engleza balta..:-s

  •  
    • 4 mesaje
    22 Apr 2009, 18:18
    0 0
    I love you domnisoara
    Si sunt very mahnit
    Caci when i speak engleza
    You razi necontenit.

    I know esti englezoaica
    But it isn't important
    Amorul meu for tine
    Is very palpitant.

    I can't to sleep azi-noapte
    Si-am stat sa learn ceva
    From cartea de engleza
    Sa-ti tell iubirea mea

    Ah, ar fi atat de bine
    But you see nu-i chiar asa
    Caci eu speak what i can spune,
    Dar mai zi si tu ceva.

    Te-ai gasit sa ma-ntelegi!
    Vad ca dear te iubesc
    Understand i love you draga
    Cum naiba sa-ti mai vorbesc?

    You are totul pentru mine
    And i want sa ne iubim
    Dar it's difficult vezi bine
    Caci we nu ne potrivim.

    Nu e clar sa-ncep mai bine
    Uite Shakespeare, Juliette
    Eu Romeo love pe tine
    Vrei ceva si mai concret!
  •  
    • 4 mesaje
    22 Apr 2009, 18:21
    0 0
    si pt voi barbati
    exista dictionarul ...femei..
    Da=Nu
    Nu=Da
    Poate=Nu
    Imi pare rau=Itzi va parea rau
    Ne`ar trebui=Vreau
    Fa cum vrei=O sa plateshti cu varf shi indesat
    Hotarashte tu=Hotararea cea mai buna tzi`am spus`o deja
    Trebuie sa vorbim=Iar trebuie sa te critic
    Bineintzeles,fa cum vrei=Nu vreau sub nici o forma sa faci asta
    Nu sunt suparata=Bineintzeles ca sunt suparata,boule!
    Ai un aer atata de barbatesc=Ar fi cazul sa te barbiereshti
    Cum de te portzi asha de frumos azi?=Ashadar vrei sa facem sex azi..
    Ash vrea perdele noi=Ash vrea perdele,covoare,tapete noi..
    Ma iubeshti?=Am trecut pe la magazinul de bijuterii azi.. sa`tzi spun ce mi`a placut?
    Cat de tare ma iubeshti?=Am facut ceva ce sigur nuh`tzi place
    Nuh`i nimik=Tampituleee !

    .
  •  
    • 4 mesaje
    22 Apr 2009, 18:24
    0 0
    Mesaje mishto

    1.Daca un picior de-al tau ar fi Pastele iar altul Craciunul,pot sa te vizitez intre sarbatori?

    2.La ora asta 8700 de oameni se gandesc la sex, 3400 au facut-o deja, 2400 urmeaza sa o faca, numai unul sta si se holbeaza la telefonul mobil.

    3.Sunt un virus sexual al mobilelor,am patruns in tastele telefonului tau si chiar acum fac sex cu buricul degetului tau, iar tie iti place pt ca zambesti cand citesti acest mesaj.

    4.Cele 4 minuni ale femeii: se uda fara sa intre in apa, sangereaza fara sa se taie, dau lapte fara sa pasca si vorbesc fara sa fie intrebate

    5.Aseara te-am cautat...am vrut sa ma incalzesti, sa te simt aproape de pielea mea, unde ai fost...pijama afurisita?

    6.Sex is evil, sex is a sin, sins are forgiven so let's begin!

    7.Vroiam doar sa stii cat de mult inseamna prietenia noastra pt mine: Daca am fi pe un vapor care se scufunda si cu o sg.vesta de salvare...Mi-ar fi f dor de tine!

    8.Sex is like math:add the bed, substract the clothes, divide the legs, multiply the orgasm!

    9.Sexul e ca ninsoarea:niciodata nu stii cat o sa dureze si la cati cm o sa ajunga

    10.Te-am zarit, te-am aruncat in pat, am venit peste tine, te-am patruns, te-am incalzit,..nu te speria..sunt eu..gripa ta!

    11.Pt un sarut tasteaza 1, pt o imbratisare tasteaza 2, pt o noapte de neuitat tasteaza 3, iar pt toate astea...tasteaza numarul meu.

    12.Roses are red, violets are blue, I am beautiful, but...what happened to YOU?!

    13.Don't be sad...don't feel blue...Frankenstein was ugly too!

    14.Sex is like: Nokia-connecting people, like Nike-just do it!, like Pepsi-ask for more, like Samsung-everyone is invited, and like ME- too good to be true!

    15.Tanjesc dupa momentul cand vei fii langa mine, cand ma vei incalzi, cand ma vei face sa tresar sub atingerile tale, cand vom fii ca unul...imi lipsesti...pijamaua mea draga!

    16.Politia cauta persoana inteligenta, sexy, cu simtul umorului.Tu esti in siguranta dar eu unde sa ma ascund?

    17.Sunt un ucigas, ucid oameni pe bani.Dar pt ca esti prietenul meu, te ucid pe gratis.

    18.Am incredere in tine pt ca esti prietena mea, dar de ce ma vb pe la spate?De ce nu-mi spui in fata?De ce spui tuturor....cat de dragut sunt?De ce?!

    19.Dupa ce primesti acest msg trebuie sa-l trimiti cuiva pe care-l iubesti, unuia pe care-l urasti, unuia pe care-l placi si unuia cu care vrei sa te culci.Acum intreaba-te de ce ti l-am trimis eu

    20.Ma uit la Luna...Luna e superba!Ma uit la tine si...si...mai bine ma uit din nou la Luna!

    21.If you've noticed this notice, you'll notice that this notice is not worth noticing so you'll notice not to notice this notice again.
    22. Ai venit la mine intr-o noapte calduroasa de vara, te-ai lipit de mine si ai inceput sa sugi, o placere dureroasa dar te-am omorat tantar nenorocit.
    23. Prietene! aminteste-ti ca fara prostie nu ar fi intelepciune si fara uratenie nu ar fi frumusete...deci la urma urmei lumea are nevoie de tine
    24. Vreau sa sti ca prietenia ta inseamna mult pentru mine.Plangi tu, plang si eu.Razi tu, rad si eu.Sari jos de pe o fereastra...ma uit jos si atunci...rad din nou.
    25. Acest mesaj a fost trimis exclusiv pentru persoanele dragute si frumoase.Evident l-am trimis la un numar gresit.Ne pare foarte rau pentru deranj.
    26. Superstire!...un studiu independent a dovedit cei care au o viata sexuala haioasa si sunt frigizi in pat citesc acest mesaj in mana dreapta.
    27. Un studiu recent al cercetatorilor japonezi arata ca barbatii care isi citesc mesajele cu degetul mare sunt predispusi la impotenta .
    28. Doresc nebuneste sa te vad, sa-ti ating cu buzele formele de sus pana jos, sa-ti simt lichidul in gura...te apreciez, te vreau pentru totdeauna...Coca-Cola.
    29. Daca pastrezi acest mesaj, te vei gandi la mine, daca il vei ignora, ma iubesti, daca raspunzi ma doresti si daca nu raspunzi, nu poti sa traiesti fara mine!
    30. Adori trupul meu dulce... iti place cand buzele noastre se ating... esti in al noualea cer cand simti in tine picaturile mele... sunt acelasi eu: Jack Daniels!
    31. Ce prezenta! C