Am găsit o vrăjitoare adevărată

  •  
    • 2 mesaje
    24 Iul 2021, 11:56
    0 0
    Am fost la 50 de vrăjitoare în 20 de ani pentru că aveam două probleme în interval de 15, respectiv 5 ani. Prima mea problema a fost că mama mea avea schizofrenie de pe urma unui blestem pe neam care în mod evident m a afectat și pe mine. Voiam să o vindec. Timp de 15 ani am fost la toate vrăjitoarele posibile cu recenzii bune, din afară și din Romania. Am cunoscut pe cineva cu care m-am căsătorit, după 5 ani a vrut să divorțăm fără motiv. Aveam încă un motiv să nu mă opresc din căutat întrucât despărțirea era din cauza blestemului. Am găsit o persoana care m-a putut ajuta acum două luni. Dacă vede asta țin să îi mulțumesc încă o dată. Dacă prin urmare, cineva caută o vrăjitoare bună îmi poate scrie pe WhatsApp pe numărul 073430
  •  
    • 5 mesaje
    26 Iul 2021, 16:41
    0 0
    Dacian15a said:Am fost la 50 de vrăjitoare în 20 de ani pentru că aveam două probleme în interval de 15, respectiv 5 ani. Prima mea problema a fost că mama mea avea schizofrenie de pe urma unui blestem pe neam care în mod evident m a afectat și pe mine. Voiam să o vindec. Timp de 15 ani am fost la toate vrăjitoarele posibile cu recenzii bune, din afară și din Romania. Am cunoscut pe cineva cu care m-am căsătorit, după 5 ani a vrut să divorțăm fără motiv. Aveam încă un motiv să nu mă opresc din căutat întrucât despărțirea era din cauza blestemului. Am găsit o persoana care m-a putut ajuta acum două luni. Dacă vede asta țin să îi mulțumesc încă o dată. Dacă prin urmare, cineva caută o vrăjitoare bună îmi poate scrie pe WhatsApp pe numărul 073430

     Ce numar este 073430?


    Acest mesaj a fost editat de către jennifer2: 26 Iul 2021, 16:42