pareri despre oriflame

  •  
    • 3 mesaje
    2 Sep 2017, 11:10
    0 1
    Buna, acum cateva luni copilul meu a participat la o expozitie cu desene organizata de Oriflame...cand a fost anuntat de la scoala ca desenul lui a fost printre cele expuse, la insistentele lui am mers sa.si ridice premiul. Si asa, am intrat in echipa Oriflame! Parerile sunt impartite, in ceea ce ma priveste pot afirma cu tarie, ca produsele sunt bune, ofertele si reducerile pe masura! Poti deveni doar client direct si sa beneficiezi de toate acestea sau daca esti o persoana serioasa, ambitioasa si.ti doresti mai mult, chiar un venit suplimentar, se merita sa te implici! Eu folosesc produsele lor de 10 ani, asta nu inseamna ca mi.am facut stoc sau zac pe rafturi, acum cu atat mai mult ca m.am integrat in aceasta retea, imi pot lua ce-mi doresc atunci cand imi doresc. Daca credeti ca "experienta" mea si dorinta mea de a participa la Seminarul Managerilor Oriflame 2017 din Italia va poate motiva si ambtiona, pentru mai multe detalii lasati msj aici sau va astept cu mesaj pe mail la l.lacatus72@yahoo.ro 
    Acest mesaj a fost editat de către liliana2572: 2 Sep 2017, 22:49
  •  
    • 3 mesaje
    31 Iul 2019, 09:15
    0 0

    Eu am testat prin intermediul Buzzstore produsele din gama OnColour si mi-au placut mult de tot. Mascara Big Lash evidentiaza genele fara sa le incarce, ojele au culori superbe si manichiura rezista multe zile, rujurile sunt cremoase, se simt foarte confortabil pe buze si culoarea ramane pe buze multe ore. Creioanele de ochi Perfect Duo au nuante intense, se aplica usor si nu se intind, iar corectorul stick acopera eficient toate imperfectiunile. Vi le recomand, raportul calitate-pret e foarte bun! #buzzoriflame #buzzOnColour #GetOnColour #Oriflame