Am nevoie de un sfat, va rog

  •  
    • 2 mesaje
    25 Dec 2021, 14:50
    0 0
    .
    Acest mesaj a fost editat de către Daniel4: 18 Feb 2022, 11:44
  •  
    • 84 mesaje
    26 Dec 2021, 08:50
    0 4
    Daniel4 said:
    Dupa ce ca esti prost, esti si zgarcit.
  •  
    • 742 mesaje
    29 Dec 2021, 21:39
    1 0
    Daniel,știu că ești foarte supărat pe situație,cel mai nasol este că nu mai poți întoarce timpul. Este o capodoperă in prima jumătate din povestea ta,problema nasoală incepe după aceea deși se putea termina la fel de brio ca și începutul.Din experiența mea de viață îți comunic că femeile toate..au o curiozitate foarte mare dtpdv.Au și o imaginație net superioară bărbatului,mai ales cele trecute prin viață ,cred că se subînțelege.De obicei femeile care încă nu și-au găsit jumătatea știu ce criterii pot cere unui bărbat la o anumită vârstă, curiozitatea femei la început de relație este cum va sta bărbatul în vizor cu scula și cu banii? Sunt chiar foarte curioase chiar și la prima întâlnire să vadă ce poți.Am avut parte de 3 femei pe vremea cînd eram singur să mă probeze ,eram bărbatul ideal pentru o relație,dar poate am fost și sunt un om vertical care după ce m-am ars ...atunci am suflat și în iaurt. Dă-mi voie să îți spun că fosta ta prietenă virtuală are motivele ei ,numai de ea știute de a pune punct o poveste de dragoste care sigur ar fi avut un sfârșit neplăcut.Dragoste cu forța nu se poate,eu te sfătuiesc să gindesti pozitiv și să mergi înainte.Problema este dacă se repetă problema ta cu alta femeie?
  •  
    • 742 mesaje
    31 Dec 2021, 10:34
    1 0
    Nu te întreb dacă situația sa îmbunătățit ,capul sus și viața merge mai departe.Unde dragoste nu e...nimic nu e !!!Cea ce trebuie sa faci e sa intri in posesia adresei tipei și să îl trimiți lănțișorul.In general în astfel de situații orice bărbat sau femeie rămase singure caută să își compenseze lipsurile cu acea jumătate care o găsește.Cum de ai rămas singur pină la virsta ta? Daca pină acum tipa nu merge in aceeași direcție cu tine ..eu cred că ar trebui sa te liniștești și să întrerupi orice comunicare cu ea.In orice caz a fost foarte curioasa daca ii corespunzi cerințelor ei,O fii înțeles că fiind noapte ai avut o zi grea dar dimineața nu se aștepta să nu faci ceva.
  •  
    • 2 mesaje
    31 Dec 2021, 12:58
    0 0
    .
    Acest mesaj a fost editat de către Daniel4: 18 Feb 2022, 11:45
  •  
    • 3 mesaje
    1 Ian 2022, 18:26
    1 0
    Sa-ti raspunda si o femeie...

    Mai intai, sa nu fim ipocriti sa credem ca sexul nu conteaza daca suntem conectati emptional si bla bla bla. COnteaza iar ea ti-a spus ata. Parerea mea e ca ea s-a gandit ca asta ar fi o problema si pe voitor si nu a vrut sa ajungeti sa va despartiti si sa suferiti mai mult. 

    plus ca, anticipand ca era sansa sa va apropiati intim, puteai lua o camera la un hotel sa fiti amandoi in largul vostru. Asa... cu mama si cu tata in cealalta camera... nivel de 16 ani. 

    ea nu a insistat f mult pe problema pt ca e sensibila chestia cu erectia pt voi... parerea mea... cred ca ai multe de invatat de aici si iti urez noroc pe viitor
  •  
    • 84 mesaje
    2 Ian 2022, 09:07
    1 0
    Mica84 said:
    Sa-ti raspunda si o femeie...


    plus ca, anticipand ca era sansa sa va apropiati intim, puteai lua o camera la un hotel sa fiti amandoi in largul vostru. Asa... cu mama si cu tata in cealalta camera... nivel de 16 ani. 


     
    Delicat spus!