Ajutorul oferit de Doamna Ramona

  •  
    • 801 mesaje
    28 Apr 2022, 13:38
    0 0
    Doamne ajuta! As dori sa împărtășesc și cu alte persoane o experienta din viata mea, in urma cu câțiva ani, am fost nevoita sa plec din țara pentru un viitor mai bun in Danemarca. Impreuna cu soțul meu am plecat intr-o țara necunoscuta, după câteva luni, am rămas fără serviciu, m-am gandit ca totul va fi bine și o sa ma reangajez curând, însă după câteva zile încă o situatie neplăcuta a apărut in viata mea, soțul meu și-a luat bagajul și mi-a spus ca ma părăsește. Am fost foarte trista, simteam ca nimic nu îmi merge cum doresc, ma simteam rau printre străini și nu stiam ce sa fac, dacă e cazul sa ma întorc in țara. O prietena apropiata mi-a recomandat sa o contactez pe Doamna Ramona. Asa am și făcut, nu am stat pe gânduri și am contactat o pe doamna Ramona in încercarea de a primi un sfat, însă doamna Ramona m-a ajutat enorm, am aflat ca problema era din trecutul meu, din vremea adolescentei când mi s-au făcut anumite lucruri rele, necurate, doamna Ramona mi-a spus ca nu am de ce sa ma tem, îmi este alături și ma ajuta cu leacul. Doamna Ramona m-a ajutat cu harul dumneaei, m-a ferit de rau și a dezlegat lucrurile rele ce mi s-au făcut, m-a vindecat. Ii multumesc enorm doamnei Ramona pentru tot binele pe care dumneaei mi l-a făcut, mi-a oferit leacul și fericirea, soțul meu s-a întors acasa spunând ca a făcut o mare greseala și ca ii pare rau, mi-am găsit rapid un loc de munca foarte bun la o gradinita. Parca totul a prins culoare in viata mea, ma simt fericita, simt o pace asupra mea. Cu drag va recomand sa apelați la doamna Ramona, dumneaei cu harul oferit de Dumnezeu va aduce leacul și va vindeca. O puteți contacta pe whatsapp pe doamna Ramona. Contact doamna Ramona whatsapp: +40 (767) 611 052 +40 (726) 992 177