Ajutorul oferit de Doamna Ramona

  •  
    • 801 mesaje
    15 Apr 2022, 11:06
    0 0
    Doamne ajuta! As dori sa împărtășesc cu toată lumea o întâmplare din viata mea. Niciodata nu am putut sa ma simt împlinita, parca lucrurile mergeau bine pentru mine și deodata totul se schimba, m-am mutat in urma cu un an in Belgia, impreuna cu iubitul meu, după 2 luni de la mutare, simteam ca totul este diferit, ca omul de lângă mine se comporta străin, iar intr-o zi, și-a luat bagajul și a plecat, a urmat o perioada plină de Tristețe pentru mine, însă după ceva timp, o prietena din copilarie mi-a recomandat sa incerc sa vorbesc cu Doamna Ramona despre lucrurile care mi se intampla și tot ce simt, n am ezitat și am contactat-o. Doamna Ramona mi-a explicat ca nu este vina mea, însă cineva mi a pus un gand rau in copilarie care este prezent in viata mea, dumneaei prin harul cu care Dumnezeu a binecuvântat-o m-a ajutat sa scap de toate lucrurile necurate, de argintul viu din trupul și sufletul meu, de toate gandurile rele. Doamna Ramona a avut leac pentru mine, după câteva săptămâni viata mea era diferita, simt ca am un scop, ma simt bine cu mine, ma simt fericita, iubitul meu s-a întors acasa, mi-a spus ca ii pare foarte rau pentru greseala pe care o făcuse, iar acum ne gândim la casatorie. Fără leacul Doamnei Ramona nu as fi reușit, Dumnezeu m-a ajutat sa o cunosc pe dumneaei și sa reusesc sa am o viata precum îmi doream. Dacă simtiti ca stările negative va copleșesc și nu puteți sa va simțiți bine, dacă simțiți ca aveți nevoie de un sfat nu ezitați sa o contactați pe Doamna Ramona, o puteți contacta și pe whatsapp la următoarele numere de telefon: +40 (767) 611 052 +40 (726) 992 177