Normens - Punctualitate si confort in fiecare zi

  •  
    • 3 mesaje
    27 Feb 2020, 20:03
    0 2

    Buna.

    Timp de 3 luni am folosit pastilele Normens pentru reglarea ciclului menstrual si in special pentru sindromul premenstrual.
    Pentru mine SPM era foarte deranjant si imi dadea peste cap intreaga viata. inainte de ciclu menstrual cu o saptamanav aveam stari emotionale extreme care dispareau brusc dupa ciclu.

    Am luat cate o pastila Normens pe zi timp de 3 luni si concluziile mele dupa primele 3 luni de utilizare sunt urmatoarele:
    - sindromul SPM a disparut in proportie de 90% ceea ce este extraordinar
    - durerile menstruale au avut o intensitate mult scazuta
    - a disparut balonarea si durerile de cap. energia mea a fost mult mai mare

    Cu siguranta voi continua sa le iau pentru ca m-am simtit foarte bine pe perioada acestor 3 luni.
    Le-am recomandat si prietenelor mele si vi le recomand cu incredere si voua.

    Voi ati incercat pastilele NorMens pentru reglarea ciclului menstrual ?

     

    Mihaela

  •  
    • 1 mesaje
    27 Mar 2020, 14:41
    0 1
    mykyduta said:

    Buna.

    Timp de 3 luni am folosit pastilele Normens pentru reglarea ciclului menstrual si in special pentru sindromul premenstrual.
    Pentru mine SPM era foarte deranjant si imi dadea peste cap intreaga viata. inainte de ciclu menstrual cu o saptamanav aveam stari emotionale extreme care dispareau brusc dupa ciclu.

    Am luat cate o pastila Normens pe zi timp de 3 luni si concluziile mele dupa primele 3 luni de utilizare sunt urmatoarele:
    - sindromul SPM a disparut in proportie de 90% ceea ce este extraordinar
    - durerile menstruale au avut o intensitate mult scazuta
    - a disparut balonarea si durerile de cap. energia mea a fost mult mai mare

    Cu siguranta voi continua sa le iau pentru ca m-am simtit foarte bine pe perioada acestor 3 luni.
    Le-am recomandat si prietenelor mele si vi le recomand cu incredere si voua.

    Voi ati incercat pastilele NorMens pentru reglarea ciclului menstrual ?

     

    Mihaela

     Buna! Eu am folosit medicamentul Mastodynon. Am avut rezultate extraordinare.