Caut o vrajitoare buna!!!

  •  
    • 76 mesaje
    15 Aug 2019, 00:16
    0 0
    Liaciocarlia said:
    Sfatul meu este sa nu apelati prea des la aceeasi persoana. Chiar daca nu va imprieteniti, si sunteti numai clienta fidela, exista riscul foarte mare sa afle mai multe lucruri, sa ajunga clientele sa se cunoasca intre ele ( ca, uneori, o recomanzi pe respectiva altor amice) si ghicitoarea sa stie de fapt foarte multe, fara a ghici propriu-zis.

     

  •  
    • 76 mesaje
    15 Aug 2019, 00:17
    0 0
    Liaciocarlia said:
    Sfatul meu este sa nu apelati prea des la aceeasi persoana. Chiar daca nu va imprieteniti, si sunteti numai clienta fidela, exista riscul foarte mare sa afle mai multe lucruri, sa ajunga clientele sa se cunoasca intre ele ( ca, uneori, o recomanzi pe respectiva altor amice) si ghicitoarea sa stie de fapt foarte multe, fara a ghici propriu-zis.

     

  •  
    • 8 mesaje
    20 Aug 2019, 13:15
    0 0
    Cea mai buna vrajitoare este....
    Acest mesaj a fost editat de către Ioana_you: 12 Mai 2020, 19:42
  •  
    • 8 mesaje
    20 Aug 2019, 13:18
    0 0
    Vrajitaore
    Acest mesaj a fost editat de către Ioana_you: 12 Mai 2020, 19:44
  •  
    • 5 mesaje
    21 Aug 2019, 11:13
    1 0
    Ioana_you said:Cea mai buna este ana din tgv.cine vrea sa imi dea mesaj pe alealexuta39gmail.com

     

    NU ESTE ADEVĂRAT ANA DIN TÂRGOVIȘTE ESTE CEA MAI MARE EXCROACA ! NU FACE DECAY SA CEARA MULTI BANI SI IN REST NIMIC ! NU MAI FACETI RECLAMA CA VA BLESTEMĂ LUMEA
  •  
    • 8 mesaje
    21 Aug 2019, 22:13
    0 1
    Cali72 said:
    Billiejean said:
    MCalinM said:Pentru cei care caută vrăjitoare care să lucreze , dați-mi mesaj să vă dau detalii despre aceea femeie , eu am fost de curând la ea și deja lucrurile încep să revină la normal , țin să precizez că femeia nu e vreo șarlatană care să vă ceară bani prin telefon lucrează doar dacă mergi la ea acasă să vezi cu ochii tăi ce poate ! Și nu mai cautați pe net ca astea mănâncă doar bani oamenilor chiar și eu am fost țepuit de 3 ori de diferite asa zise vrăjitoare

     

     

     

    buna imi poti da si mie un nr de contact al vrajitoarei la care ai fost
  •  
    • 3 mesaje
    23 Aug 2019, 12:53
    0 0
    Dede96 said:
    GabrielaSim90 said:
    Claudita01 said:Nu mi-a cerut nici un ban. Eu i-am oferit 500 de euro pe timpul acela.
    Repet niciodata nu mi-a cerut nici un ban sau macar sa deschida subiectul de bani.

     

     

     

  •  
    • 76 mesaje
    26 Aug 2019, 21:17
    0 0
    fllavius said:
    igivansenior said:
    fllavius said:

     

    pana sa gasesti o vrajitoare "buna", cam cat ai cheltuit?? estimativ !!

     

    Suficient cam 2000 lei

     

     

    se simte de la posta ca minti pinochio!

     

    Roagate sa nu ai si tu nevoie, sa vezi cati bani cheltui cautand pe cineva sa te ajute.

     

  •  
    • 76 mesaje
    29 Aug 2019, 21:07
    0 0
    igivansenior said:
    White_Storm said:Ce-ai bre cu omul? Cica cine are nasul lung...

     

     

    vrajeli

     

  •  
    • 76 mesaje
    29 Aug 2019, 21:08
    0 0
    igivansenior said:
    White_Storm said:Ce-ai bre cu omul? Cica cine are nasul lung...

     

     

    vrajeli

     

  •  
    • 28 mesaje
    5 Sep 2019, 12:27
    0 0
    Ioana_you said:Cea mai buna este ana din tgv.cine vrea sa imi dea mesaj pe alealexuta39gmail.com

     </p Mai fata nu ii mai face reclamă la excroaca de Ana Știi și tu dacă ai fost la ea ca nu face nimic decât sa ia bani și atât! Te va blestema lumea

  •  
    • 28 mesaje
    8 Sep 2019, 14:38
    0 0
    Am găsit o vrăjitoare bună Este o doamna care are un har deosebit Nu e țigancă și lucreaza și online Dacă aveți nevoie va las numărul de telefon 0755 492 917-Ioana
  •  
    • 76 mesaje
    12 Sep 2019, 20:50
    0 0
    amensec said:Buna CARMEN sunt un tinar din JUDETU GALATI, in problemele tale cu sotu, sar putea sa fie, si farmece facute, de anumite persoane. am spus acest lucru, fiindca si mie mi sa intimplat ; mam trezit la usa cu niste urme , de ulei fermecat in apropierea usei mele era forma unui virf de sageata, cu picaturi de luminari inchise la culoare, se vedea clar ca vecina lea pus, in plus mia adus si un tricou mov, cit timp a fost in casa la mine imi era rau, mergeam la doctori, nimic nu imi gasea. cum am scapat de el mi-am mai revenit putin. banuiesc ca aceste vraji au fost facute pentru mine, fiindca nu am succes, in relatii cu fetele, aveam stari agitate. in acest moment starea sa schimbat putin. din intimplare am aflat ca pe acea doamna a duso alta vecina la vrajitoare,. am sunat si eu in gluma la o vrajitoare pe nume ATENA BUCURESTI, iam zis prenumele, dupa 5 minute , am aflat ca aceste persoane , cu ajutoru vrajitorei din oras, au apelat la doamnele din capitala, sa dat de gol, numele meu era scris in catastifele lor, mau facut mincinos, ca vreau sa fac rau, nui nimic la usa, eu mam prins ca ma duce in eroare. am zis sa merg la o manastire, sa imi citeasca preotu moliftele sfintului vasile, sunt foarte puternice pentru asa ceva. te sfatuiesc sa mergi si tu la preot, vrajitorele fac numai rau. stie cineva in GALATI, preoti care deschid cartea??????????????

     

  •  
    • 3 mesaje
    16 Sep 2019, 03:44
    0 0
    Ghicesc in carti si la telefon. Ma puteti suna si primele 5 minute vor fi gratuite pentru a va convinge ca sunt corecta si stiu sa ghicesc bine. Apoi daca veti fi multumiti imi virati 50 ron intr un cont bancar. Nu ezitati sa ma contactati, doar asa puteti afla detalii despre trecutul prezentul si viitorul dumneavoastra. D na Adriana.0721 920 404
  •  
    • 28 mesaje
    24 Sep 2019, 08:31
    0 0
    adriana.tarot said:Ghicesc in carti si la telefon. Ma puteti suna si primele 5 minute vor fi gratuite pentru a va convinge ca sunt corecta si stiu sa ghicesc bine. Apoi daca veti fi multumiti imi virati 50 ron intr un cont bancar. Nu ezitati sa ma contactati, doar asa puteti afla detalii despre trecutul prezentul si viitorul dumneavoastra. D na Adriana.0721 920 404

     

    A fost cineva la doamna aceasta? Rezolva și care sunt tarifele?
  •  
    27 Sep 2019, 11:08
    2 0

    Acest mesaj a fost editat de către AventurieroticeIasi: 13 Ian 2020, 15:43
  •  
    • 28 mesaje
    29 Sep 2019, 19:21
    0 0
    AventurieroticeIasi said:Eu acum va scriu de pe contul magazinului de lenjerie intima din Iasi unde lucrez, nu mi-a mai facut alt cont, dar va zic sincer ca am descoperit acum jumatate de an o batranica ALEXA ECATERINA, o gasiti si pe Facebook (Alexa Ale e contul) si pt 3 mil dupa ce am intrat in lucrare si mi-a dat multe ponturi pentru spor si atractie, mi-a ghicit exact si asa s-a si intamplat in urmatoarea perioada! O recomand cu drag! P.S Pana sa ajung la ea, la batrana aceasta de la tara, am cheltuit 1800 de euro de-a lungul anilor, ma saturasem de sarlatance, nu are telefon femeia, are o nepoata care ii transmite tot si puteti lua legatura pe Facebook si nepoata dansei va transmite ceea ce trebuie sa faceti, pt ca veti lucra in paralel cu batranica pt dezlegarea cununiilor sau orice alta problema!

     

    Draga pe Facebook sunt multe de Alexa Ale pune o poza sau ceva ca să știm la cine apelam
  •  
    • 76 mesaje
    29 Sep 2019, 20:45
    0 0
    andrei7676 said:
    fllavius said:
    igivansenior said:
    fllavius said:

     

    pana sa gasesti o vrajitoare "buna", cam cat ai cheltuit?? estimativ !!

     

    Suficient cam 2000 lei

     

     

    se simte de la posta ca minti pinochio!

     

    Roagate sa nu ai si tu nevoie, sa vezi cati bani cheltui cautand pe cineva sa te ajute.

     

     

  •  
    • 76 mesaje
    1 Oct 2019, 20:20
    0 0
    amensec said:Buna CARMEN sunt un tinar din JUDETU GALATI, in problemele tale cu sotu, sar putea sa fie, si farmece facute, de anumite persoane. am spus acest lucru, fiindca si mie mi sa intimplat ; mam trezit la usa cu niste urme , de ulei fermecat in apropierea usei mele era forma unui virf de sageata, cu picaturi de luminari inchise la culoare, se vedea clar ca vecina lea pus, in plus mia adus si un tricou mov, cit timp a fost in casa la mine imi era rau, mergeam la doctori, nimic nu imi gasea. cum am scapat de el mi-am mai revenit putin. banuiesc ca aceste vraji au fost facute pentru mine, fiindca nu am succes, in relatii cu fetele, aveam stari agitate. in acest moment starea sa schimbat putin. din intimplare am aflat ca pe acea doamna a duso alta vecina la vrajitoare,. am sunat si eu in gluma la o vrajitoare pe nume ATENA BUCURESTI, iam zis prenumele, dupa 5 minute , am aflat ca aceste persoane , cu ajutoru vrajitorei din oras, au apelat la doamnele din capitala, sa dat de gol, numele meu era scris in catastifele lor, mau facut mincinos, ca vreau sa fac rau, nui nimic la usa, eu mam prins ca ma duce in eroare. am zis sa merg la o manastire, sa imi citeasca preotu moliftele sfintului vasile, sunt foarte puternice pentru asa ceva. te sfatuiesc sa mergi si tu la preot, vrajitorele fac numai rau. stie cineva in GALATI, preoti care deschid cartea??????????????

     

  •  
    • 1 mesaje
    1 Oct 2019, 21:42
    0 1
    mayyra said:CarmenNav,

    poti descrie ce e rau?

    eu zic sa iti intaresti Credinta, in primul rind. pe cei cu Credinta, nu ii atinge nimeni si nimic.

    pe cit posibil, incearca sa nu recurgi la vrajitorie pt ca vei atrage asupra ta "porcarii" pe care chiar va fi greu sa scapi de ele. n-ai ideea cit de grave sint la nivel energetic... nu numai asupra ta...

    ai grija de sufletul tau, asta ti-e prioritatea!