M-a înșelat soțul

  •  
    • 11 mesaje
    14 Ian 2020, 22:28
    0 1
    Bună fetelor. Cum este cazul Anonimei, așa am pățit și eu, fiind băiat. La mine situația este inversă. Avem 20 de ani de căsătorie și s-a întâmplat ceea ce nu credeam. Soția mea a fost vrajită cu vorbe extrem de frumoase, de un "cineva", și incredibilul pentru mine, s-a întâmplat. Soția mea iubitoare și credincioasă, a făcut mișcarea greșită de a merge cu un așa zis amant. Eu fiind în afara țării.. A avut timp, și nu a avut stres că sunt eu lângă ea. Dar am discutat, și am rezolvat pentru moment, în favoarea familiei. Eu personal am iertat-o, și mergem înainte cu bune și cu rele. 
  •  
    • 4 mesaje
    15 Ian 2020, 15:20
    2 0
    când o trădare vine în familie, nu mai este o familie. Dacă o persoană iubește, el va fi considerat cu dorințele tale
  •  
    • 11 mesaje
    15 Ian 2020, 20:04
    0 0
    Elana03 said:când o trădare vine în familie, nu mai este o familie. Dacă o persoană iubește, el va fi considerat cu dorințele tale

     

    Dacă vrei să explici mai bine ultima frază.. "dacă o persoană iubește, el va fi considerat cu dorințele tale"
  •  
    23 Ian 2020, 13:07
    0 0
    Adam7 said:Cred ca e evident de ce a fugit la târfe.. dacă nu primește acasă ce își dorește și are nevoie, iar asta durează mult timp, pana la urma cedează și o comite cu alta. desigur ca e posibil sa te însele și fără motiv, sa nu îți fie fidel pt ca poate fi atras de aventura.. Acum tu ce sfat îți dorești? Sa hotărască altcineva in locul tău? In relație patul ocupa un loc important, nu faci actele de căsătorie și apoi gata, ignori nevoile comune ale tale și ale partenerului

     

  •  
    • 3765 mesaje
    5 Mar 2020, 19:45
    1 0
    Willis60 said:Bună fetelor. Cum este cazul Anonimei, așa am pățit și eu, fiind băiat. La mine situația este inversă. Avem 20 de ani de căsătorie și s-a întâmplat ceea ce nu credeam. Soția mea a fost vrajită cu vorbe extrem de frumoase, de un "cineva", și incredibilul pentru mine, s-a întâmplat. Soția mea iubitoare și credincioasă, a făcut mișcarea greșită de a merge cu un așa zis amant. Eu fiind în afara țării.. A avut timp, și nu a avut stres că sunt eu lângă ea. Dar am discutat, și am rezolvat pentru moment, în favoarea familiei. Eu personal am iertat-o, și mergem înainte cu bune și cu rele. 

     

     

    Poti sa-mi dai profilul ei pe Facebook? Sau macar numarul de telefon.

  •  
    • 366 mesaje
    6 Mar 2020, 13:16
    1 0
    igivansenior said:
    Willis60 said:Bună fetelor. Cum este cazul Anonimei, așa am pățit și eu, fiind băiat. La mine situația este inversă. Avem 20 de ani de căsătorie și s-a întâmplat ceea ce nu credeam. Soția mea a fost vrajită cu vorbe extrem de frumoase, de un "cineva", și incredibilul pentru mine, s-a întâmplat. Soția mea iubitoare și credincioasă, a făcut mișcarea greșită de a merge cu un așa zis amant. Eu fiind în afara țării.. A avut timp, și nu a avut stres că sunt eu lângă ea. Dar am discutat, și am rezolvat pentru moment, în favoarea familiei. Eu personal am iertat-o, și mergem înainte cu bune și cu rele. 

     

     

    Poti sa-mi dai profilul ei pe Facebook? Sau macar numarul de telefon.
    Vrei  sa  i  dai  un  Martisor  de  ziua  femeii!??

     


    Acest mesaj a fost editat de către omulcumartoaga: 6 Mar 2020, 13:17
  •  
    • 3765 mesaje
    6 Mar 2020, 16:38
    0 0
    omulcumartoaga said:
    igivansenior said:
    Willis60 said:Bună fetelor. Cum este cazul Anonimei, așa am pățit și eu, fiind băiat. La mine situația este inversă. Avem 20 de ani de căsătorie și s-a întâmplat ceea ce nu credeam. Soția mea a fost vrajită cu vorbe extrem de frumoase, de un "cineva", și incredibilul pentru mine, s-a întâmplat. Soția mea iubitoare și credincioasă, a făcut mișcarea greșită de a merge cu un așa zis amant. Eu fiind în afara țării.. A avut timp, și nu a avut stres că sunt eu lângă ea. Dar am discutat, și am rezolvat pentru moment, în favoarea familiei. Eu personal am iertat-o, și mergem înainte cu bune și cu rele. 

     

     

    Poti sa-mi dai profilul ei pe Facebook? Sau macar numarul de telefon.
    Vrei  sa  i  dai  un  Martisor  de  ziua  femeii!??

     

     Evident ca e strict vorba de un martisor, legat undeva.

  •  
    • 175 mesaje
    8 Mar 2020, 01:28
    0 0
    Inseala-l si tu pe el si astfel sunteti chit. Compromisul din casnicia cu beneficii. Da-l dracu de nesimtit, profita si tu cat poti ca toti p..lalaii sunt la fel de jegosi. Pleaca unul, vine altul la fel sau chiar mai obsedat si mai nenorocit.
  •  
    • 366 mesaje
    11 Mar 2020, 14:43
    0 0
    simona_carmen said:Inseala-l si tu pe el si astfel sunteti chit. Compromisul din casnicia cu beneficii. Da-l dracu de nesimtit, profita si tu cat poti ca toti p..lalaii sunt la fel de jegosi. Pleaca unul, vine altul la fel sau chiar mai obsedat si mai nenorocit.

       Ai  ciuda  mare  pe  p...la !!!

  •  
    • 84 mesaje
    19 Mar 2020, 20:27
    0 0
    simona_carmen said:Inseala-l si tu pe el si astfel sunteti chit. Compromisul din casnicia cu beneficii. Da-l dracu de nesimtit, profita si tu cat poti ca toti p..lalaii sunt la fel de jegosi. Pleaca unul, vine altul la fel sau chiar mai obsedat si mai nenorocit.

     

     

    Parca ziceai ca esti virgina?! Mie asa imi pare dupa 10 ani de seceta.

  •  
    • 11 mesaje
    25 Dec 2020, 23:35
    0 0
    igivansenior said:
    Willis60 said:Bună fetelor. Cum este cazul Anonimei, așa am pățit și eu, fiind băiat. La mine situația este inversă. Avem 20 de ani de căsătorie și s-a întâmplat ceea ce nu credeam. Soția mea a fost vrajită cu vorbe extrem de frumoase, de un "cineva", și incredibilul pentru mine, s-a întâmplat. Soția mea iubitoare și credincioasă, a făcut mișcarea greșită de a merge cu un așa zis amant. Eu fiind în afara țării.. A avut timp, și nu a avut stres că sunt eu lângă ea. Dar am discutat, și am rezolvat pentru moment, în favoarea familiei. Eu personal am iertat-o, și mergem înainte cu bune și cu rele. 

     

     

    Poti sa-mi dai profilul ei pe Facebook? Sau macar numarul de telefon.

     

    Normal că pot să îți dau.. Dar la ce folos..?
  •  
    • 84 mesaje
    26 Dec 2020, 09:39
    0 0
    Willis60 said:
    igivansenior said:
    Willis60 said:Bună fetelor. Cum este cazul Anonimei, așa am pățit și eu, fiind băiat. La mine situația este inversă. Avem 20 de ani de căsătorie și s-a întâmplat ceea ce nu credeam. Soția mea a fost vrajită cu vorbe extrem de frumoase, de un "cineva", și incredibilul pentru mine, s-a întâmplat. Soția mea iubitoare și credincioasă, a făcut mișcarea greșită de a merge cu un așa zis amant. Eu fiind în afara țării.. A avut timp, și nu a avut stres că sunt eu lângă ea. Dar am discutat, și am rezolvat pentru moment, în favoarea familiei. Eu personal am iertat-o, și mergem înainte cu bune și cu rele. 

     

     

    Poti sa-mi dai profilul ei pe Facebook? Sau macar numarul de telefon.

     

    Normal că pot să îți dau.. Dar la ce folos..?

     

    Ma gandesc ca poate mai pleci din tara.

  •  
    • 11 mesaje
    26 Dec 2020, 18:31
    0 0
    M-am hotărât să nu mai plec din țară. Nu se știe ce se poate întâmpla.. 
  •  
    • 742 mesaje
    26 Dec 2020, 20:32
    0 0
    Da .nasol,cistigi ceva ..pierzi altceva,ce nedrept.Legile universului,legea compensației.
  •  
    • 84 mesaje
    26 Dec 2020, 21:00
    0 0
    Willis60 said:M-am hotărât să nu mai plec din țară. Nu se știe ce se poate întâmpla.. 

     

    Sa nu-mi spui ca nu mai pleci de frica sa nu-ti f...altul nevasta?!

  •  
    • 11 mesaje
    27 Dec 2020, 02:02
    0 0
    Nu neapărat de asta. Dacă femeia vrea, face și cu mine lângă ea.. 
    Dar fiind eu aici (lângă ea), totuși este altceva.. 
  •  
    • 742 mesaje
    27 Dec 2020, 10:35
    0 0
    Ai făcut o alegere înțeleaptă,
  •  
    • 11 mesaje
    27 Dec 2020, 16:59
    0 0
    Așa am gândit și eu, că este bine.. 
  •  
    • 84 mesaje
    27 Dec 2020, 21:07
    0 0
    Alin42 said:Ai făcut o alegere înțeleaptă,

     

     

    Inteleapta era daca o lua cu el. Da na, unii gandesc limitat, de 1,99 lei.

  •  
    • 11 mesaje
    29 Dec 2020, 22:34
    0 0
    Dacă nu știi toate detaliile, nu comenta aiurea. Ea nu este genul să plece din țară. Am discutat înainte, dar nu sunt toți oamenii la fel.