Vreu sa fac o mica calatorie prin Romania.

  •  
    • 2 mesaje
    31 Mar 2020, 00:43
    0 0
    Acum in plina criza din cauza la Corona virus, vreau sa fac o mica calatorie prin diferite parti ale tarii.


    Acest mesaj a fost editat de către ChristianGY: 2 Apr 2020, 14:44
  •  
    • 2 mesaje
    31 Mar 2020, 16:10
    0 0
    ChristianGY said:Acum in plina criza din cauza la Corona virus, vreau sa fac o mica calatorie prin diferite parti ale tarii.Nu cred ca ar fi o idee buna pentru calatorii in aceasta perioada. Ar fi mult mai sigur sa stai acasa, cred ca o sa ai destul timp dupa carantina sa expluatezi Romania. Eu si familia suntem originari din Basarabia. Ne-am mutat cu traiul in Romania deja de 3 ani. In tot acest timp nu am reusit sa exploatam mult, pina ce intr-o zi ne-am mobilizat si cu ocazia sarbatorilor de Pasti am facut o naveta prin Romania. Stiam ca e tare frumoasa, dar am ramas fara cuvinte. Am vizitat Lacul Rosu, Cheile Bicazului, arhitectura ireala a cladirilor din Bucuresti si a manastirilor etc. Am putut sa vizitam aceste locuri minunate datorita acestui blog https://www.002.ro care ne-a ajutat cu informatia despre locurile care trebuiesc vizitate plus adresa cu distanta si timpul calculat. Am utilizat acest blog/site ca in rol de GPS chiar este tare bun. Daca cunoasteti si alte bloguri care m-ar putea ajuta sa cunosc si sa planific calatorii noi share please!
    Acest mesaj a fost editat de către SantiagoT: 1 Apr 2020, 10:42
  •  
    • 84 mesaje
    31 Mar 2020, 17:55
    0 0
    ChristianGY said:Acum in plina criza din cauza la Corona virus, vreau sa fac o mica calatorie prin diferite parti ale tarii.

     

    Iti recomand Suceava. Are frumuseti pe care nu le intalnesti in alta parte.

  •  
    • 3 mesaje
    2 Feb 2021, 14:24
    0 0
    Pot pleca cu anvelope ALL Season 195/65 R15 la munte??
    Acest mesaj a fost editat de către andreimanole16: 2 Feb 2021, 14:26