Caut o vrajitoare buna!!!

  •  
    • 3 mesaje
    27 Dec 2018, 02:48
    0 0
    Bună ziua, din păcate, nu vorbesc limba română, dar chiar am nevoie de o vrăjitoare bună, știu că ați ajutat mulți oameni, puteți să-mi dați adresa sau numărul de poștă sau de telefon al vrăjitoarei pe care ați recomandat-o?
  •  
    • 3 mesaje
    27 Dec 2018, 02:48
    0 0
    Bună ziua, din păcate, nu vorbesc limba română, dar chiar am nevoie de o vrăjitoare bună, știu că ați ajutat mulți oameni, puteți să-mi dați adresa sau numărul de poștă sau de telefon al vrăjitoarei pe care ați recomandat-o?
    Acest mesaj a fost editat de către Vero90: 27 Dec 2018, 02:49
  •  
    • 13 mesaje
    27 Dec 2018, 07:26
    2 0
    Pentru vero90 ti am recomandat o persoana buna.sa ti citesti mesajele.
  •  
    • 20 mesaje
    8 Ian 2019, 21:32
    1 0
    Bă fată bă,tu chiar n-ai ce face bă? Ciar crezi în toate poveştile.Numai Dumnezeu poate decide ce v-a fi mâine,nu o zgribţuroaică bătrână la 1000 di ani.
  •  
    • 2 mesaje
    15 Mai 2019, 20:12
    0 0
    Vero90 said:Bună ziua, din păcate, nu vorbesc limba română, dar chiar am nevoie de o vrăjitoare bună, știu că ați ajutat mulți oameni, puteți să-mi dați adresa sau numărul de poștă sau de telefon al vrăjitoarei pe care ați recomandat-o?

     buna,iti dau in privat.te rog citeste ti mesajele


    Acest mesaj a fost editat de către donny66: 21 Mai 2019, 23:24
  •  
    • 2 mesaje
    20 Mai 2019, 11:06
    0 1
    Claudita01 said:Nu mi-a cerut nici un ban. Eu i-am oferit 500 de euro pe timpul acela.
    Repet niciodata nu mi-a cerut nici un ban sau macar sa deschida subiectul de bani.

     

  •  
    • 2 mesaje
    21 Mai 2019, 23:18
    0 0
    donny66 said:
    Vero90 said:Bună ziua, din păcate, nu vorbesc limba română, dar chiar am nevoie de o vrăjitoare bună, știu că ați ajutat mulți oameni, puteți să-mi dați adresa sau numărul de poștă sau de telefon al vrăjitoarei pe care ați recomandat-o?

     

     buna,am trimis in privat.uitati va la mesaje va rog


    Acest mesaj a fost editat de către donny66: 22 Mai 2019, 21:52
  •  
    • 5 mesaje
    2 Iun 2019, 20:44
    2 0
    GabrielaSim90 said:
    Claudita01 said:Nu mi-a cerut nici un ban. Eu i-am oferit 500 de euro pe timpul acela.
    Repet niciodata nu mi-a cerut nici un ban sau macar sa deschida subiectul de bani.

     

     

  •  
    • 5 mesaje
    3 Iun 2019, 12:56
    0 0
    amensec said:Buna CARMEN sunt un tinar din JUDETU GALATI, in problemele tale cu sotu, sar putea sa fie, si farmece facute, de anumite persoane. am spus acest lucru, fiindca si mie mi sa intimplat ; mam trezit la usa cu niste urme , de ulei fermecat in apropierea usei mele era forma unui virf de sageata, cu picaturi de luminari inchise la culoare, se vedea clar ca vecina lea pus, in plus mia adus si un tricou mov, cit timp a fost in casa la mine imi era rau, mergeam la doctori, nimic nu imi gasea. cum am scapat de el mi-am mai revenit putin. banuiesc ca aceste vraji au fost facute pentru mine, fiindca nu am succes, in relatii cu fetele, aveam stari agitate. in acest moment starea sa schimbat putin. din intimplare am aflat ca pe acea doamna a duso alta vecina la vrajitoare,. am sunat si eu in gluma la o vrajitoare pe nume ATENA BUCURESTI, iam zis prenumele, dupa 5 minute , am aflat ca aceste persoane , cu ajutoru vrajitorei din oras, au apelat la doamnele din capitala, sa dat de gol, numele meu era scris in catastifele lor, mau facut mincinos, ca vreau sa fac rau, nui nimic la usa, eu mam prins ca ma duce in eroare. am zis sa merg la o manastire, sa imi citeasca preotu moliftele sfintului vasile, sunt foarte puternice pentru asa ceva. te sfatuiesc sa mergi si tu la preot, vrajitorele fac numai rau. stie cineva in GALATI, preoti care deschid cartea??????????????

     

  •  
    • 5 mesaje
    8 Iun 2019, 21:13
    0 0
    Allinutzaa12 said:
    amensec said:Buna CARMEN sunt un tinar din JUDETU GALATI, in problemele tale cu sotu, sar putea sa fie, si farmece facute, de anumite persoane. am spus acest lucru, fiindca si mie mi sa intimplat ; mam trezit la usa cu niste urme , de ulei fermecat in apropierea usei mele era forma unui virf de sageata, cu picaturi de luminari inchise la culoare, se vedea clar ca vecina lea pus, in plus mia adus si un tricou mov, cit timp a fost in casa la mine imi era rau, mergeam la doctori, nimic nu imi gasea. cum am scapat de el mi-am mai revenit putin. banuiesc ca aceste vraji au fost facute pentru mine, fiindca nu am succes, in relatii cu fetele, aveam stari agitate. in acest moment starea sa schimbat putin. din intimplare am aflat ca pe acea doamna a duso alta vecina la vrajitoare,. am sunat si eu in gluma la o vrajitoare pe nume ATENA BUCURESTI, iam zis prenumele, dupa 5 minute , am aflat ca aceste persoane , cu ajutoru vrajitorei din oras, au apelat la doamnele din capitala, sa dat de gol, numele meu era scris in catastifele lor, mau facut mincinos, ca vreau sa fac rau, nui nimic la usa, eu mam prins ca ma duce in eroare. am zis sa merg la o manastire, sa imi citeasca preotu moliftele sfintului vasile, sunt foarte puternice pentru asa ceva. te sfatuiesc sa mergi si tu la preot, vrajitorele fac numai rau. stie cineva in GALATI, preoti care deschid cartea??????????????

     

     

  •  
    • 3 mesaje
    16 Iun 2019, 13:27
    0 0
    GabrielaSim90 said:
    Claudita01 said:Nu mi-a cerut nici un ban. Eu i-am oferit 500 de euro pe timpul acela.
    Repet niciodata nu mi-a cerut nici un ban sau macar sa deschida subiectul de bani.

     

     

  •  
    • 5 mesaje
    17 Iun 2019, 19:06
    0 0
    amensec said:Buna CARMEN sunt un tinar din JUDETU GALATI, in problemele tale cu sotu, sar putea sa fie, si farmece facute, de anumite persoane. am spus acest lucru, fiindca si mie mi sa intimplat ; mam trezit la usa cu niste urme , de ulei fermecat in apropierea usei mele era forma unui virf de sageata, cu picaturi de luminari inchise la culoare, se vedea clar ca vecina lea pus, in plus mia adus si un tricou mov, cit timp a fost in casa la mine imi era rau, mergeam la doctori, nimic nu imi gasea. cum am scapat de el mi-am mai revenit putin. banuiesc ca aceste vraji au fost facute pentru mine, fiindca nu am succes, in relatii cu fetele, aveam stari agitate. in acest moment starea sa schimbat putin. din intimplare am aflat ca pe acea doamna a duso alta vecina la vrajitoare,. am sunat si eu in gluma la o vrajitoare pe nume ATENA BUCURESTI, iam zis prenumele, dupa 5 minute , am aflat ca aceste persoane , cu ajutoru vrajitorei din oras, au apelat la doamnele din capitala, sa dat de gol, numele meu era scris in catastifele lor, mau facut mincinos, ca vreau sa fac rau, nui nimic la usa, eu mam prins ca ma duce in eroare. am zis sa merg la o manastire, sa imi citeasca preotu moliftele sfintului vasile, sunt foarte puternice pentru asa ceva. te sfatuiesc sa mergi si tu la preot, vrajitorele fac numai rau. stie cineva in GALATI, preoti care deschid cartea??????????????

     

  •  
    • 5 mesaje
    17 Iun 2019, 19:09
    0 0
    amensec said:Buna CARMEN sunt un tinar din JUDETU GALATI, in problemele tale cu sotu, sar putea sa fie, si farmece facute, de anumite persoane. am spus acest lucru, fiindca si mie mi sa intimplat ; mam trezit la usa cu niste urme , de ulei fermecat in apropierea usei mele era forma unui virf de sageata, cu picaturi de luminari inchise la culoare, se vedea clar ca vecina lea pus, in plus mia adus si un tricou mov, cit timp a fost in casa la mine imi era rau, mergeam la doctori, nimic nu imi gasea. cum am scapat de el mi-am mai revenit putin. banuiesc ca aceste vraji au fost facute pentru mine, fiindca nu am succes, in relatii cu fetele, aveam stari agitate. in acest moment starea sa schimbat putin. din intimplare am aflat ca pe acea doamna a duso alta vecina la vrajitoare,. am sunat si eu in gluma la o vrajitoare pe nume ATENA BUCURESTI, iam zis prenumele, dupa 5 minute , am aflat ca aceste persoane , cu ajutoru vrajitorei din oras, au apelat la doamnele din capitala, sa dat de gol, numele meu era scris in catastifele lor, mau facut mincinos, ca vreau sa fac rau, nui nimic la usa, eu mam prins ca ma duce in eroare. am zis sa merg la o manastire, sa imi citeasca preotu moliftele sfintului vasile, sunt foarte puternice pentru asa ceva. te sfatuiesc sa mergi si tu la preot, vrajitorele fac numai rau. stie cineva in GALATI, preoti care deschid cartea??????????????

     

  •  
    • 10 mesaje
    15 Iul 2019, 14:16
    0 0
    Buna...la viviana am fost si eu tipa ghiceste bine are multa rabdare...merita
  •  
    • 76 mesaje
    1 Aug 2019, 21:41
    0 0
    Lilia12 said:Buna Claudia poți sa-mi dai si mi-e număru persoanei terog

     

  •  
    • 76 mesaje
    4 Aug 2019, 14:35
    0 0
    Lavinia101 said:Inca este bine pt ca vreau eu. Sunt convinsa ca ma iubeste si nu regret o clipa.

     

  •  
    • 76 mesaje
    4 Aug 2019, 14:36
    0 0
    Lavinia101 said:Inca este bine pt ca vreau eu. Sunt convinsa ca ma iubeste si nu regret o clipa.

     

  •  
    • 76 mesaje
    4 Aug 2019, 14:37
    0 0
    Lavinia te rog dami si ceva de conctact de in privat
  •  
    • 5 mesaje
    11 Aug 2019, 11:35
    1 0
    ATENȚIE ! FLORICA sau ANA din Târgoviște e una și aceeași persoană Nu face decât să ceară foarte multi bani și nu lucrează Este o EXCROACA împreună cu cei care îi fac reclama ( Dragodana, Ionuț Alexandru Leu ! Mai nu mai trimiteți lumea la aceasta excroaca că veți fi blestemați !
    Acest mesaj a fost editat de către DeeaDea: 11 Aug 2019, 11:40
  •  
    • 76 mesaje
    14 Aug 2019, 22:11
    0 1
    fllavius said:
    igivansenior said:
    fllavius said:

     

    pana sa gasesti o vrajitoare "buna", cam cat ai cheltuit?? estimativ !!

     

    Suficient cam 2000 lei

     

     

    se simte de la posta ca minti pinochio!

     

    Roagate sa nu ai si tu nevoie, sa vezi cati bani cheltui cautand pe cineva sa te ajute.