M-a înșelat soțul

  •  
    • 742 mesaje
    30 Dec 2020, 06:45
    0 0
    Wili .. lasă lumea să vorbească, ăsta e rostul lor.Tu ști cel mai bine,la unii și aceiași tot ce zboară se mănâncă.Realitatea este alta,eu nu mă dau pe 10 Ingijuniori.Denota că este cu mintea pe păr .
  •  
    • 84 mesaje
    30 Dec 2020, 15:45
    0 0
    Willis60 said:. Ea nu este genul să plece din țară.

     

    Daca a gasit calea spre o ula straina sunt sigur ca gaseste calea si spre o tara straina.

  •  
    • 175 mesaje
    21 Mar 2021, 01:08
    0 0
    Adam7 said:Cred ca e evident de ce a fugit la târfe.. dacă nu primește acasă ce își dorește și are nevoie, iar asta durează mult timp, pana la urma cedează și o comite cu alta. desigur ca e posibil sa te însele și fără motiv, sa nu îți fie fidel pt ca poate fi atras de aventura.. Acum tu ce sfat îți dorești? Sa hotărască altcineva in locul tău? In relație patul ocupa un loc important, nu faci actele de căsătorie și apoi gata, ignori nevoile comune ale tale și ale partenerului

     

    Pai chiar ahtiat dupa sex, cat ar putea sa f...ta un om ca sa nu ii fie de ajuns o singura partenera??? E ridicol, totusi. Eu cred ca tipul are niste probleme psihice care nu au legatura cu apetitul lui.
  •  
    • 144 mesaje
    13 Apr 2021, 23:35
    0 0
    simona_carmen said:
    Adam7 said:Cred ca e evident de ce a fugit la târfe.. dacă nu primește acasă ce își dorește și are nevoie, iar asta durează mult timp, pana la urma cedează și o comite cu alta. desigur ca e posibil sa te însele și fără motiv, sa nu îți fie fidel pt ca poate fi atras de aventura.. Acum tu ce sfat îți dorești? Sa hotărască altcineva in locul tău? In relație patul ocupa un loc important, nu faci actele de căsătorie și apoi gata, ignori nevoile comune ale tale și ale partenerului

     

    Pai chiar ahtiat dupa sex, cat ar putea sa f...ta un om ca sa nu ii fie de ajuns o singura partenera??? E ridicol, totusi. Eu cred ca tipul are niste probleme psihice care nu au legatura cu apetitul lui.  
    poate are probleme la mansarda, dar poate s-a defectat relatia din cauza ambilor.. 

     

  •  
    • 84 mesaje
    18 Apr 2021, 13:04
    0 0
    simona_carmen said:

     

    Pai chiar ahtiat dupa sex, cat ar putea sa f...ta un om ca sa nu ii fie de ajuns o singura partenera???
    3,4....