cea mai rea zodie posibila...

  •  
    • 10065 mesaje
    21 Mai 2014, 22:19
    0 0
    madabz said:Cred ca mai conteaza si de princiipiile dupa care iti traiesti viata, de mediul in care ai crescut, de cat ai invatat din situatiile de viata pe care le-ai intalnit. Eu sunt varsatoare si totusi nu ma regasesc in ''frumoasa' ta descriere despre femeile zodiei cu pricina.

     

    Banui ca a glumit doar, Zimbiz . Ce nu spune omu' la suparare .

  •  
    • 64 mesaje
    23 Mai 2014, 02:15
    0 1
    ViktorC said:
    madabz said:Cred ca mai conteaza si de princiipiile dupa care iti traiesti viata, de mediul in care ai crescut, de cat ai invatat din situatiile de viata pe care le-ai intalnit. Eu sunt varsatoare si totusi nu ma regasesc in ''frumoasa' ta descriere despre femeile zodiei cu pricina.

     

    Banui ca a glumit doar, Zimbiz . Ce nu spune omu' la suparare .

       Da, o fi avut experiente neplacute cu varsatoarele.

  •  
    • 10065 mesaje
    26 Mai 2014, 00:00
    0 1
    Varsatoarele sint foarte ok, atractive, comunicative ...
    Fiecare zodie cu farmecul ei.
  •  
    • 4 mesaje
    16 Aug 2017, 11:53
    0 0
    RodicaRodi said:Pana la urma gemenii , sagetatorii, capricornii cum sunt??/ ca ba sunt slabe, ba puternice asta ca sa te citez pe tine...

     

    Eu sunt sagetator si tind sa cred ca sunt o zodie puternica dar daca vrei gasesti pe www.zodiacool.ro informatii multee despre subiect. sper sa te fi ajutat

  •  
    • 44 mesaje
    18 Oct 2018, 11:29
    0 0
    Nici eu nu cred ca exista o cea mai rea zodie. Fecioarele clar sunt dificile, dar mai sunt dicicili si Sagetatorii. Nu sunt la fel de perfectionisti precum Fecioarele, dar daca traiesti cu un Sagetator in casa, ori ai nevoie de o rabdare de fier ori iti iei campii Vezi pe zodiacool.ro un articol interesant despre minusurile fiecarei zodii sa zic asa. Poate depinde foarte mult si ce zodie esti tu cand stabilesti care e cea mai „rea”.
    https://www.zodiacool.ro/blog/horoscop/partea-intunecata-a-fiecarei-zodii-fereste-te-de-unele-dintre-ele-in-astfel-de-momente-102496

    Acest mesaj a fost editat de către DricA: 19 Nov 2018, 16:11
  •  
    • 100 mesaje
    14 Mar 2021, 12:46
    0 0
    Eu sunt gemeni, in prima decada. Dar nah... fiecare suntem speciali in felul nostru. Mai e și... ascendentul, zodia in care avem Luna, mediul in care am crescut și experiențele care ne-au format. Buna seara, eu sunt Viviana, ghicesc in Tarot, ședințele la mine durează o ora, pot avea loc și telefonic, și nu sunt întrerupte de nimeni. Fac cu foarte mare drag și cu implicare acest lucru, este pentru mine un dar pe care îl prețuisc cu adevarat, iar faptul ca pot călăuzi oameni este o binecuvântare pe care o am, o port, si pe care am iubit-o și am sa o iubesc mereu. Dacă veți apela la mine va voi îndruma sa nu mai credeți in farmece sau făcături, va voi ajuta sa va reamintiți cata forța aveți in voi insiva, și voi încerca sa va reamintesc cata fericire puteți avea in jurul vostru, in caz ca ați uitat. Ma puteți contacta oricând la numărul de telefon 0733832678. O duminica, un Martie, și cel puțin un 2021 minunate!