cea mai rea zodie posibila...

  •  
    • 170 mesaje
    18 Oct 2008, 10:29
    0 1
    ...care credeti?
  •  
    • 3741 mesaje
    18 Oct 2008, 11:57
    10 0
    Nu exista CEA MAI REA zodie, poate cea mai complexa.

    Pe mine barbatii in zodia fecioara ma termina psihic. Nu am gasit pana acum nici un barbat in zodia asta de care sa zic "'ete domne ce barbat, asta da!". Mereu ii cipcesc si in 5 min imi dau seama ca sunt in zodia precizata.
  •  
    • 199 mesaje
    18 Oct 2008, 14:52
    6 0
    Miruna09,
    Ai perfecta dreptate.Nici eu nu cred ca exita"cea mai rea zodie".
    Insa barbatii fecioara sunt o specie aparte.Si eu ii "miros "imediat si fug de ei imediat.Toti cei pe care i-am cunoscut sunt critici, cauta nod in papura, isi inchipuie lucruri care nu exista, sunt zgarciti, etc.
    In ce zodie esti tu?
    Eu sunt Balanta.
  •  
    • 1015 mesaje
    26 Nov 2011, 21:50
    8 6
    barbatii fecioara...plicticosi, suparacioasi, critici, falsi, fara simtul umorului, reci. doar bunisori in pat si atat
  •  
    • 11 mesaje
    7 Feb 2012, 19:14
    4 0
    mai sunt si exceptii.
  •  
    • 45 mesaje
    19 Feb 2012, 12:11
    3 1
    Ai dreptate bluehappylica, dar totusi nu sunt atat de zgarciti pe cat se spune. Cat priveste prestatia la pat, sunt geniali, dementiali, super buni!!!
  •  
    • 236 mesaje
    19 Feb 2012, 20:32
    1 7

    Cea mai rea zodie fecioara , afemeiati,imprastiati , am sa fug toata viata.

    Si mai e o zodie rea...balanta..zgarciti si incuiati

  •  
    • 2106 mesaje
    20 Feb 2012, 16:19
    5 3
    fecioara!!!!
  •  
    • 392 mesaje
    21 Feb 2012, 13:25
    3 10
    rea, nu.dar cele mai nesanatoase sant cele din zodia leu.ea crede ca daca da pasarica la toti e cea mai tare,nu gandeste si de viitorul ei.pe cat de proaste sant pe atat de mari se dau,nimeni nu le ajunge,nimeni nu mai poate fi asa destepte si tari ca ele.De asta ziceam ca sant nesanatoase,umbla la fel ca ,,,,,,curcanul,nu gandeste deloc la nimic,daca nu ar exista ce bine ar fi
  •  
    • 366 mesaje
    21 Feb 2012, 18:25
    3 10
    rac
  •  
    • 1880 mesaje
    23 Feb 2012, 20:05
    10 2

    Porcul*

  •  
    • 177 mesaje
    23 Feb 2012, 20:08
    2 3
    Zodia sobolanului e cea mai rea
  •  
    • 12 mesaje
    24 Feb 2012, 21:08
    0 13

     

    Ma numesc Any si am putin peste 40 de ani. Acum o luna, am intanlit o doamna REBECA pe un site. Am crezut ca este una din escroacele care au umplut google cu . Sa ma ierte d-zeu, am apelat la dansa sceptica initial, crezand ca o sa-mi spuna chestii comune, cum fac toate de altfel, dar spre surprinderea mea m-a dat pe spate. Nu-mi vine sa cred nici acum cand scriu pe acest site PESTE CE DAR DIVIN AM DAT. Va spun cu toata inima ca mi-a zis si cum arata casa mea si ce boala am cu tot cu diagnostic si solutii, pana si chestii secrete pe care doar eu le stiam. M-a surprins faptul ca este o doamna foarte elevata...profeseaza ca avocat...si nu face aceste preziceri sa se imbogateasca, desi darul divin cu care a inzestrat-o d-zeu, ar fi putut sa-l foloseasca sa se imbogateasca, pentru ca, chiar le are. Am intrebat-o de ce nu il transforma intr-o afacere de mare succes, si stiti ce mi-a zis.. O ALTA CHESTIE CARE M-A IMPRESIONAT A FOST CA I-AM ZIS DOAR NUMELE SI VARSTA MEA, FARA SA MA TRAGA DE LIMBA, ABSOLUT NIMIC DE GENUL ASTA, SI IN CATEVA MINUTE MIA ZIS . Am ramas imarmurita, chiar din acest motiv o cautasem. Nu stiu ce dar are doammna asta, dar eu asa ceva nu am mai vazut, cred ca e vorba de PARANORMAL..

     DACA DORITI SA VORBITI CU DANSA SUNATI-O LA NR 0727.594.994 SAU INTRATI PE SITEUL DANSEI WWW.TAROTTIGANESC.RO


    Acest mesaj a fost editat de către anisoara.any: 4 Dec 2017, 10:59
  •  
    • 1 mesaje
    10 Sep 2012, 18:19
    15 8
    cea mai rea zodie e leul, cei mai rai, infatuati, insensibili, labili, egoisti, narcisisti, fuduli si plini de pretentii, fara sa ofere nimic in schimb.
  •  
    • 238 mesaje
    16 Sep 2012, 18:43
    6 3
    74akatya said:cea mai rea zodie e leul, cei mai rai, infatuati, insensibili, labili, egoisti, narcisisti, fuduli si plini de pretentii, fara sa ofere nimic in schimb.

     

    ai dreptate, le place doar sa primeasca dar sa dea innapoi..nu. binenu zic ca toti din zodia asta sunt la fel dar cel  pe care l-am cunoscut era asa cum ai zis tu.

  •  
    • 3354 mesaje
    17 Sep 2012, 13:19
    6 11
    pestii mi se par foarte rai... iar pestoaicele sunt o calamitate... sunt delasatori, cartitori, nu au initiative, se lasa condusi de altii, sunt foarte dependenti de cei din jurul lor...

    macar leii sunt ambitiosi si daca isi tin in frau orgoliul pot fi oameni ok... dar ce te faci cu oameni care nu stiu nimic de nimic, nu vor sa invete si sunt si cu gura mare...

    si, nu... sotul nu este peste, deci nu il critic pe el...
  •  
    • 1 mesaje
    1 Oct 2012, 00:06
    8 6
    Femei: Fecioara, Pesti, Balanta (alea de septembrie, iau foarte multe din caracteristicile Fecioarelor)

    Barbati: Pesti, Leu

    Femeile Fecioara sunt rele, mincinoase la modul mitomanie, usuratice, se dau cam la toata lumea pentru a-si arata potentialul de seductie (personalitate histrionica..ce sa-i faci), sunt josnice, capabile sa joace renghiuri din cele mai murdare, razatoare, duplicitare, tradatoare. Nu sunt capabile de prietenii curate, se injunghie pe la spate, sunt niste ordinare. Mi-e scarba efectiv de toate Fecioarele pe care le-am intalnit pana acum, toate au capul gol, nu le sta mintea decat la cum sa 'reuseasca in viata', niste otrepe.

    Pesti: femeile pesti sunt cam la fel, insa sunt mai inteligente decat Fecioarele, au si intuitia semnului de apa, ceea ce le face de doua ori mai periculoase. Fecioarele sunt doar exemplul tipic de 'muiere' rea si intepatoare, Pestoaicele sunt demonice.

    Barbatii pesti sunt ca femeile pesti..fara exceptie.

    Leii sunt prea orgoliosi (chiar si atunci cand 'n-au cu ce', ceea ce-i face ridicoli), prea incapatanati si usor de dus de nas de orice pipita care le canta in struna. Grei de cap, intr-un cuvant. Dar au si puncte foarte bune asa ca nu stiu daca e corect sa imi dau cu parerea ca ar fi 'cel mai rau semn zodiacal'....
     
  •  
    • 366 mesaje
    20 Feb 2013, 20:14
    3 7
    Rac pt ca vine de la drac!
  •  
    • 193 mesaje
    20 Feb 2013, 22:37
    4 4
    si eu cred ca racul este cea mai rea zodie posibila la barbati dar eu cred ca depinde foarte mult si dintre compatibilitatea dintre zodii..eu sunt berbec......racul este mega sensibil,cicalitor,certaret,puturos(adica lenes)si foarte incapatanat


    iar de barbatii fecioara nici nu mai zic..ei sunt pe locul  2 in clasament..n-am avut parteneri fecioara pana acum,dar cei pe care ii cunosc sunt incredibil de ingamfati,critici, le place  mult sa barfeasca de rau,aroganti si narcisisti
    Acest mesaj a fost editat de către mistik007: 20 Feb 2013, 22:45
  •  
    • 2 mesaje
    25 Mar 2013, 23:25
    6 22
    Zodiile cele mai bune: Leu, Capricorn.

    Zodiile cele mai proaste:
    1. Scorpion: rai, sadici, razbunatori, necomunicativi!
    2. Segetator: prosti, mincinosi, rautaciosi, cu 3 fete, profitori
    3. Taur: increzuti, prosti, razbunatori
    4. Pesti: enervanti, nervosi
    5. Varsatori: obositori, ciudati, certareti, enervanti.

    NU doresc sa cunosc zodiile astea.