
  •  
    • 84 mesaje
    27 Mar 2020, 19:23
    0 0
    evaclub09 said:
    . Mi-a rezolvat problema si m-am gandit sa impartasesc experienta mea cu voi.

     

     Ce problema ai avut?

  •  
    • 12 mesaje
    6 Apr 2020, 19:27
    1 0
    Claudita01 said:
    igivansenior said:Draga mea, tu ai avut nevoie de cineva care sa-ti spuna sa ai incredere in tine. Numai ca ti-a spus-o unul pentru 500 de euro. Ei ti-o spuneam gratis.

     
    Nu mi se pare corect sa facem unele afirmatii fara sa stim exact.Eu am umblat toata europa sa pot sa raman insarcinata si am cheltuit foarte multi bani.Aici nu a fost vorba doar de incredere...a fost cu totul si cu totul altceva.Crede-ma! 

     

  •  
    • 12 mesaje
    6 Apr 2020, 19:46
    0 0
    evaclub09 said:
    evaclub09 said:Buna ziua, tuturor celor de pe acest grup! Am rascolit internetul si am luat cateva tepe pana sa gasesc aceasta persoana de pe un alt forum, aproape ca imi pierdusem speranta ca as putea sa-mi recuperez sotul din mrejele amantei, dar cu ajutorul magiei negre, desi multi se tem de ea, eu chiar nu am avut nimic dupa ce am practicat acel ritual pe care mi l-a dat sa-l fac! Din cate stiti si voi luna martie e luna in care se fac cele mai puternice vraji, iar vrajitoarele adevarate sunt active in aceasta perioada! Contul e Cristina Popescu si il gasiti in cei 700 si ceva de membri ai grupului de pe Facebook: Vrajitoare clarvazatoare tamaduitoare farmece si vraji  sau puteti da copy-paste la https://www.facebook.com/cristina.popescu01 si acesta e contul unde puteti discuta cu persoana de contact care tine legatura cu o doamna in varsta de la tara ce practica magia neagra, pretul e unul modic as putea spune, in comparatie cu hoatele care nu se apropie fara 200 de euro. Mi-a rezolvat problema si m-am gandit sa impartasesc experienta mea cu voi. Nu ma pretez la comentarii rautacioase si nu voi raspunde la mesaje care vor avea ca scop aruncarea cu noroi in mine sau in persoana la care am apelat, pt ca stiu ca vor fi "vrajitoare" care intra pe forum ca sa strice imaginea altora numai sa elimine concurenta!

     

     

  •  
    • 12 mesaje
    7 Apr 2020, 08:22
    0 0
    evaclub09 said:
    evaclub09 said:Buna ziua, tuturor celor de pe acest grup! Am rascolit internetul si am luat cateva tepe pana sa gasesc aceasta persoana de pe un alt forum, aproape ca imi pierdusem speranta ca as putea sa-mi recuperez sotul din mrejele amantei, dar cu ajutorul magiei negre, desi multi se tem de ea, eu chiar nu am avut nimic dupa ce am practicat acel ritual pe care mi l-a dat sa-l fac! Din cate stiti si voi luna martie e luna in care se fac cele mai puternice vraji, iar vrajitoarele adevarate sunt active in aceasta perioada! Contul e Cristina Popescu si il gasiti in cei 700 si ceva de membri ai grupului de pe Facebook: Vrajitoare clarvazatoare tamaduitoare farmece si vraji  sau puteti da copy-paste la https://www.facebook.com/cristina.popescu01 si acesta e contul unde puteti discuta cu persoana de contact care tine legatura cu o doamna in varsta de la tara ce practica magia neagra, pretul e unul modic as putea spune, in comparatie cu hoatele care nu se apropie fara 200 de euro. Mi-a rezolvat problema si m-am gandit sa impartasesc experienta mea cu voi. Nu ma pretez la comentarii rautacioase si nu voi raspunde la mesaje care vor avea ca scop aruncarea cu noroi in mine sau in persoana la care am apelat, pt ca stiu ca vor fi "vrajitoare" care intra pe forum ca sa strice imaginea altora numai sa elimine concurenta!

     

     

  •  
    • 15 mesaje
    7 Apr 2020, 14:21
    0 0
    Păcat de oameni care umbla cu prosti in lumea asta ca vor plăti eu așa ma astept !
    Acest mesaj a fost editat de către Kikiriki20: 22 Apr 2020, 21:10
  •  
    • 84 mesaje
    8 Apr 2020, 20:16
    0 0
    Kikiriki20 said:

     

    Daca te mai duci la ea, intreab-o cand se termina pandemia.


    Acest mesaj a fost editat de către iar_igivansenior: 23 Apr 2020, 09:31
  •  
    • 15 mesaje
    9 Apr 2020, 10:48
    0 0
    iar_igivansenior said:
    Kikiriki20 said: Tanti Mari am găsit-o chiar am avut rezultate in maxim trei zile totul a început sa fie bine.

     

    Daca te mai duci la ea, intreab-o cand se termina pandemia.

     


    Acest mesaj a fost editat de către Kikiriki20: 23 Apr 2020, 11:54
  •  
    • 15 mesaje
    9 Apr 2020, 10:51
    0 0
    .
    Acest mesaj a fost editat de către Kikiriki20: 22 Apr 2020, 21:13
  •  
    • 84 mesaje
    9 Apr 2020, 17:15
    0 0
    Kikiriki20 said:

     

    Cat e o consultatie?


    Acest mesaj a fost editat de către iar_igivansenior: 23 Apr 2020, 09:32
  •  
    • 15 mesaje
    12 Apr 2020, 00:02
    0 0
    ?
    Acest mesaj a fost editat de către Kikiriki20: 23 Apr 2020, 11:02
  •  
    • 11 mesaje
    12 Apr 2020, 11:06
    0 0
    Ai mesaj în privat
    Acest mesaj a fost editat de către Mihaela1249: 12 Apr 2020, 11:06
  •  
    • 84 mesaje
    12 Apr 2020, 15:36
    0 0
    Kikiriki20 said:60 RON nu mai tin minte!

     

    Cred ca 60 lei iti ia doar ca-ti raspunde la "Buna ziua!".