surpriza ptr nuntasi

  •  
    • 64 mesaje
    13 Oct 2008, 14:34
    0 0
    idee :

    cel care filmeaza sa transmita in acelasi timp ceea ce el filmeaza pe un ecran ( parte de perete) vizibil usor, astfel toata lumea din sala va putea vedea si cine este in cealalta parte a salii , se va putea vedea si tot ce se intimpla pe ringul de dans......

    vb. in cunostinta de cauza , am participat la o nunta asa si a fost super....

    CASA DE PIATRA !!!
  •  
    • 3311 mesaje
    13 Oct 2008, 18:22
    0 0
    MIlady, my lady,
    http://www.casanuntilor.ro/galerie_foto/318/P1010007.JPG
    uite acolo gasesti o poza cu fantana.
    ce sa zic, mie mi-ar placea mult, cred ca as sta numai langa fantana in loc sa fac altele
    si artificiile sunt frumoase, dar .. cum faci? ii scoti pe toti afara? haaaaaaaai, in 10 minute toata lumea afara ca sa vada artidiciile?
    n-am vazut la nicio nunta, intreb si eu..
  •  
    • 118 mesaje
    13 Oct 2008, 20:24
    0 0
    da...eu care eram intr-o adevarata pana de idei, acum...am ce sa analizez.. libelula06, imi place ce ai spus, parerea viitorului sot este f importanta...
  •  
    • 2 mesaje
    8 Dec 2016, 20:40
    0 0
    Trebuie sa te sfatuiesti cu rudele ,nasii prietenii , si ei iti pot da idei constructive .
  •  
    • 11561 mesaje
    12 Dec 2016, 14:06
    0 0
    dacris77 said:buna, evelor! voi fi mireasa si am cautat pe net idei ptr a ii face pe nuntasi sa se simta cat mai bine, dar nu am gasit. spre exemplu, o idee ar fi un dans special al mirilor sau afisarea unor poze cu un proiector care arata cum s-au cunoscut parintii, copiii(adica mirii) care au crescut si cand s-au intalnit. voi ce ati mai vazut pe la nunti sau chiar la propria voastra nunta? va rog, dati-mi o idee. multi pupici

       Baga  le  un  streap, o  sa  i  dai  pe  spate!!0