Ajutorul oferit de Doamna Ramona

  •  
    • 801 mesaje
    30 Mai 2022, 21:27
    0 0
    Doamne ajuta! As dori sa va povestesc despre o întâmplare a vieții mele. In urma cu un an, am trecut prin anumite stări și situații foarte ciudate, începeam sa ma simt inutila pentru toată lumea, nu-mi mai găseam locul nicaieri, nu stiam ce sa fac, incheiasem o relatie de câțiva ani, însă din întâmplare am dat pe internet de o persoana care trecuse prin lucruri asemănătoare și care o recomanda pe Doamna Ramona, n-am stat pe gânduri și am contactat-o pe doamna Ramona. Dumneaei mi-a spus ca nu am de ce sa îmi fac griji, am o problema din trecut, însă dumneaei are leac pentru mine. După o săptămâna deja ma simteam mai bine, am inteles ca mi s-au făcut anumite lucruri rele in trecut, mi s-au dorit astfel de lucruri din partea unor persoane. Vreau sa ii multumesc din tot sufletul doamnei Ramona pentru tot ajutorul pe care mi l-a oferit și pentru leac. Dumnezeu a binecuvântat-o pe doamna Ramona cu un har deosebit cu care poate sa ajute oamenii. Acum viata mea a prins culoare, ma simt fericita, ma simt bine in pielea mea, am un loc de munca de care sunt mandra, am familia care ma sprijină, am prietene și am un iubit care este alături de mine, îmi vad rostul in viata. Dacă simțiți ca va regăsiți in trăirile mele, dacă simțiți ca nu va merge nimic cum va doriți, nu ezitați sa o contactați pe doamna Ramona, cu mare drag o recomand. O puteți contacta si pe whatsapp la următoarele numere de telefon: Contact doamna Ramona: +40 (767) 611 052 +40 (726) 992 177
  •  
    • 14 mesaje
    3 Iun 2022, 09:44
    0 0
    Pai si aveai nevoie de 7 topicuri pe tema asta? )