O persoana buna

  •  
    • 3 mesaje
    14 Ian 2021, 11:48
    1 0
    Buna cunosc o femeie care pe mine una m-a ajutat destul de mult , am primit in urma cu cateva luni o recomandare de la un fost coleg. A fost destul de greu pentru mine sa cred ca nu a fost doar o coincidenta si ca voi putea sa fiu din nou cu omul narcisist care m-a lasat pentru alta femeie. Nu stiu cum a facut sau ce a facut ca mi l-a intors inapoi in cateva zile... stiu ca sunt multe femei care sunt in situatia in care eu am fost asa ca simt sa scriu acest lucru si sa ajut si eu cum pot prin recomandarea mea. Daca este cineva care vrea sa mearga pe calea asta atunci astept un semn
    Acest mesaj a fost editat de către Mili27: 19 Ian 2021, 13:37
  •  
    • 3 mesaje
    14 Ian 2021, 15:25
    0 0
    Mili27 said:Buna cunosc o femeie care pe mine una m-a ajutat destul de mult , am primit in urma cu cateva luni o recomandare de la un fost coleg. A fost destul de greu pentru mine sa cred ca nu a fost doar o coincidenta si ca voi putea sa fiu din nou cu omul narcisist care m-a lasat pentru alta femeie. Nu stiu cum a facut sau ce a facut ca mi l-a intors inapoi in cateva zile... stiu ca sunt multe femei care sunt in situatia in care eu am fost asa ca simt sa scriu acest lucru si sa ajut si eu cum pot prin recomandarea mea. Daca este cineva care vrea sa mearga pe calea asta atunci astept un semn

     

  •  
    • 3 mesaje
    14 Ian 2021, 15:30
    0 0
    Bună ziua , va rog mult sa.mi spuneți cum pot lua legătura cu acea persoană.... Vă mulțumesc!
  •  
    • 3 mesaje
    15 Ian 2021, 15:00
    0 0
    IAlfred50 said:Bună ziua , va rog mult sa.mi spuneți cum pot lua legătura cu acea persoană.... Vă mulțumesc!

     

    Lasa-mi o adresă
    Acest mesaj a fost editat de către Mili27: 16 Ian 2021, 17:25