Vrajitoare care ma ajutat

  •  
    • 8 mesaje
    24 Oct 2021, 21:33
    0 0
    Buna nu vreau sa deranjez pe nimeni vreau doar sa spun experienta mea , a mamei mele si in principiu mai ales a surorii mele toate cu probleme in viata personala din cauza farmecelor. Tatal nostru a murit cand noi aveam un an iar mama a incercat sa isi refaca viata iar noi pe rand sa ne gasim pe cineva, eu am reusit eram gata sa ne casatorim iar sora mea avea relatie de un an , din pacate nu a mers din cauza farmecelor de neam. Adica am picat din nou toate una dupa alta. O cunostinta de a mamei a fost la o vrajitoare care a ajutat-o cu fiul ei in scaun cu rotile. În mod evident am facut si noi pasul cel mare sa mergem la ea. Nu a fost o coincidenta , pe rand fiecare din noi a reusit dupa mult timp de chin. Daca cineva are nevoie de o persoana care se pricepe poate sa imi scrie ionela1marius1@gmail.com
  •  
    • 2 mesaje
    25 Oct 2021, 12:58
    0 0
    Ma bucur sa vad oameni care vor sa ii ajute pe altii. Am apelat si eu la aceasta doamna însă la mine a fost doar sa îmi aduc soția înapoi. E o vrăjitoare mult mai buna decât majoritatea ma refer din cele 5% care mai exista si fac pe bune
  •  
    • 7 mesaje
    27 Oct 2021, 17:52
    1 0
    Nu te supăra, @Cornelcosti3 dar de unde știi la ce vrăjitoare s-a referit cea sau cel care a postat? Postările voastre miros a... Fake. Și cam mulți bărbați pe aici susținând cum ei au scăpat de nu știu ce. Bărbații în primul rând nici nu cred în așa ceva, d'apoi să mai și apeleze la vrăjitoare și să-și mai ia și timp pt mărturii. Nu există așa ceva!
  •  
    • 2 mesaje
    11 Ian 2022, 23:08
    0 0
    Pai cum sa nu știu vere dacă mi-a recomandat-o și am apelat deja înainte de aceasta postare. Gândește și tu cu capul ăla