intr-adevar ghicit gratuit

  •  
    • 1094 mesaje
    23 Feb 2009, 15:06
    0 0
    o sa repet intr una: noi ne creem viitorul, el nu exista inca....
    exista doar potential de viitor, care mereu poate fii schimbat in functie de alegerile noastre.
    nu v ar place mai mult sa credeti ca aveti puterea sa creati totul? sa schimbati totul??
  •  
    • 25 mesaje
    23 Feb 2009, 15:23
    0 0
    cu ce te dranjeaza ca eu vreau sa aflu ce mi se intampla in viitor? stiu ca de noi depinde viitorul, uite dupa cum mi-a zis si tipa asta. Doar mi-a zis ca sa nu fac ce am de gand ca o sa iasa rau si totusi am facut. Ea habar nu avea ca eu am de gand sa ii arat prietenului meu ca stiu de un email si el s-a suparat, ne-am certat si deja de cateva zile nu ne vorbim. Stiu ca daca nu as fi zis nimic atunci nu ne-am fi certa, deci depindea de mine. Dar e alegerea fiecareia daca ne luam dupa semnel din carti sau nu. Fiecare are dreptul sa faca dupa cum vrea, tu de exemplu sa nu mergi iar eu sa merg. Aici din cate stiu eu putem comenta, putem discuta, ne putem spune parerea, de aceea nu e cazul ca tu sa te tot repeti. Nu trage nimeni de tine ca sa mergi la ghicit in carti. O parte din noi doreste sa mearga, e alegerea noastra.
  •  
    • 10 mesaje
    12 Mar 2009, 12:59
    0 0
    Buna Evelor, am gasit si eu acest topic si am sunat si eu la tipa asta. A fost cineva la ea? Ce parere aveti? am tot gasit diverse femei care ghicesc dar parca nici una nu e serioasa.
  •  
    • 25 mesaje
    13 Mar 2009, 10:33
    0 0
    Nadina, eu am fost la ea la ghicit, dar mai intai mi-a ghicit la tel. Tot ce mi-a zis pe perioada scurta mi s-a intamplat. Am mai mers cu o amica si ne-a luat la amandoua 50 de lei (adica 25 de fiecare). Amica mea a fost acum 2 seri si i-a zis ca tocmai o sa-si schimbe serviciul ca tocmai primeste oferta ca un contract intre care trebuie sa aleaga. Amica mea e drept ca e nemultumita de locul de munca dar dupa cum sunt acum joburile nici prin cap nu ia trecut sa-si caute de lucru in alta parte, iar azi a fost chemata la discutii de un client al firmei unde lucreaza ea ca sa-i faca propunere sa mearaga la firma la ala. Deci se potriveste ce zice tipa asta si habar nu avea cine e amica mea, deci nu face speculatii cum ca esti tanara si sigur suferi din dragoste. In fine, dac vrei o suni si mergi, daca nu nu, e alegerea ta doar. Eu ti-am zis doar ce mi s-a intamplat mie.
  •  
    • 11 mesaje
    13 Mar 2009, 12:55
    0 0
    hello, nu am mai intrat pe forum de un car de ani.... Si eu am fost la ea si acum merg destul de des. E simpatica tipa si mi-a zis si de bune si de rele, adica nu m-a ferit sa-mi spuna ca nu va fi nimic intre mine si cel care il placeam. Si asa e, ca nu e nimic intre noi, oricat as vrea eu. si de servici mi-a zis atatea si s-au potrivt toate. Sa aveti un sfasit de saptamana frumos
  •  
    • 15 mesaje
    17 Mar 2009, 17:48
    0 0
    Salut Evelor azi am fost la biserica SF Anton de Padova si am gasit Novena Sfantului Anton De Padova super
  •  
    • 15 mesaje
    17 Mar 2009, 17:48
    0 0
    Salut Evelor azi am fost la biserica SF Anton de Padova si am gasit Novena Sfantului Anton De Padova super
  •  
    • 25 mesaje
    17 Mar 2009, 19:26
    0 0
    am gasit si eu novena pe net acum 10 minute, sper sa ne ajute sa facem lucruri bune si tot ce ne dorim,sa se implineasca.
  •  
    • 208 mesaje
    17 Mar 2009, 20:01
    0 0
    buna va rog frumos imi puteti da si mie mesaj privat cu ea si cum se foloseste? poate ma ajuta si pe mine multumesc din suflet
  •  
    • 1 mesaje
    17 Mar 2009, 21:05
    0 0
    imi zic si eu o parere. luati-o cum vreti. viitorul ,oricum, nu-l schimbati chiar daca il stiti dinainte. vreau sa va reamintesc, iar, celor care nu stiu, sa va spun ca este un pacat ffffff mare sa-ti ghicesti viitorul. mai bine duceti-va la un preot bun si veti vedea cat de multumite veti fi.
  •  
    • 10 mesaje
    18 Mar 2009, 11:18
    0 1
    De acord cu tine, numai ca daca se merge la ghicit nu e pt ca vrei sa schimbi viitorul ci pt ca vrei sa-l stii. Am fost si la preoti, dar cred ca tine mult si de credinta ce o ai. Ca o rugaciune o poti face si acasa nu doar la biserica. Iar ghicitul o fi el pacat, dar decat altele pacate, mai bine sa-l am pe asta. Am fost la tipa care ghiceste, cu siguranta mi-a trezit curiozitatea, pt ca eu nu am spus nimic de mine. Am mai fost si la altele la care am dat 50 de lei ca sa-mi spuna ca am vraji si ca ar trebui sa merg la desfaceri doar ca sa-mi ia banii.... Tipa asta nu ia mult si nu mi-a parut o tipa care sa fie dupa bani. Vorba cuiva tot de pe forum, e alegerea noastra
  •  
    PMV
    • 1 mesaje
    18 Mar 2009, 11:26
    0 0
    INTRA PE GOOLGE SI CAUTA : NOVENA SF. ANTON DE PADOVA. SUNT NISTE RUGACIUNI CARE TREBUIE SA LE CITESTI IN FIECARE ZI, TIMP DE 9 ZILE.DACA AI IMPRIMANTA LE SCOTI LA IMPRIMANTA. EU ASA AM FACUT.
  •  
    • 10 mesaje
    18 Mar 2009, 11:45
    0 0
    Novena scoasa de pe net este scurta. Eu am cartea de rugaciuni de la Biserica Sf Anton, este biserica catolica, dar si cei care sunt ortodoxi pot avea incredere in asta. Novenele sunt putin mai lungi si au si rugaciunile ce se fac pe langa novene. Stiu pt ca am fost la biserica. Iar novena se citeste in fiecare marti, timp de 9 marti si pt fiecare marti e o alta rugaciune. La inceput se fac rugaciunile de inceput dupa care se citeste novena din ziua respectiva.
  •  
    • 68 mesaje
    18 Mar 2009, 19:31
    0 0
    kami45 o intrebare te rog!! in ce zona sta doamna la care ati fost voi??? as vrea si eu sa merg dar singura mi-e ciudat sa ma duc la cineva in casa mai ales daca nu cunosc zona...
  •  
    • 25 mesaje
    19 Mar 2009, 10:57
    0 0
    exact asa am si eu novena cum zici tu cu rugaciuni incepatoare si se citeste in fiecare marti si este mai lunga.....luata de pe nett.
  •  
    • 25 mesaje
    19 Mar 2009, 12:03
    1 0
    MACTYLER - femeia sta in Titan, aproape de metrou, dar e tare amabila si nu esti prima care merge de mai multe ori la ea. Eu una merg cam in fiecare saptamana.
  •  
    • 208 mesaje
    20 Mar 2009, 10:57
    0 0
    As vrea su ei sa stiu va rog frumos care este cea corecta ca eu am gasit mai multe variante . Imi puteti da direct linkul?
  •  
    • 1 mesaje
    20 Mar 2009, 13:20
    0 0
    kami45; sigur nr 0726170233 (cel al femeii la care mergi tu) este bun?, ca am sunat-o ieri si nu mi-a raspuns.
  •  
    • 25 mesaje
    20 Mar 2009, 13:27
    0 0
    Te rog nu te supara ca-ti spun, dar a mai spus cineva asta, ca femeia nu i-a raspuns la telefon. Eu, in primul rand nu am cum sa stiu de ce nu raspunde ea la tel, este bun nr de tel, in al doilea rand ea nu sta cu telefonul langa ea asteptand sa sune ca sa ghiceasca. Am vazut ca atunci cand ghiceste are telefonul pe silent si cred ca asa e si normal ca mie una nu mi-ar conveni sa-i sune telefonul si sa se apuce de vorbit in timpul meu totusi. Deci mai sun-o inca o data, sau paote te suna ea, ca ea suna si inapoi.
  •  
    • 68 mesaje
    20 Mar 2009, 21:20
    0 0
    multumesc pt raspuns kami45!!! poop!!