Nu mi înțeleg fini !!!!

  •  
    • 1 mesaje
    20 Oct 2019, 03:50
    0 0
    Buna fetele , in urma cu un an am cunoscut un cuplu am început sa ieșim foarte des împreuna iar intr o zi ne au propus sa fim nași fetiței lor, soțul meu a acceptat din prima ținem mult la cea mică și ne înțelegeam foarte bine . Soțul finei voia doua perechi de nași însă ea nu era de acord sa îl pună și pe varul lui și așa au început problemele ... varul lui sa certat cu soțul meu inventant fel și fel de scuze iar la un momentan sa spună ca eu umblu cu altu m am simțit foarte jignita și m am dus peste așa zisul meu “ amant “ și sa aflu ca finul nostru ia spus varului lui ca eu am îmbârligat pe fina sa nu îl pună nas a fost o perioada in care nu ne am mai văzut cu fini pentru ca am fost plecați in vacanța cu 3 zile înainte de botez ma trezesc ca ma suna finana mea și îmi zice “ mai vreți sa va puneți nași ca sa oferit x sa fie nas” Nu mi venea sa cred ce aud i am spus ca normal ca ne punem, a venit ziua botezului efectiv nu ne au băgat in seama ...vorbeau și erau atenți numai cu moși toată seara se intreba lumea da cine s nasi nu au venit nici 5 min la noi sau sa zica sa facem o poza printre invitați era și așa zisul cuplu care sa oferit sa fie nas iar eu cum sunt mai nesimțita așa :)) i am întrebat cum așa de sau oferit sa se pună nași iar ei îmi spun ca defapt fini noștri au fost la ei acasă și le au spus ca noi nu vrem sa mai fim nași și dacă vor ei sa se pună ...iar la final îmi spun ca habar n am eu ce bârfită sunt de ei si ca finul nostru împreuna cu varul lui la rugat pe un băiat sa spună ca umbla cu mine și ca fetița Nostra nu e a soțului meu acest băiat a venit la soțul meu si ia povestit.. a doua zi am fost sa ii fac baita la a mică și i am zis finei ca nu e frumos la ce sa ajuns și ca ma deranajeaza ca au îndrăznit sa apună ca fetița nu e a soțului meu iar răspunsul ei a fost “ ce ai fata nu vezi ca e leită bărbatutu de ce te superi “ Eu acum ce sa fac cum sa ma comport ? Nu vreau nici sa ma îndepărteze pnt ca am botezat copilul și îmi e Draga tare
  •  
    • 366 mesaje
    22 Oct 2019, 15:05
    0 0
    Anastasia10 said:Buna fetele , in urma cu un an am cunoscut un cuplu am început sa ieșim foarte des împreuna iar intr o zi ne au propus sa fim nași fetiței lor, soțul meu a acceptat din prima ținem mult la cea mică și ne înțelegeam foarte bine . Soțul finei voia doua perechi de nași însă ea nu era de acord sa îl pună și pe varul lui și așa au început problemele ... varul lui sa certat cu soțul meu inventant fel și fel de scuze iar la un momentan sa spună ca eu umblu cu altu m am simțit foarte jignita și m am dus peste așa zisul meu “ amant “ și sa aflu ca finul nostru ia spus varului lui ca eu am îmbârligat pe fina sa nu îl pună nas a fost o perioada in care nu ne am mai văzut cu fini pentru ca am fost plecați in vacanța cu 3 zile înainte de botez ma trezesc ca ma suna finana mea și îmi zice “ mai vreți sa va puneți nași ca sa oferit x sa fie nas” Nu mi venea sa cred ce aud i am spus ca normal ca ne punem, a venit ziua botezului efectiv nu ne au băgat in seama ...vorbeau și erau atenți numai cu moși toată seara se intreba lumea da cine s nasi nu au venit nici 5 min la noi sau sa zica sa facem o poza printre invitați era și așa zisul cuplu care sa oferit sa fie nas iar eu cum sunt mai nesimțita așa i am întrebat cum așa de sau oferit sa se pună nași iar ei îmi spun ca defapt fini noștri au fost la ei acasă și le au spus ca noi nu vrem sa mai fim nași și dacă vor ei sa se pună ...iar la final îmi spun ca habar n am eu ce bârfită sunt de ei si ca finul nostru împreuna cu varul lui la rugat pe un băiat sa spună ca umbla cu mine și ca fetița Nostra nu e a soțului meu acest băiat a venit la soțul meu si ia povestit.. a doua zi am fost sa ii fac baita la a mică și i am zis finei ca nu e frumos la ce sa ajuns și ca ma deranajeaza ca au îndrăznit sa apună ca fetița nu e a soțului meu iar răspunsul ei a fost “ ce ai fata nu vezi ca e leită bărbatutu de ce te superi “ Eu acum ce sa fac cum sa ma comport ? Nu vreau nici sa ma îndepărteze pnt ca am botezat copilul și îmi e Draga tare

     

  •  
    • 366 mesaje
    22 Oct 2019, 15:06
    1 0
    Anastasia10 said:Buna fetele , in urma cu un an am cunoscut un cuplu am început sa ieșim foarte des împreuna iar intr o zi ne au propus sa fim nași fetiței lor, soțul meu a acceptat din prima ținem mult la cea mică și ne înțelegeam foarte bine . Soțul finei voia doua perechi de nași însă ea nu era de acord sa îl pună și pe varul lui și așa au început problemele ... varul lui sa certat cu soțul meu inventant fel și fel de scuze iar la un momentan sa spună ca eu umblu cu altu m am simțit foarte jignita și m am dus peste așa zisul meu “ amant “ și sa aflu ca finul nostru ia spus varului lui ca eu am îmbârligat pe fina sa nu îl pună nas a fost o perioada in care nu ne am mai văzut cu fini pentru ca am fost plecați in vacanța cu 3 zile înainte de botez ma trezesc ca ma suna finana mea și îmi zice “ mai vreți sa va puneți nași ca sa oferit x sa fie nas” Nu mi venea sa cred ce aud i am spus ca normal ca ne punem, a venit ziua botezului efectiv nu ne au băgat in seama ...vorbeau și erau atenți numai cu moși toată seara se intreba lumea da cine s nasi nu au venit nici 5 min la noi sau sa zica sa facem o poza printre invitați era și așa zisul cuplu care sa oferit sa fie nas iar eu cum sunt mai nesimțita așa i am întrebat cum așa de sau oferit sa se pună nași iar ei îmi spun ca defapt
    fini noștri au fost la ei acasă și le au spus ca noi nu vrem sa mai fim nași și dacă vor ei sa se pună ...iar la final îmi spun ca habar n am eu ce bârfită sunt de ei si ca finul nostru împreuna cu varul lui la rugat pe un băiat sa spună ca umbla cu mine și ca fetița Nostra nu e a soțului meu acest băiat a venit la soțul meu si ia povestit.. a doua zi am fost sa ii fac baita la a mică și i am zis finei ca nu e frumos la ce sa ajuns și ca ma deranajeaza ca au îndrăznit sa apună ca fetița nu e a soțului meu iar răspunsul ei a fost “ ce ai fata nu vezi ca e leită bărbatutu de ce te superi “ Eu acum ce sa fac cum sa ma comport ? Nu vreau nici sa ma îndepărteze pnt ca am botezat copilul și îmi e Draga tare

       Nu  vad  ce  rost  are  sa  te  incurci  cu  astfel  de  specimene , indiferent  cat  de  drag  iti  este  copilul//