bancuri

  •  
    • 106 mesaje
    20 Feb 2009, 14:42
    0 0
    In noaptea nuntii,lordul cel batran si mireasa cea tanara.Dupa obiceiurile timpurilor moderne,mireasa nu mai era neprihanita.Lordul,foarte cavaler,se duse in baie,se cresta cu briciul la un deget si scutura cateva picaturi de sange pe cearceaf.
    -onoarea ta a fost salvata!
    A doaua seara,lordul,cu toata bunavointa,nu mai putu sa-si exercite drepturile conjugale.Tanara sotie ii veni in ajutor:isi sufla nasul si se strege pe cearsaf.
    -onoarea ta a fost salvata!
  •  
    • 2131 mesaje
    27 Feb 2009, 18:45
    0 0
  •  
    • 7 mesaje
    3 Mar 2009, 11:37
    0 0
    super....
  •  
    • 76 mesaje
    3 Mar 2009, 14:04
    0 0
    O bandă de hoţi opreşte un autocar. Åžeful bandei dă sarcini oamenilor săi: - Bărbaţii să fie jefuiţi, iar femeile să fie violate! Un bandit mai milostiv spune: - Åžefule, măcar pe femei să le lăsăm în pace! La care se aude o voce de femeie: - De ce te amesteci în treburile şefului tău?
  •  
    • 76 mesaje
    3 Mar 2009, 16:10
    0 0
    - Ce ti-e cu tehnologia asta moderna, zise un calator din compartiment. Am vazut un documentar italian pe Discovery, unde arata ca la sapte dimineata intra cireada de vite pe poarta abatorului, si la sapte seara, ieseau pe poarta containerele cu conserve ...
    - Ehei, dar in Japonia, la sase dimineata intra pe poarta camionul cu nisip, iar la ora 13, iese vagonul cu microprocesoarele pe baza de siliciu.
    - Vax, zice Bula, uite, in orasul nostru, cam pe la 9 au inceput sa toarne fundatia la fabrica de bere si spirt, iar pe la 10 toti erau beti morti!
  •  
    • 76 mesaje
    3 Mar 2009, 16:12
    0 0
    - Bula ce ai vrea sa iti scrie pe cruce, dupa ce mori?
    - Ceva simplu si concis.
    - Ca de exemplu?
    - Vin imediat!
  •  
    • 76 mesaje
    3 Mar 2009, 16:15
    0 0
    Bulă se plimba cu taică-su pe stradă. La un colţ, un om foarte gras se cîntăreşte. Cîntarul este însă stricat şi arată doar vreo 10 kilograme.
    - Uite, tată, omul ăsta este gol pe dinăuntru...
  •  
    • 76 mesaje
    3 Mar 2009, 16:16
    0 0
    - Bulă, cum se numeşte acel legămînt ce apropie o femeie de un bărbat?
    - Un colier...
  •  
    • 76 mesaje
    3 Mar 2009, 16:18
    0 0
    Bulă, cînd era mic, se duce la ta-su şi îl întreabă:
    - Tată, ce e ăla penis?
    Tatăl se deschide la şliţ şi îi arată obiectul lui Bulă:
    - Uite, fiule, acesta este un penis, iar ca fapt divers acesta este un penis perfect!
    A doua zi, la şcoală, Bulă îşi cheamă colegii, îşi deschide şliţul, scoate obiectul şi le spune:
    - Băieţi, acesta este un penis, iar ca fapt divers, dacă era cu 3 cm mai scurt, era un penis perfect.
  •  
    • 76 mesaje
    3 Mar 2009, 16:21
    0 0
    Bulă se însoară şi, după ceva timp, se întîlneşte cu vechii lui prieteni, care îl întreabă:
    - Băi Bulă, cum e nevastă-ta?
    - Cum să fie, este marfă, doar că este cam somnoroasă. De cîte ori ieşim pe stradă, cînd vede un bărbat bine, ea mereu spune: "Mamă, ce m-aş culca cu ăsta"
  •  
    • 76 mesaje
    3 Mar 2009, 16:27
    0 0
    Toţi elevii scriu cu asiduitate la lucrarea "Ce aş face dacă aş fi patron?". Unul singur stă cu mîinile la piept şi meditează.
    - Marinescule, tu nu scrii?
    - Nu, domnule profesor, aştept să-mi vină secretara.
  •  
    • 76 mesaje
    3 Mar 2009, 16:28
    0 0
    Profesoara le explică la şcoală copiilor:
    - SIDA se poate lua în relaţia ea-el, ea-ea sau el-el.
    Bulă:
    - Doamna profesoară, în relaţia eu-eu, există vreun risc?
  •  
    • 76 mesaje
    3 Mar 2009, 16:30
    0 0
    - Azi, draga mea, n-am pescuit nimic.
    - Åžtiam, iubitule, ai uitat banii acasă.
  •  
    • 76 mesaje
    3 Mar 2009, 16:31
    0 0
    ÃŽntre pescari:
    - Vasile, cum trage ştiuca la undiţă?
    - De unde vrei să ştiu eu? Crezi că am văzut-o vreodată?
  •  
    • 236 mesaje
    11 Mar 2009, 04:39
    0 0
    Se organizează un concurs pentru a vedea care este cel mai isteţ, cel mai abil, cel mai destept, etc. preşedinte. Se prezinta la concurs Bush, Putin si Băse şi li se spune tema: intr-o hală sunt 500.000 papagaliţe si un papagal. Fiecare trebuie să intre si să prindă papagalul.
    Intră primul Bush, incepe o hărmalaaaaie mare acolo, chirăilăăăăăă pe păsări, nenorocire! Stă ăsta înăuntru, stăăă, stăăă …. nu mai iesea. Dupa vreo 2 ore de nenorocire iese Bush, plin de găinaţ, cu părul vâlvoi, obosit mort şi cu o pasăre in mână si zice:
    - Ä‚sta e!
    Se uita juriul sub coada si zice:
    - Nu e ăsta, e papagaliţă!
    Intra Putin, sta si ăsta vreo ora, tot harmalaaaaie, urgie etc. Iese mai repede, după vreo oră, mizerabil tot, cu o pasăre in mână si zice:
    -Ä‚sta e!
    Se uita juriul sub coada si zice:
    -Nu e ăsta, e papagaliţă!
    Intră şi Băse, şi deodată se lasă liniştea în hală şi după vreo 30 de secunde iese cu o pasăre in mână si zice:
    -Ä‚sta e!
    Se uita juriul sub coada si zice:
    -Ä‚sta e, dom`le!
    Ceilalţi doi se holbeaza tâmpiţi şi întreabă:
    -Cum dracu ai reuşit, mă?
    -Păi, zice Băse, am intrat înăuntru am făcut doi paşi, m-am oprit şi am strigat: “să trăiţi bine!” Si, în liniştea care s-a lăsat l-am văzut pe găozarul ăsta când a zis:
    -Du-te-n p**a mea!

    P.S. Bancul este ceva mai vechi, de pe vremea cand Bush si Putin erau inca presedinti.