Doamna Ramona oferă fericirea

  •  
    • 801 mesaje
    5 Nov 2021, 21:48
    0 0
    Buna seara! Numele meu este Adelina, sunt din Brasov, însă de 4 ani m-am stabilit in Italia. Acum jumătate de an am început sa primesc lovituri grele de la viata, soțul meu m-a înșelat și m-a părăsit, am rămas fără loc de munca și nu stiam ce sa fac. O cunostiinta m-a sfătuit sa incerc sa ma duc la biserica și sa ma rog, am făcut lucrul acesta, după care am început sa caut pe internet cum sa îmi găsesc liniștea și cum sa îmi mearga lucrurile mai bine in viata, am dat peste tot felul de anunțuri cu tămăduitoare, am sunat, însă doamna respectiva mi-a spus ca este greu sa ma ajute și ca nu știe dacă se poate, am găsit alte anunțuri și am tot încercat, însă încercările mele nu au dat roade. Însa, intr-o zi, Dumnezeu m-a binecuvântat și am dat peste numărul de telefon al doamnei Ramona, am sunat-o pe doamna Ramona și am rugat-o sa ma ajute pentru ca eram intr un moment in care suferința mea era mare, i am spus sa ma vindece, dumneaei a descoperit ca eu aveam o problema din trecut. Dumnezeu chiar m-a binecuvântat, doamna Ramona m-a ajutat, in 3 săptămâni mi-a rezolvat toate probleme, nu mi venea sa cred, eram atat de fericita, după o lupta pe care am dus o, doamna Ramona m-a ajutat sa înving. Soțul meu s-a întors acasa, l-am iertat, ma inteleg foarte bine acum cu el, iar cât despre cariera mea, parca mi-a batut norocul la usa, văzusem un anunț pe internet cu Angajari pentru personal in aeroport la o linie aeriana, m-am dus la interviu, fără foarte multe asteptari, însă m-au angajat. Deja am câteva luni de când am acest loc de munca și sunt foarte bucuroasa. Mii de mulțumiri Doamnei Ramona, dumneaei mi-a schimbat viata. Când nimeni nu m-a ajutat, doar Doamna Ramona a putut sa o facă, o recomand cu drag și ii multumesc cu fiecare ocazie pentru tot binele făcut. Contact doamna Ramona: +40 (726) 992 177 și +40 (767) 611 052