dragoste și sex

  •  
    • 1 mesaje
    15 Sep 2019, 22:53
    1 0
    Buna.Sunt prietena cu un tip de 6 luni și ne mai futem ocazional și ii plăcea mult când eram pe afara și îl luam in brațe și simțea senzația de iubire din partea mea. Acum o săptămâna s a supărat pe mine dintr un nimic și nu mai vorbește deloc cu mine și nu știu ce sa fac in legătura cu asta. M am îmbătat intr o seara rău și am început sa plâng după el și atunci a fost prima oară in 6 luni când i am arătat cât de mult țin eu la el. Părerea mea e ca se ferește de mine ca poate nu vrea sa mi arate ca i pasa.
  •  
    • 2 mesaje
    25 Sep 2019, 15:21
    0 1
    Lasa-l....
  •  
    • 366 mesaje
    27 Sep 2019, 10:54
    0 1
    anemona28 said:Buna.Sunt prietena cu un tip de 6 luni și ne mai futem ocazional și ii plăcea mult când eram pe afara și îl luam in brațe și simțea senzația de iubire din partea mea. Acum o săptămâna s a supărat pe mine dintr un nimic și nu mai vorbește deloc cu mine și nu știu ce sa fac in legătura cu asta. M am îmbătat intr o seara rău și am început sa plâng după el și atunci a fost prima oară in 6 luni când i am arătat cât de mult țin eu la el. Părerea mea e ca se ferește de mine ca poate nu vrea sa mi arate ca i pasa.

       Buna1  Hai  sa  "plangem"  impreuna!

  •  
    • 4 mesaje
    25 Oct 2019, 03:10
    1 0
    totul depinde de comunicare.calca-ti pe orgoliu si dute peste el fara sa - anunti . chiar si fara scuze, poti sa te prefaci ca nu sa intimplat nimic, ca si cum te-ai despartit de el  cu imbratisari in urma cu 10 min. !  il iei in brate sii spui doar ca tie dor de el. daca tine la tine cu adevarat te va primi cu bratele deschise si va aprecia (conta ) enorm gestul tau.
     indiferent de situatie nu uitati ca relatiile se strica de multe ori din lipsa comunicarii si a orgoliilor prea mari. 
    oricum sa stii ca de regula barbatii sunt mai orgoliosi asa ca fa tu pasul. daca are un sentiment pentru tine si putin creer in cap va sti sa aprecieze gestul.
    daca nu merge , norocul tau !!! inseamna ca ai aflat ca nu are nimic pentru tine si deci e pierdere de timp .

  •  
    • 11 mesaje
    1 Nov 2019, 13:40
    0 0

     Există o mulțime de oameni în lume, alegeți ce va fi normal cu dvs.