parapsihologie

  •  
    • 14 mesaje
    25 Sep 2008, 09:35
    0 0
    A fost cineva lo o consultatie la Romulus Popescu?Ce stiti despre el?E de incredere?Astept informatii de la voi.Multumesc,EVA!
  •  
    • 54 mesaje
    25 Sep 2008, 15:31
    2 0
    Da.
    Este extraordinar.
    Eu cunosc un caz in care l-a scos din coma pe respectivul barbat.
    Pe langa asta este si cinstit.
    Daca dupa sedinta de evaluare iti spune daca poate sau nu sa iti rezolve problema.
    Du-te cu inima deschisa, el iti va spune tot ce ai si care este calea
    Iti tin pumnii si astept sa ne povestesti cum a fost...........
    Fi barbata!
  •  
    • 354 mesaje
    25 Sep 2008, 19:42
    0 2
    Evelor,informati-ma si pe mine despre R. Popescu !! Atata stiu...ca are nume identic cu al meu dar.. in ce este asa grozav ?? Este un vindecator ?? in sensul bun al cuvantului !!
  •  
    • 54 mesaje
    1 Oct 2008, 09:57
    3 0
    Dl Remus Popescu are calitatea identificarii organului bonav , saracit in energie, si incarcarea acestuia cu energie din energia universala astfel vindecand organul.
    Este un om extrem de modest si nu se exibitioneaza in media.
    Daca sunteti acceptati pentru tratament la el puteti fi siguri ca sansele de vindecare sunt maximalizate.
    Va urez mult succes si sanatate
  •  
    • 4 mesaje
    20 Sep 2018, 16:28
    2 0
    Buna
    Am vazut ca sunt persoane care au ajuns la consultatie la dl Romulus Popescu, as vrea sa va intreb cum ati reusit sa va programati la dumnealui? Am un nr de telefon dar nu raspunde nimeni niciodata. Poate cineva sa-mi dea adresa cabinetului dumnealui?
    Multumesc
  •  
    • 1 mesaje
    26 Nov 2018, 23:28
    4 8
    Știe cineva adresa cabinetului lui Romulus Popescu? Eu am tot sunat și nu-mi raspundenimeni.