cea mai rea zodie posibila...

  •  
    • 2 mesaje
    25 Mar 2013, 23:39
    19 29
    Cele mai proaste zodii:
    1. Segetatoru: este naspa, minte, nebun, jegos, cauta numei iubirea dar iubirea ii paraseste pe ei ca is prosti;
    2. Balanta: sunt nemernici, josnici, egoisti, profidori, forte rai;
    3. Taurii: is numai pentru bani si nu le pasa de nimic, nici de mama;

    Cele mai bune zodii:
    1. Leu: frumosi, inteligenti, sensibili, puternici, norocosi.
    2. Capricorn: ambitiosi, inteligenti, invata foarte mult.
  •  
    • 15 mesaje
    26 Mar 2013, 01:37
    2 5
    ce poti spune despre Fecioara? as vrea sa te intrb tu ce zodie esti
  •  
    • 9 mesaje
    31 Mar 2013, 18:40
    13 18
    cele mai bune zodii sunt carpicornii si racii
    iar cele mai rele sunt pesti
  •  
    • 56 mesaje
    31 Mar 2013, 23:11
    19 1

    Nu generalizati.. mai exista si exceptii. De exemplu la scorpion : eu cunosc un baiat de varsta mea, suntem aceiasi zodie si pot spune ca intre noi e o diferenta ca de la cer la pamant.. lui ii place sa bea, sa fumeze, sa minta, sa insele.. in schimb eu nu fumez, urasc bautura, nam inselat nici-o fata niciodata. Intru-un fel il urasc pt ca din cauza lui si a celor ca el voi generalizati si va faceti o parere proasta despre toti scorpionii.. Cunoasteti individul inainte de a judeca , nu toti sunt la fel cum nici toate femeile nu sunt la fel.

  •  
    • 4346 mesaje
    1 Apr 2013, 09:20
    16 9
    Numai niste oameni limitati isi pot alege partenerul/a dupa compatibilitatea dintre zodii
  •  
    • 56 mesaje
    1 Apr 2013, 16:33
    3 4
    tare bancu)
    nu vreau sa-mi fac reclama sau ceva de genu.. doar am vrut sa spun ca sa nu-i judece pe toti din cauza unora defectii.  
  •  
    • 193 mesaje
    2 Apr 2013, 10:52
    0 5
    Defectii???)
  •  
    • 56 mesaje
    2 Apr 2013, 18:49
    1 1

    da

  •  
    • 2 mesaje
    7 Apr 2013, 22:49
    11 27
    Top Zodii:
    1. Leu: frumosi, veseli, ambitiosi, inteligenti, descurcareti, buni sefi (Napoleaon Bonaparte), inventivi, inventatori buni;
    2. Capricorn: ambitiosi, milosi, inteligenti, buni lideri

    Zodii slabe:
    1. Balanta egoista, fara suflet, aroganta
    2. Taurul: materialisti, insensibili
    3. Fecioara: enervanta, iritanta
    4. Varsatorul: enerventi, prosti, increzuti, idealisti, cu capul in nori!
    5. Pestele: indecis, visator, prost..
  •  
    • 2 mesaje
    7 Apr 2013, 22:59
    10 16
    Zodii bune:
    1. Leul e cel mai bun din lume si din univers: marii inventatorii marii comandanti (Napoleon)

    Zodii slabe
    Balanta: rai, egoisti, increzuti, fara viata si mila fata de alti oameni, hoti (de exemplu Adrian Stef - PNL, presedintele Consiliului Judetean Satu Mare)
    Segetatorul: e enervant, umbla jegos, mancacios, doar dragoste cauta dar dragostea fuge de el mancand pamantul, stil naspa de a se purta si vorbi (de exemplu Flaviu Ovidiu Vesel, nicknamed Fatso, Satu Mare, strada Zamfirului e cel mai prost om din lume se imbraca naspa, miroase urat egoist, familia e nebuna iar el e cel mai mare nebun si se crede Al Capone dar e cel mai prost)
  •  
    • 133 mesaje
    9 Apr 2013, 22:39
    27 12
    Zodii bune: Taur, Rac,  Varsator
     Zodii rele: Leul-cei mai idioti, increzuti, superficiali, egoisti!
    Acest mesaj a fost editat de către trapaluK: 9 Apr 2013, 22:39
  •  
    • 199 mesaje
    13 Apr 2013, 12:33
    3 1
    Depinde si de persoana pe care o ai alaturi. Din comentariile citite ar parea ca barbatii din zodia fecioara sunt cei mai nepotriviti sa zic asa.. Acuma depinde , daca femeia care sta langa un nativ fecioara are cam aceleasi defecte si mod de gandire , nu cred ca e problema intre ei . Si chiar daca compatibilitatea asta intre zodii are samburele sau de adevar , nu cred ca conteaza atat de mult intr-o relatie.. Daca iubesti persoana de langa tine si merita , poti sa iti calci pe inima si sa faci unele compromisuri .
  •  
    • 1 mesaje
    14 Apr 2013, 15:00
    3 9
    Pestii: cei mai incapatanati, fixisti si posesivi!!!
  •  
    • 193 mesaje
    14 Apr 2013, 23:12
    17 3
    sunt peste! Nu sunt fixista, sunt sensibilă şi iubitoare! Posesiva poate...
  •  
    • 5144 mesaje
    15 Apr 2013, 13:44
    11 3
    DoncaA said:Zodii bune:
    1. Leul e cel mai bun din lume si din univers: marii inventatorii marii comandanti (Napoleon)

    Zodii slabe
    Balanta: rai, egoisti, increzuti, fara viata si mila fata de alti oameni, hoti (de exemplu Adrian Stef - PNL, presedintele Consiliului Judetean Satu Mare)
    Segetatorul: e enervant, umbla jegos, mancacios, doar dragoste cauta dar dragostea fuge de el mancand pamantul, stil naspa de a se purta si vorbi (de exemplu Flaviu Ovidiu Vesel, nicknamed Fatso, Satu Mare, strada Zamfirului e cel mai prost om din lume se imbraca naspa, miroase urat egoist, familia e nebuna iar el e cel mai mare nebun si se crede Al Capone dar e cel mai prost)

     pai tu politicieni imi dai exemplu? asta e o zodie aparte
    eu sunt taur; dupa cum e „laudat” pe aici, ar trebui sa-mi iau mama la bataie ca m-a nascut in zodia asta sa enumeram: increzuti, prosti, razbunatori, is numai pentru bani si nu le pasa de nimic, nici de mama,materialisti, insensibili sunt varza, e clar prea citisem numai de bine pana acum la zodia asta, de-mi cresteau cornite.

  •  
    • 55 mesaje
    15 Apr 2013, 18:24
    6 3
    Berbecii?...Cu ei cum sta treaba ? Eu sunt berbec..si sunt curioasa
  •  
    • 65 mesaje
    16 Apr 2013, 16:59
    6 12

    MA bucur ca sunt Leu... !

     

    Oricine zicea mai sus ca suntem usori de dus de nas...este adevarat...problema e cat dureaza ? ...Si mai exact cine se arde dupa ?..Plus ca suntem cei mai afectuosi si cei mai fideli


    Acest mesaj a fost editat de către d3mon: 16 Apr 2013, 17:03
  •  
    • 6 mesaje
    5 Iun 2013, 18:58
    11 6
    Zodii Rele:
    Scorpion
    Capricorn
    Berbec


    Zodii  Slabe: 
    Rac
    Balanta


    Zodii Bune:
    Rac
    Balanta
    Sagetator
    Varsator
    Pesti


    Zodii Puternice:
    Berbec
    taur
    Gemeni
    Leu
    Fecioara
    Scorpion
    Sagetator
    Capricorn
    Varsator

    Zodii curajoase
    Berbec
    Leu
    Scorpion
    Sagetator
    Varsator
    Pesti
     

    Acest mesaj a fost editat de către vasil: 6 Nov 2013, 22:10
  •  
    • 11561 mesaje
    6 Iun 2013, 09:33
    3 5
    vasil said:
    Zodii Rele:
    Varsatorul 
    Capricorn
    Berbec
    Scorpion
    Taur


    Zodii  Slabe: 
    Balanta 
    Gemeni
    Pesti
    Rac
    Fecioara
    Sagetator



    Zodii Bune:
    Pesti
    Varsatori
    Capricorn
    Sagetator
    Leu
    Gemeni
     

    Zodii Puternice:
    Leu
    Taur
    Berbec
    Sagetator Cui  apartine  clasificarea  asta  ,  si  care  sunt  criteriile  care  o  au  la  baza ?
    Sau  e  pur  si  simplu  parerea  personala ?

     

  •  
    • 142 mesaje
    6 Iun 2013, 15:33
    3 0
    Pana la urma gemenii , sagetatorii, capricornii cum sunt??/ ca ba sunt slabe, ba puternice asta ca sa te citez pe tine...