cosmetica in ploiesti

  •  
    • 7 mesaje
    3 Mar 2009, 17:42
    0 4
    buna!
    am deschis acest forum in ideea in care ati putea sa ma ajutati . as vrea sa gasesc o cosmeticiana buna in ploiesti pt ca pana acum am dat numai de cosmeticiene mai nepricepute.
    ati putea sa ma sfatuiti in vreun fel?
    multumesc!
  •  
    • 1767 mesaje
    5 Mar 2009, 09:16
    0 0
    Spune-ne si noua unde si la cine ai fost...ca sa stim si noi sa nu nimerim la ele.
  •  
    • 140 mesaje
    5 Mar 2009, 19:38
    0 0
    in primul rand va salut ploiestencelor ......ce sa zic de cosmeticiene....o prietene dintr-ale mele saraca se plangea ca are o iritatie f urata dupa ce merge la cosmetica asa ca a renuntat....nici nu stiu daca e bine pana la urma sa mai mergi....am auzit despre multe cazuri in care pielea a fost fff afectata si au aparut gropite....sincer,cred ca o baie de abur facauta acasa,un gomaj,o masca hidratanta,masaj toate la domiciliu renteaza ....parerea mea
  •  
    • 7 mesaje
    6 Mar 2009, 15:43
    1 1
    buna fetelor!
    am fost pana acum la hala la un salon dar ereau 2 cosmeticiene foarte praffff apoi la coco studio la fel am fost pe teatrului la beauty la lel mi a facut un pensat varza!!1cam atat am umblat pana acum dar vreau si eu o cosmeticiana care sa dea o forma frumoasa la sprancene sa epileze ca lumea fara sa mai bag si aparatul cand ajung acasa1
    poate stiti voi
    va pupi
  •  
    • 9 mesaje
    7 Mar 2009, 16:09
    1 0
    incearca la venus. ptr pensat eu sunt multumita. epilatul...lasa de dorit.
  •  
    • 7 mesaje
    7 Mar 2009, 17:10
    0 0
    la cine anume la venus pt ca din cate stiu eu acolo sunt 3 cosmeticiene pe tura!!!poate imi recomanzi pe cinevz.e bun si pensatul dar parca mi-ar place sa faca si epilatul ca lumea.
    azi m am intalnit cu o colega care mi-a spus ca ea se duce la sud pe veronica micle ca e acolo o cosmeticiana tanara draguta care e foarte atenta la tot si mi-a dat nr ei de tel. ma gandeam sa incerc.
  •  
    • 9 mesaje
    8 Mar 2009, 14:36
    1 0
    eu am fost la venus la rosculet diana. pensatul chiar e ok!
    sa ne zici cum ti s-a parut acolo in sud
    si eu caut de mult timp o cosmeticiana chiar buna la toate!!
    te pup
  •  
    • 7 mesaje
    9 Mar 2009, 12:26
    0 0
    BUNA FETELOR!
    AQM SUNAT LA TIPA ASTA DE LA SUD SI MI-A FACUT PROGRAMARE MARTI LA ORA 16.00. M-AM PROGRAMAT PT TOT EPILAT PENSAT MUSTATA VOPSIT GENE SI SPRANCENE!
    ACUM SA VEDEM CAT DE BINE LUCREAZA!
    VA PUPI
  •  
    • 75 mesaje
    12 Mar 2009, 01:50
    0 0
    hello,
    daca nu si nu gasiti in ploiesti haideti in bucuresti,ca nu e asa departe
    si chiar merita ,eu am o super cosmeticiana
    va pup,bafta
  •  
    • 7 mesaje
    12 Mar 2009, 12:56
    0 1
    buna fetelor!
    vreau sa va spun ca tipa de la sud e super nu ma asteptam sa lucreze atat de bine . dupa ce am terminat epilatul m-a pus sa ma mai uit o data cu atentie sa vad daca nu cumva as mai ramas ceva(si nu mai era nimik) dar a zis ca ea asa procedeaza ca decat sa ne uitam noi acasa cum facem de obicei mai bine ne uitam acolo pe loc si daca a mai scapat vreun firicel sa-l luam.
    la pensat mi-a dat o forma foarte frumoasa.adica vreau sa sp[un ca in sfarsit am si eu ambele sprancene la fel si arcuite sunt super.
    eu sunt foarte incantata de ea si nu o mai las de aici in volo mai ales ca este tanara deci nu exista riscul sa o pierd.
    daca vreti sa incercati si voi eu o recomand cu toata increderea!va pupi
  •  
    • 9 mesaje
    12 Mar 2009, 21:10
    0 0
    ce bine! bravo!
    daca e asa buna nu ne spui si noua numele salonului si numele cosmeticianei?
    te pup
  •  
    • 7 mesaje
    13 Mar 2009, 11:55
    0 0
    salonul este salonul cooperativei cum este si venusul iar pe ea o cheama Mihaela si este tanara.vezi ca are schimb de tura deci daca sapt asta a fost dupa masa sapt viitoare va fi dimineata.
    salonul este pe veronica micle exact vis a vis de farmacia city farma.
    daca vrei iti pot da nr ei de tel.
  •  
    • 7 mesaje
    26 Mar 2009, 12:43
    0 0
    buna fetelor ce mai faceti???
    nu ati mai postat nimik in ultimul timp.
    eu intre tim am mai fost incaodata la sud la pensat.
    e super cosmeticiana
    merita incercat!!1
    va pupi
  •  
    • 1 mesaje
    12 Apr 2009, 10:49
    1 0
    buna marya6 imi poti da si mie nr fetei care te-a pensat?poate imi zici si un pret pentru cel cu forma ca nu am mai fost pensata de nimeni pana acum fiindca mi-a fost teama sa nu-mi strice forma.Ms si astept raspuns
  •  
    • 4411 mesaje
    12 Apr 2009, 14:03
    0 0
    Am fost si eu de cateva ori prin saloanele din Ploiesti.Mi-a placut epilatul la studio harry si la bes.Am fost in mall (cred ca cel vechi nu asta unde au fost galeriile comerciale) si am ajuns sa ma cert cu ele dupa ce am asteptat o jumatate de ora,pentru ca aveam programare si cosmeticiana era la doctor...

    Imi mai place si o coafeza de la bes-Madalina.Mi-am pus extensii acolo si m-am coafat de mai multe ori,lucreaza f bine.

    Si pentru unghii la perfect nails,insa era cam greu cu programarile,erau f ocupate vara trecuta.

    Mai e un salon jos in galerii,la subsol,dar am auzit ca s-a mutat.Si acolo m-am coafat de cateva ori la un tip (singurul),si mi-a placut,cu toate ca a ratat o coafura pentru seara si a trebuit sa mi-o refaca.Iesise bine insa nu era genul meu de departe..
  •  
    • 2 mesaje
    3 Feb 2012, 21:01
    2 1
    marya6 said:buna!
    am deschis acest forum in ideea in care ati putea sa ma ajutati . as vrea sa gasesc o cosmeticiana buna in ploiesti pt ca pana acum am dat numai de cosmeticiene mai nepricepute.
    ati putea sa ma sfatuiti in vreun fel?
    multumesc!

     

  •  
    • 2 mesaje
    2 Dec 2012, 18:33
    0 0
    Daca doriti servicii de calitate incercati cu incredere salonul de cosmetica si manichiura de pe Str.Stefan Cel Mare Nr. 6 langa tribunal (pana in fostul cinema tineretului)sau sunati pt programari la 0721420135.Fetele sunt foarte cumsecade si o atmosfera relaxanta.
  •  
    • 1 mesaje
    18 Dec 2012, 13:58
    0 0
    buna celin_pl! as dori si eu mai multe informatii referitoare la acest salon ,numele si eventual cum sunt preturile pe acolo.multumesc!
    Acest mesaj a fost editat de către hellen90: 18 Dec 2012, 13:59
  •  
    • 5609 mesaje
    18 Dec 2012, 15:04
    0 0
    hellen90 said:buna celin_pl! as dori si eu mai multe informatii referitoare la acest salon ,numele si eventual cum sunt preturile pe acolo.multumesc!

     
    Hellen, nu crezi ca era mai simplu si mai usor sa suni tu direct la numarul de telefon pe care Celin l-a pus  in mesajul ei de mai sus?

  •  
    • 2 mesaje
    4 Apr 2014, 22:25
    0 0
    marya6 da.mi si mie te rog nr de tel pentru salonul din sud de pe veronica micle