barbati

  •  
    • 1 mesaje
    25 Oct 2009, 12:54
    0 0
    Barbatii fac intotdeauna glume pe seama noastra, a femeilor, si mai au si tupeul sa ne numeasca "sexul slab". Bancuri cu blonde, brunete, roscate, secretare, Alinute sau mai stiu eu ce... ei bine astazi e timpul sa radem noi de ei, asa ca v-am pregatit 14 glume cu si despre barbati!

    Sa inceapa distractia!

    1. Nu lasa niciodata mintea barbatului sa-si puna intrebari, e prea mic sa se descurce de unul singur.

    2. Daca esti in cautarea unui barbat gata sa-si "puna pirostriile", viziteaza un spital de boli mintale.

    3. Definitia unui barbat manierat: acela care iese din baie ca sa faca pipi.

    4. Ce a spus Dumnezeu dupa ce l-a creat pe Adam? Sigur sunt capabil de ceva mai bun de atat!
  •  
    • 128 mesaje
    26 Oct 2009, 00:18
    0 0
    si adaug:

    Ca sa desavarseasca o super creatie (femeia), Dumnezeu a avut nevoie de o ciorna (barbatul).
  •  
    • 90 mesaje
    28 Oct 2009, 21:47
    0 0
    dupa ce Dumnezeu a creat lumea, i-a chemat pe Adam si Eva sa le mai dea inca 2 daruri...dialog:
    Dumnezeu: adam..eva..v-am chemat aici pt a va da ultimele 2 daruri..primul..este abilitatea de a urina din picoare...
    cand aude Adam sare in sus se agita inebuneste de placere:
    Adam: Doamne te rog..dar te rog f frumos..vreau sa fac din picioare ..te rog te rog te rog!!!!!!
    Dumnezeu: bine Adam..al tau este darul..
    eva..calma..
    Adam in culmea fericirii merge urineaza pe copac..pe leu..pe iepure..strigand in extaz ca poate sa urineze din picioare..intre timp..
    Eva: Doamne..care este al 2-lea dar?
    Dumnezeu: inteligenta eva..inteligenta...
  •  
    • 306 mesaje
    29 Oct 2009, 13:15
    0 0
    superb... dar nu uitati ca sunt un rau necesar sometimes
  •  
    • 90 mesaje
    30 Oct 2009, 19:15
    0 0
    asta nu se poate uita..in nici un caz
  •  
    • 170 mesaje
    3 Nov 2009, 20:10
    0 0
    sau un raspuns pentru Eva-lu-Adam :nu ar merge mai bine : de ce a creat Dumnezeu barbatul si apoi femeie?Pentru ca orice capodopera are nevoie de o schita!