Noul Perwoll Renew and Blossom,eficient sau nu?

  •  
    • 12 mesaje
    4 Aug 2020, 14:40
    0 0
    Am primit kitul de testare a noului Perwoll Renew and Blossom  de la ehipa #Buzzstore in urma cu vreo 3 saptamani si l-am tot testat de atunci pe diferite tipuri de tesaturi,la diferite temperaturi de spalare precum si in diferite cantitati ,la o spalare, si am reusit sa imi fac o parere despre el.
      *A facut fata cu brio si a curatat in profunzime toate tipurile de tesaturi pe care l-am testat.
      *Aspectul care mi-a placut foarte mult la acest detergent este mirosul lui sublim care persista mai mult pe haine si te ajuta sa faci si economie la balasamul de rufe(practic nu mai ai nevoie de balsam pentru haine parfumate);
      *In legatura cu ingrijirea tesaturilor pe termen lung si pastrarea lor  ca si noi nu prea pot sa imi spun punctul de vedere deoarece acest lucru se vede pe o durata mai lunga de folosire constanta.
      Asadar ,parerea mea despre acest detergent este una foarte buna,eu ,personal o sa il cumpar si o parte dintre prietenii mei,carora le-am impartit mostrele pentru a-l testa ,l-au cumparat deja!
     Daca doriti o curatare in profunzime,tesaturi mai ingrijite si haine mai parfumate va recomand noul Perwoll Renew and Blossom!