carmen muller

  •  
    • 1 mesaje
    26 Aug 2009, 20:47
    0 3
    in primul rand vreau sa incep prin a spune ca aceasta femeie este o vita fara sentimente!vreau sa incep cu prima problema pe care am avut-o bartholinita pe care nu a vrut sa mi-o trateze spunandu-mi lasama draga in pace ca nu am timp acu de problema asta doar ptr ca sa ma duc mereu la curatare sa se bucure ia de bani daca mi-ar fi scos glanda nu ar mai fi recidivat = nu se mai bucura de banisori 2 aceasta inflamatie nu vine niciodata din senin fara o infectie care o provoaca am facut un papanicolau in urma careia a rezultat o infectie cu trichomona m-am dus apoi la muller sa imi citeasca rezultatele de la analize si a zis a da stiam ca ai trchomonas la care eu iam spus atuncia credeti ca bartholinita se inflameaza de la trichomonas si raspunsul ei a fost foarte senina ''SIGUR CA DA ' in final daca stia lucru asta de ce nu imi spusese de la inceput ?si a trecut sa ma mai chinuie mereu sa ma curete in loc sa trateze infectia ca sa nu mai recidiveze ?in fine raspunsul la intrebarile mele nu a fost in stare sa-l dea ca asha e o haioasa dupa care i-am cerut in ziua respectiva cand a citit analizele sa-mi dea un tratament ptr trichomonas a zis ca nu are rost sa-mi dea ca am o problema mult mai importanta o rana pe col dupa care m-a trimis de urgenta sa fac un test hpv la medlife (alti excroci mana in mana cu ia )am fost mi-a facut mi-a luat 3 mil 300 pe un test peste 4 sapt mi-a reiesit hpv avansat cu solutIA sa-mi extirpeze o parte infectata din col dupa care m-a programat la op in ultima zi de cilcu m-a operat dubios d erepede cu anestezie generala am iesit din op nu ma simteam rau nu ma durea nimic decat ,abiile cat ma largise cu fiarele alea m-am dus acasa in aceasi zi iam dat si 6 milioane plus spaga si anestezista si asitente in fine peste 1 luna dupa pansamente facute tot la ia mi-am mai facut ink un test hpv din care a reiesit ca este tot mai grav testul fiind facut tot la medlife cin 2 si cin 3 mama ema cand a luat analizele de acolo s-a dus sa i le citeasca CARMEN MULLER la clinica giulesti la care ia aspus foarte senina ''din pacate nu am ce sai mai fac daca o fi peste un an ii scot uterul pacat ca n-a apucat sa faca copii ''mama bineinteles a plans mai sa-i vina rau cum sa-i moara copilu intr-un cuv ca am cancer de col uterin a venit acasa mi-a spus dupa care am mers la cabinet la ia cam la 2 zile de la rezultat sa-mi zica si mie fatz ain fatza asha ceva si i-am reamintit de bartholinita si de rezultate la care nici nu s-a mai obosit sa se uite si mi-a zis asha da mai lasa-ma draga cu bartholinita ta ca mai plictisit si cu rezultatele astea e bine dute acasa asta e viata !dupa care aici devine foarte INTERESANT SI IMPORTANT DE ACCEA SCRIU SI CU CAPS LOOK SA VADA TOATE FETELE SI SA FUGA DE DCOTORI CA ASTA CA DE DISPERARE AM FOST LA MEDLIFE LA CARE MI-AU ZIS ACELASI LUCRU CA TREBUIE SA MA MAI OPEREZE ODATA SA-MI MAI TAIE DIN COL DUPA CARE M-AI TARZIU SA-MI SCOATA SI UTERUL SA MA EXPRIM MAI LIBER ASHA MI-AU CERUT 30 DE MIL LA MEDLIFE PLUS ZIUA DE SPITALIZARE 100 DE EURO IN FINE NOROCUL MEU A FOST CA CUMNATUL MEU A ZIS CA VERISOARA LUI CUNOASTE UN DOCTOR FOARTE BUN STRAIN SE NUMESTE FRANCOIS DESIRE CLA CARE VIN FEMEI DIN TOATA TARA M-AM DUS LA EL SI MI-A SPUS ASHA FAT-O CE-S ANALIZELE ASTEA AMETITE DOCTORA ASTA SI-A BATUT JOC DE TINE ?SI EU AM RAMAS MIRATA INTR-UN FINAL MI-A SPUS ASHA CA DOCTORA SI-A BATUT JOC DE MINE UN OM CA PAINEA LUI DUMNEZEU SA-I DEA DUMNEZEU SANATATE M-A SALVAT DE LA O OPERATIE DE NENOROCITRE PE VIATA MI-A ZIS CA NU EXISDTA NICI UN HPV CA M-A OPERAT DEGEABA SI NU MI-A TAIAT NIMIC DOAR M-A ANESTEZIAT SA-SI BATA JOC DEGEABA DE MINE SI MI-A LUAT SI BANI DEGEABA SI CA BARTHOLINITA SE INFLAMA DE LA O INFECTIE CEA PE CARE INK O AVEAM DIN CAUZA CA haioasa DE CARMEN MULLER CARE ESTE UN DCOTOR RENUMIT (ADICA O IMPOSTOARE )NU A STIUT SA TRATEZE CAUZA SI CA CARMEN MULLER ESTE MANA IN MANA CU MEDLIFUL SI CA HPV INFECTIA ASTA NICI MACAR NU EXISTA SI ORICUM MEDLIFUL ESTE MANA IN MANA CU M,ULTI DOCTORI CARE FAC FALSURI DE ANALIZE PTR A OPERA PTR BANI CINE CITESTE ACEST MESAJ SA IUA AMINTE SI SA REUSEASCA SA DE
  •  
    • 7743 mesaje
    26 Aug 2009, 20:49
    1 0
  •  
    • 2 mesaje
    6 Ian 2018, 17:37
    0 0
    elisabeta22 said:in primul rand vreau sa incep prin a spune ca aceasta femeie este o vita fara sentimente!vreau sa incep cu prima problema pe care am avut-o bartholinita pe care nu a vrut sa mi-o trateze spunandu-mi lasama draga in pace ca nu am timp acu de problema asta doar ptr ca sa ma duc mereu la curatare sa se bucure ia de bani daca mi-ar fi scos glanda nu ar mai fi recidivat = nu se mai bucura de banisori 2 aceasta inflamatie nu vine niciodata din senin fara o infectie care o provoaca am facut un papanicolau in urma careia a rezultat o infectie cu trichomona m-am dus apoi la muller sa imi citeasca rezultatele de la analize si a zis a da stiam ca ai trchomonas la care eu iam spus atuncia credeti ca bartholinita se inflameaza de la trichomonas si raspunsul ei a fost foarte senina ''SIGUR CA DA ' in final daca stia lucru asta de ce nu imi spusese de la inceput ?si a trecut sa ma mai chinuie mereu sa ma curete in loc sa trateze infectia ca sa nu mai recidiveze ?in fine raspunsul la intrebarile mele nu a fost in stare sa-l dea ca asha e o haioasa dupa care i-am cerut in ziua respectiva cand a citit analizele sa-mi dea un tratament ptr trichomonas a zis ca nu are rost sa-mi dea ca am o problema mult mai importanta o rana pe col dupa care m-a trimis de urgenta sa fac un test hpv la medlife (alti excroci mana in mana cu ia )am fost mi-a facut mi-a luat 3 mil 300 pe un test peste 4 sapt mi-a reiesit hpv avansat cu solutIA sa-mi extirpeze o parte infectata din col dupa care m-a programat la op in ultima zi de cilcu m-a operat dubios d erepede cu anestezie generala am iesit din op nu ma simteam rau nu ma durea nimic decat ,abiile cat ma largise cu fiarele alea m-am dus acasa in aceasi zi iam dat si 6 milioane plus spaga si anestezista si asitente in fine peste 1 luna dupa pansamente facute tot la ia mi-am mai facut ink un test hpv din care a reiesit ca este tot mai grav testul fiind facut tot la medlife cin 2 si cin 3 mama ema cand a luat analizele de acolo s-a dus sa i le citeasca CARMEN MULLER la clinica giulesti la care ia aspus foarte senina ''din pacate nu am ce sai mai fac daca o fi peste un an ii scot uterul pacat ca n-a apucat sa faca copii ''mama bineinteles a plans mai sa-i vina rau cum sa-i moara copilu intr-un cuv ca am cancer de col uterin a venit acasa mi-a spus dupa care am mers la cabinet la ia cam la 2 zile de la rezultat sa-mi zica si mie fatz ain fatza asha ceva si i-am reamintit de bartholinita si de rezultate la care nici nu s-a mai obosit sa se uite si mi-a zis asha da mai lasa-ma draga cu bartholinita ta ca mai plictisit si cu rezultatele astea e bine dute acasa asta e viata !dupa care aici devine foarte INTERESANT SI IMPORTANT DE ACCEA SCRIU SI CU CAPS LOOK SA VADA TOATE FETELE SI SA FUGA DE DCOTORI CA ASTA CA DE DISPERARE AM FOST LA MEDLIFE LA CARE MI-AU ZIS ACELASI LUCRU CA TREBUIE SA MA MAI OPEREZE ODATA SA-MI MAI TAIE DIN COL DUPA CARE M-AI TARZIU SA-MI SCOATA SI UTERUL SA MA EXPRIM MAI LIBER ASHA MI-AU CERUT 30 DE MIL LA MEDLIFE PLUS ZIUA DE SPITALIZARE 100 DE EURO IN FINE NOROCUL MEU A FOST CA CUMNATUL MEU A ZIS CA VERISOARA LUI CUNOASTE UN DOCTOR FOARTE BUN STRAIN SE NUMESTE FRANCOIS DESIRE CLA CARE VIN FEMEI DIN TOATA TARA M-AM DUS LA EL SI MI-A SPUS ASHA FAT-O CE-S ANALIZELE ASTEA AMETITE DOCTORA ASTA SI-A BATUT JOC DE TINE ?SI EU AM RAMAS MIRATA INTR-UN FINAL MI-A SPUS ASHA CA DOCTORA SI-A BATUT JOC DE MINE UN OM CA PAINEA LUI DUMNEZEU SA-I DEA DUMNEZEU SANATATE M-A SALVAT DE LA O OPERATIE DE NENOROCITRE PE VIATA MI-A ZIS CA NU EXISDTA NICI UN HPV CA M-A OPERAT DEGEABA SI NU MI-A TAIAT NIMIC DOAR M-A ANESTEZIAT SA-SI BATA JOC DEGEABA DE MINE SI MI-A LUAT SI BANI DEGEABA SI CA BARTHOLINITA SE INFLAMA DE LA O INFECTIE CEA PE CARE INK O AVEAM DIN CAUZA CA haioasa DE CARMEN MULLER CARE ESTE UN DCOTOR RENUMIT (ADICA O IMPOSTOARE )NU A STIUT SA TRATEZE CAUZA SI CA CARMEN MULLER ESTE MANA IN MANA CU MEDLIFUL SI CA HPV INFECTIA ASTA NICI MACAR NU EXISTA SI ORICUM MEDLIFUL ESTE MANA IN MANA CU M,ULTI DOCTORI CARE FAC FALSURI DE ANALIZE PTR A OPERA PTR BANI CINE CITESTE ACEST MESAJ SA IUA AMINTE SI SA REUSEASCA SA DE

     

  •  
    • 2 mesaje
    6 Ian 2018, 17:52
    0 0
    Și eu am o experiență urâtă cu această persoană care doctor nu pot să o numesc Am fost la ea în urmă cu 6 ani Eram însărcinată și aveam probleme Sa nu te duci niciodată la pomul lăudat Am venit de la 200 km să mă ajute sa țin sarcina Avem 36 de ani și mai aveam acasă 2 copii dar eram la a doua căsnicie și ne doream un copil împreună Bineînțeles ca m-a luat tare că ce mai îmi trebuie copii ca am și poate ei nici nu mai vor un frate că nu o să țin sarcina Am plecat plângând terminată Am fost la o alta D-na Doctor care a spus că o să fie bine, mi-a dat tratament am fost mereu la control și am dus sarcina la capăt am născut un băiețel sănătos de 4kg suntem bine sănătoși în toamnă plecam la școală Așa că individa ăsta este un monstru feriti-va de ea eu nici acum nu am uitat experiența urâtă