Salut

  •  
    • 1 mesaje
    21 Ian 2021, 12:15
    0 0
    Am văzut că se poartă și încep persoanele să prindă glas și să vorbească deschis despre cum au fost ajutați așa că voi face și eu așa dar puțin mai diferit. Aleg să nu trimit persoanele la ea. Bun, în urmă cu un an iubita mea a început să se plictisească de mine și să caute aventuri până când a considerat că a găsit Intr-un final persoana potrivită. La momentul acela o iubeam prea mult, știam că nu va venii la mine daca încep să îi arăt cât plâng după ea. Atunci a fost singura mea soluție cu puțin noroc să găsesc pe cineva care nu își face reclama pe Facebook, pe WhatsApp, Telegram, Instagram, etc. Am găsit o fata care la prima vedere nici nu arăta ca o vrăjitoare. I-am acordat o șansă chiar daca situația era mult prea complicată. S-a oferit să mă ajute. Nu a avut nimic împotrivă să stau și eu Intr-un colț cât timp ea lucra pentru mine. Nu îmi explic nici acum cum a reușit să o facă să își ceară scuze și să insiste să ne împăcăm. A fost cea mai mare realizare a mea atunci. Din păcate, m-am despărțit de ea pentru că mă simțeam vinovat. Acum consider că am greșit și că fiecare are dreptul să aleagă pentru el. Sunt convins că sunt destule femei care au și copii cu cineva și poate ar da orice să fie ca la început. Singurul meu sfat este să alegeți cu grijă în cine aveți încredere. Nu toți oamenii au intenții bune.
  •  
    • 84 mesaje
    21 Ian 2021, 21:09
    0 0
    Valentin12 said:A.

     

     

    Cat te-a costat?