sprancene tatuate gresit

  •  
    • 1 mesaje
    31 Ian 2009, 21:51
    0 1
    Buna fetelor.Probabil ca si voi ati patit-o ca si mine sa tatuati sprancenele si sa vi le greseasca.Asa am patit-o eu.Am o spanceana diversa de cealalta,una mai mare si mai groasa.Una e perfecta,cealalta nu.Am cerut o alta parere in alt salon si mi s-a spus ca se poate corecta,dar ma cam indoiesc fiindca ma gandesc cum ar putea face din una mai mare una mai mica?Mi-e frica sa nu le ingroase mai mult ca deja sunt groase..Va rog daca ma puteti ajuta,ce sa fac sau ce ati facut voi?
  •  
    • 68 mesaje
    4 Feb 2009, 16:07
    0 0
    vad ca nimeni nu ti-a dat o idee asa ca o sa incerc eu-ai putea sa te duci la o clinica de indepartare a tatuajelor si sa ceri sa ti le faca la fel.de exemplu cei de la nordestetica(care nu am idee cat sunt de buni) la sectiunea de indepartare a tatuajelor au niste imagini cu o doamna cu sprancene tatuate foarte groase care apar mult mai subtiri dupa interventie...
  •  
    • 39 mesaje
    4 Feb 2009, 17:19
    0 0
    oanarodica, scuze ca sunt off topic si nu te pot ajuta, dar vroiam sa te intreb cat ai platit pe tatuarea sprancenelor..ma bate si pe mine gandul..
  •  
    • 27 mesaje
    9 Feb 2009, 01:18
    1 1
    la salon Maraviglia beneficiati de machiaj semipermanent la preturi accesibile.
    oanarodica, poti veni la noi sa-ti reparam greseala la tatuaj. poti suna la salon si ceri sa vorbesti cu Melania, ea se ocupa de tatuaje si iti va spune exact ce trebuie sa faca sa-ti repare greseala facuta.
    http://www.maraviglia.ro/servicii.htm
  •  
    • 1 mesaje
    22 Iun 2018, 16:24
    0 0
    colega mea de apartament a avut parte de nenorocirea de a pica pe mana unei incepatoare care i-a facut niste sprancene oribile!
    a fost in bucuresti la Raluca Danaila si i-a facut corectie de culoare si o noua forma.
    dupa ce am vazut-o pe colegamea era de nerecunoscut!
    asa ca am fost si eu la Raluca sa imi micropigmentez sprancenele -tehnica powder si sunt impresionata de rezultat 
    recomand!