Dragoste sau doar o alta fusta

  •  
    • 2 mesaje
    10 Aug 2020, 15:50
    0 0
    Salutare domnilor/ Sarut mana doamnelor, Sunt Marius, am 42 ani, nu sunt casatorit, ce-i drept imi plac aventurile, am momentan o relatie cu o femeie, bazata pe sex, nu sentimente si de o luna de zile vorbesc pe facebook cu o femeie casatorita pe internet, nu am apucat inca sa ne vedem, dar am tot vorbit, o femeie deschisa, din cate am vazut in pozele de la whatsapp frumoasa, vorbim despre orice, din cate am inteles problema cu sotul ei ar fi lipsa atentiei, sotul ei pleaca prin tara si stiti cum este, cand e munca multa. Imi place, parca sa zic ca este altceva de ce am avut eu pana acum. Vorbim aproape tot timpul pe whatsapp, imi doresc sa vorbesc mereu cu ea, am vazut ca si ea isi doreste. Acum problema mea care ar fi, nu as vrea nici sa ma arunc cu capul inainte, avand in vedere ca este casatorita, dar imi si doresc sa vorbesc cu ea, mi-ar placea sa o si vad, sa ne intalnim, ma gandesc ca daca imi cade cu tronc si ma indragostesc? Ma gandeam si altfel, daca se indragosteste ea, stiu ca ma veti judeca, dar este clar ca femeia are o problema in casnicie din moment ce vorbeste cu mine, adica sa nu sune ceva de genul, panarama aia de barbat s-a bagat peste relatia ei si a distrus-o, sau ea este o panarama ca, casatorita fiind vorbeste cu alti barbati. Nu prea stiu incotro sa o iau, femeia asta imi face ziua mai frumoasa, abia astept sa ma bage in seama, e sincera, e deschisa, e simpla.
  •  
    • 742 mesaje
    11 Aug 2020, 23:48
    0 0
    Eu zic să nu dai cu piciorul,doar ești fecior pină la urmă ! Baftă !
  •  
    • 3 mesaje
    12 Aug 2020, 13:36
    0 0
    Marius_d78 said:Salutare domnilor/ Sarut mana doamnelor, Sunt Marius, am 42 ani, nu sunt casatorit, ce-i drept imi plac aventurile, am momentan o relatie cu o femeie, bazata pe sex, nu sentimente si de o luna de zile vorbesc pe facebook cu o femeie casatorita pe internet, nu am apucat inca sa ne vedem, dar am tot vorbit, o femeie deschisa, din cate am vazut in pozele de la whatsapp frumoasa, vorbim despre orice, din cate am inteles problema cu sotul ei ar fi lipsa atentiei, sotul ei pleaca prin tara si stiti cum este, cand e munca multa. Imi place, parca sa zic ca este altceva de ce am avut eu pana acum. Vorbim aproape tot timpul pe whatsapp, imi doresc sa vorbesc mereu cu ea, am vazut ca si ea isi doreste. Acum problema mea care ar fi, nu as vrea nici sa ma arunc cu capul inainte, avand in vedere ca este casatorita, dar imi si doresc sa vorbesc cu ea, mi-ar placea sa o si vad, sa ne intalnim, ma gandesc ca daca imi cade cu tronc si ma indragostesc? Ma gandeam si altfel, daca se indragosteste ea, stiu ca ma veti judeca, dar este clar ca femeia are o problema in casnicie din moment ce vorbeste cu mine, adica sa nu sune ceva de genul, panarama aia de barbat s-a bagat peste relatia ei si a distrus-o, sau ea este o panarama ca, casatorita fiind vorbeste cu alti barbati. Nu prea stiu incotro sa o iau, femeia asta imi face ziua mai frumoasa, abia astept sa ma bage in seama, e sincera, e deschisa, e simpla.

     Si ce crezi ca se va intampla dupa ce te vezi cu ea daca e casatorita? O sa se indragosteasca si ea peste noapte de tine si o sa divorteze si o sa faceti copii si veti trai fericiti pana la adanci batraneti?

  •  
    • 742 mesaje
    13 Aug 2020, 10:15
    0 0
    Dragoste cu năbădăi.!¡
  •  
    • 742 mesaje
    17 Aug 2020, 19:36
    0 0
    Și pină la urmă a intrat masina in garaj?
  •  
    • 2 mesaje
    18 Aug 2020, 12:48
    0 0
    Deocamdata nu s-a intamplat nimic, nu as vrea sa fortez lucrurile.
  •  
    • 970 mesaje
    19 Aug 2020, 13:00
    1 0
    Ma agat de “ e sinceră, e deschisă, e simpla”. Nu zău, sinceră? Pai dacă e atât de sinceră, de ce nu ii spune soțului cum o arde ea cu nerușinare pe net cu un alt tip?
  •  
    • 175 mesaje
    26 Aug 2020, 00:06
    1 0
    Marius_d78 said:Salutare domnilor/ Sarut mana doamnelor, Sunt Marius, am 42 ani, nu sunt casatorit, ce-i drept imi plac aventurile, am momentan o relatie cu o femeie, bazata pe sex, nu sentimente si de o luna de zile vorbesc pe facebook cu o femeie casatorita pe internet, nu am apucat inca sa ne vedem, dar am tot vorbit, o femeie deschisa, din cate am vazut in pozele de la whatsapp frumoasa, vorbim despre orice, din cate am inteles problema cu sotul ei ar fi lipsa atentiei, sotul ei pleaca prin tara si stiti cum este, cand e munca multa. Imi place, parca sa zic ca este altceva de ce am avut eu pana acum. Vorbim aproape tot timpul pe whatsapp, imi doresc sa vorbesc mereu cu ea, am vazut ca si ea isi doreste. Acum problema mea care ar fi, nu as vrea nici sa ma arunc cu capul inainte, avand in vedere ca este casatorita, dar imi si doresc sa vorbesc cu ea, mi-ar placea sa o si vad, sa ne intalnim, ma gandesc ca daca imi cade cu tronc si ma indragostesc? Ma gandeam si altfel, daca se indragosteste ea, stiu ca ma veti judeca, dar este clar ca femeia are o problema in casnicie din moment ce vorbeste cu mine, adica sa nu sune ceva de genul, panarama aia de barbat s-a bagat peste relatia ei si a distrus-o, sau ea este o panarama ca, casatorita fiind vorbeste cu alti barbati. Nu prea stiu incotro sa o iau, femeia asta imi face ziua mai frumoasa, abia astept sa ma bage in seama, e sincera, e deschisa, e simpla.

     Ma, da, asa e, cand o femeie vorbeste cu alt barbat, are o problema in casnicie. Si nu una minora. S-a saturat de tampitul ei si cauta alt tampit. Scuze.... Ce sa spun, go for it! La urma urmei, viata fiecarui om se schimba continuu. Si schimbarea este buna uneori. Sau, daca nu este buna, este acel ``sut in fund`` de care un om are nevoie pentru a evolua. Stiu, am fost si eu in situatia aia si, chiar daca viata mea nu a fost un mare lac de lapte si miere, nu regret ca nu am ramas la vechea viata. Experimenteaza, evolueaza. Altfel trece viata pe langa tine si vei regreta ca ai trait degeaba.